FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«14567811»
LanDSharK08.06.2010 19:55

@nicosoulsteaua Marimile exprimate in cm ?!

NicoSoulSteaua08.06.2010 19:57

S-XXL

LanDSharK08.06.2010 20:03
S-XXL

Nu m-am facut inteles. Sunt curios daca imi vine un S sau trebuie sa-mi iau M. De aceea, as dori, daca se poate, sa imi spui lungimea exprimata in centimetri. Multumesc.

NicoSoulSteaua08.06.2010 20:06

nu detin niciuna din cele doua marimi

sa le masoare cine le are...Costi preia legatura...daca n-ai centimetru iti dau eu ,numai sa-i dam toate datele omului sa stie ce sa-si ia

Tz3pI08.06.2010 20:19

Nico, fa poza si la tricoul rosu, poate sunt doritori.

cRiss4Steaua08.06.2010 20:22

si tricou dinasta chiar nu exista de cumparat ? 8-|

http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg

cu 1947

Tz3pI08.06.2010 20:24

Tricoul acela cu 1947 pe fata, e cu SUD pe spate si cum s-a zis mai sus, nu e de vanzare.

LanDSharK08.06.2010 20:25
si tricou dinasta chiar nu exista de cumparat ? 8-|

http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg

cu 1947

Tu insisti pentru tricou sau pentru fata ?! :naughty:

cRiss4Steaua08.06.2010 20:26

pff naspa .. oricum cine vrea isi face tricou dinala ..

.Flo.08.06.2010 20:30

Una bucata tricou XL 63.

Culoare : albastru.

radusteaua2308.06.2010 20:39

vreau si eu 2 tricouri cu 63 marimea L

Bogdan08.06.2010 21:04

marimea L masurata in cm.

 

 

@Criss acele tricouri sunt doar pentru membrii brigazilor peluzei sud. Daca te tine sa-ti faci.. go ahead

MarimeaL.png

LanDSharK08.06.2010 21:10

Ceva la 65 cm/45 cm ?! S sau M ?! Multumesc.

MikStelista08.06.2010 21:10
@Criss acele tricouri sunt doar pentru membrii brigazilor peluzei sud. Daca te tine sa-ti fac.. go ahead

 

Adica? Daca iti faci un tricou asemanator "esti tras de urechi"?

dayra08.06.2010 21:13
nenorocitul ala de fredy stie, dar nu mai da pe topicul asta...

 

 

Va zic eu pana dati de Fredy, Andreea o cheama.

godsaveultras08.06.2010 21:16

 

 

acum ca tot s-au lamurit problemele legate de tricourile cu sud si 63,ne dati detalii si despre tricourile cu fata sau si alea sunt "limited edition"? :unsure:

LanDSharK08.06.2010 21:21
Va zic eu pana dati de Fredy, Andreea o cheama.

Cum spuneam... :D

 

Adica? Daca iti faci un tricou asemanator "esti tras de urechi"?

Vei fi actionat in judecata conform Legii privind dreptul de autor si drepturile conexe

 

TITLUL I

 

Dreptul de autor

 

PARTEA I

Dispozitii generale

 

CAPITOLUL I

Dispozitii introductive

 

Art. 1

(1) Dreptul de autor asupra unei opere literare, artistice sau stiintifice, precum si asupra altor opere de creatie intelectuala este recunoscut si garantat in conditiile prezentei legi.

Acest drept este legat de persoana autorului si comporta atribute de ordin moral si patrimonial.

 

(2) Opera de creatie intelectuala este recunoscuta si protejata, independent de aducerea la cunostinta publica, prin simplul fapt al realizarii ei, chiar in forma nefinalizata.

 

Art. 2

Recunoasterea drepturilor prevazute in prezenta lege nu prejudiciaza si nu exclude protectia acordata prin alte dispozitii legale.

 

:))

MikStelista08.06.2010 21:29

Drepturi de autor? Pai e inscris la ORDA? :naughty:

 

Lasand misto-urile la o parte...Bogdan, astept un raspuns....

fredysteaua08.06.2010 21:47

eu cred ca voi vreti sa va arat ca stiu karate =))))) :))))))))))

bobo_PH08.06.2010 22:03

nico .. tricou cu AISS e ala vechi sau au fost promotie noua..... parca culoarea ii altfel :| sau e o iluzie de la camera de fotografiat!?!?

Tz3pI08.06.2010 22:30

@bobo, e tot ala. De la lumina se vede culoarea mai inchisa.

Bogdan09.06.2010 05:24
Adica? Daca iti faci un tricou asemanator "esti tras de urechi"?

Daca-ti iese desenul.

 

NicoSoulSteaua09.06.2010 05:46

navodarean 1 rosu,L

Monica 1 albstru S

axl 1 albastru L

Mi+za 1 albstru M

gabitzubrasov 1 albstru,M

MoWeed,1 albastru L

.Flo. 1 albastru,XL

radusteaua23 ,2 albastre, L si M

 

tricou rosu nu detin,pentru poze

Dragos_G09.06.2010 08:15

Tricoul rosu se vede aici, pentru cine a intrebat:

tn2_34259392_foto.jpg

 

 

1. Tricoul 63 este bleumarin sau negru (din poza de pe acest topic se vede negru, iar in pozele de la petrecere este bleumarin)?

2. Tricou 62 mai aveti?

NicoSoulSteaua09.06.2010 08:17

este bleumarin

nu,nu mai sunt tricouri cu 62

«14567811»