@nicosoulsteaua Marimile exprimate in cm ?!
@nicosoulsteaua Marimile exprimate in cm ?!
S-XXL
S-XXL
Nu m-am facut inteles. Sunt curios daca imi vine un S sau trebuie sa-mi iau M. De aceea, as dori, daca se poate, sa imi spui lungimea exprimata in centimetri. Multumesc.
nu detin niciuna din cele doua marimi
sa le masoare cine le are...Costi preia legatura...daca n-ai centimetru iti dau eu ,numai sa-i dam toate datele omului sa stie ce sa-si ia
Nico, fa poza si la tricoul rosu, poate sunt doritori.
si tricou dinasta chiar nu exista de cumparat ? 8-|
http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg
cu 1947
Tricoul acela cu 1947 pe fata, e cu SUD pe spate si cum s-a zis mai sus, nu e de vanzare.
si tricou dinasta chiar nu exista de cumparat ? 8-|http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg
cu 1947
Tu insisti pentru tricou sau pentru fata ?! ![]()
pff naspa .. oricum cine vrea isi face tricou dinala ..
Una bucata tricou XL 63.
Culoare : albastru.
vreau si eu 2 tricouri cu 63 marimea L
Ceva la 65 cm/45 cm ?! S sau M ?! Multumesc.
@Criss acele tricouri sunt doar pentru membrii brigazilor peluzei sud. Daca te tine sa-ti fac.. go ahead
Adica? Daca iti faci un tricou asemanator "esti tras de urechi"?
nenorocitul ala de fredy stie, dar nu mai da pe topicul asta...
Va zic eu pana dati de Fredy, Andreea o cheama.
acum ca tot s-au lamurit problemele legate de tricourile cu sud si 63,ne dati detalii si despre tricourile cu fata sau si alea sunt "limited edition"? ![]()
Va zic eu pana dati de Fredy, Andreea o cheama.
Cum spuneam... ![]()
Adica? Daca iti faci un tricou asemanator "esti tras de urechi"?
Vei fi actionat in judecata conform Legii privind dreptul de autor si drepturile conexe
TITLUL I
Dreptul de autor
PARTEA I
Dispozitii generale
CAPITOLUL I
Dispozitii introductive
Art. 1
(1) Dreptul de autor asupra unei opere literare, artistice sau stiintifice, precum si asupra altor opere de creatie intelectuala este recunoscut si garantat in conditiile prezentei legi.
Acest drept este legat de persoana autorului si comporta atribute de ordin moral si patrimonial.
(2) Opera de creatie intelectuala este recunoscuta si protejata, independent de aducerea la cunostinta publica, prin simplul fapt al realizarii ei, chiar in forma nefinalizata.
Art. 2
Recunoasterea drepturilor prevazute in prezenta lege nu prejudiciaza si nu exclude protectia acordata prin alte dispozitii legale.
![]()
Drepturi de autor? Pai e inscris la ORDA? ![]()
Lasand misto-urile la o parte...Bogdan, astept un raspuns....
eu cred ca voi vreti sa va arat ca stiu karate =)))))
))))))))
nico .. tricou cu AISS e ala vechi sau au fost promotie noua..... parca culoarea ii altfel
sau e o iluzie de la camera de fotografiat!?!?
@bobo, e tot ala. De la lumina se vede culoarea mai inchisa.
Adica? Daca iti faci un tricou asemanator "esti tras de urechi"?
Daca-ti iese desenul.
navodarean 1 rosu,L
Monica 1 albstru S
axl 1 albastru L
Mi+za 1 albstru M
gabitzubrasov 1 albstru,M
MoWeed,1 albastru L
.Flo. 1 albastru,XL
radusteaua23 ,2 albastre, L si M
tricou rosu nu detin,pentru poze
Tricoul rosu se vede aici, pentru cine a intrebat:

1. Tricoul 63 este bleumarin sau negru (din poza de pe acest topic se vede negru, iar in pozele de la petrecere este bleumarin)?
2. Tricou 62 mai aveti?
este bleumarin
nu,nu mai sunt tricouri cu 62