FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«12345611»
Dragoshel23.02.2010 12:31

taxa de memebru doar 1 data la inscriere, cotizatia se plateste lunar.

blindica23.02.2010 13:09

O poză cu tricoul,se poate?

 

L.E. ,am vazut,in cele din urma.Pe cand scoateti si pe negru :D?

Costi23.02.2010 16:51

nu stiu daca vom scoate acest model si pe negru, dar in mod cert vor exista in scurt timp si alte modele pe negru.

vlad_brasov02.03.2010 08:35

as vrea si eu tricou dar inca nu sunt membru AISS

Fane02.03.2010 08:41
as vrea si eu tricou dar inca nu sunt membru AISS

 

Cand vei face dovada achitarii taxei de inscriere.

 

vlad_brasov02.03.2010 08:45

Cand vei face dovada achitarii taxei de inscriere.

 

 

cunosc un membru AISS din Brasov poate plati el pt mine ?

ce marimi mai sunt ?

NicoSoulSteaua02.03.2010 10:47

poti achita si tu contravaloarea tricoului in contul AISS cu specificarea detaliilor : numele tau +tricou AISS

ca marimi mai sunt S,M si L

 

dupa ce achiti,te rog sa ma informezi printr-un PM in care sa-mi furnizezi numele tau si adresa unde vrei sa-ti fie livrat tricoul

MoWeed02.03.2010 14:14

Il cunosc si eu pe Vlad, e de-al nostru

cRiss4Steaua06.06.2010 19:05

as vrea si eu un tricou ca si asta ..

http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg

stie cineva daca si de unde pot cumpara ?

noname07.06.2010 01:03

alea sunt tricourile Sudului... dupa cum se stie, Sudul nu e de vanzare :P

FuNNky LowE suD07.06.2010 06:58

am inteles ca sau dat si in club dumars pt 30lei

Bogdan07.06.2010 07:05

nu astea. S-au dat tricourile special facute pentru eveniment.

Mi+za07.06.2010 08:21
nu astea. S-au dat tricourile special facute pentru eveniment.

 

Si tricourile astea mai pot fi cumparate si acum? Poate posta cinva niste poze cu ele?

Costi07.06.2010 08:34

in scurt timp, cei care nu ati putut participa la eveniment va veti putea achizitiona tricouri cu 63 :)

cRiss4Steaua07.06.2010 09:19

si cum arata?

Costi07.06.2010 09:40

acelasi model, pe 2 culori(bleumarin si rosu), cu logoul evenimentului imprimat pe piept :). Il poti vedea in multe poze de la petrecere.

Mi+za07.06.2010 10:07

Si pe spate nu are nimic, nu ?

Fane07.06.2010 10:10
Si pe spate nu are nimic, nu ?

 

Nu.

 

Daniel-Ionut07.06.2010 15:32
as vrea si eu un tricou ca si asta ..

http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg

stie cineva daca si de unde pot cumpara ?

 

Pai ai putea sa iti faci chiar tu unul asemanator, dar neutru daca tot vrei neaparat :)

spiridusu07.06.2010 16:00

As vrea si eu una bucata tricou cu 63 cand apar.

cRiss4Steaua07.06.2010 18:34

cam cand apar?

 

Marius07.06.2010 18:41
as vrea si eu un tricou ca si asta ..

http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg

stie cineva daca si de unde pot cumpara ?

 

credeam ca intrebi de gagica aia din poza :D

cRiss4Steaua07.06.2010 18:47
:)) buna asta
Daniel-Ionut07.06.2010 19:04
credeam ca intrebi de gagica aia din poza :D

 

Pai vroia tricou ca al fetei ma, nu te'ai prins :)

TURKU08.06.2010 10:44

care vrea sa se duca la Studio si isi poate imprima singur ce doreste chiar si pe fata aia :wub:

«12345611»