taxa de memebru doar 1 data la inscriere, cotizatia se plateste lunar.
taxa de memebru doar 1 data la inscriere, cotizatia se plateste lunar.
O poză cu tricoul,se poate?
L.E. ,am vazut,in cele din urma.Pe cand scoateti si pe negru
?
nu stiu daca vom scoate acest model si pe negru, dar in mod cert vor exista in scurt timp si alte modele pe negru.
as vrea si eu tricou dar inca nu sunt membru AISS
as vrea si eu tricou dar inca nu sunt membru AISS
Cand vei face dovada achitarii taxei de inscriere.
Cand vei face dovada achitarii taxei de inscriere.
cunosc un membru AISS din Brasov poate plati el pt mine ?
ce marimi mai sunt ?
poti achita si tu contravaloarea tricoului in contul AISS cu specificarea detaliilor : numele tau +tricou AISS
ca marimi mai sunt S,M si L
dupa ce achiti,te rog sa ma informezi printr-un PM in care sa-mi furnizezi numele tau si adresa unde vrei sa-ti fie livrat tricoul
Il cunosc si eu pe Vlad, e de-al nostru
as vrea si eu un tricou ca si asta ..
http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg
stie cineva daca si de unde pot cumpara ?
alea sunt tricourile Sudului... dupa cum se stie, Sudul nu e de vanzare ![]()
am inteles ca sau dat si in club dumars pt 30lei
nu astea. S-au dat tricourile special facute pentru eveniment.
nu astea. S-au dat tricourile special facute pentru eveniment.
Si tricourile astea mai pot fi cumparate si acum? Poate posta cinva niste poze cu ele?
in scurt timp, cei care nu ati putut participa la eveniment va veti putea achizitiona tricouri cu 63 ![]()
si cum arata?
acelasi model, pe 2 culori(bleumarin si rosu), cu logoul evenimentului imprimat pe piept
. Il poti vedea in multe poze de la petrecere.
Si pe spate nu are nimic, nu ?
Si pe spate nu are nimic, nu ?
Nu.
as vrea si eu un tricou ca si asta ..http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg
stie cineva daca si de unde pot cumpara ?
Pai ai putea sa iti faci chiar tu unul asemanator, dar neutru daca tot vrei neaparat ![]()
As vrea si eu una bucata tricou cu 63 cand apar.
cam cand apar?
as vrea si eu un tricou ca si asta ..http://img688.imageshack.us/img688/3183/mg8753.jpg
stie cineva daca si de unde pot cumpara ?
credeam ca intrebi de gagica aia din poza ![]()
credeam ca intrebi de gagica aia din poza![]()
Pai vroia tricou ca al fetei ma, nu te'ai prins ![]()
care vrea sa se duca la Studio si isi poate imprima singur ce doreste chiar si pe fata aia ![]()