FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«1234511»
carminastan24.07.2009 09:23

Nu. Diferenta intre cei cu varsta peste 18 ani si cei cu varsta sub este ca primii pot fi inregistrati si la judecatorie. Altfel, in ceea ce priveste drepturile (ca si indatoririle) de membru, nu exista nicio diferenta.

NicoSoulSteaua24.07.2009 09:48
As dori si eu un tricou masura M . Merci mult ! :steag_cruce_invers: **** ungurii

 

ai depus banii ? 30 ron

Bughinio24.07.2009 11:34

Deci pot fii si eu membru AISS ??? Daca da sa imi explice cineva cum sta cu cotizatia etc da id tau pe privat

carminastan24.07.2009 12:03

ti-am trimis PM

Stanescu127.07.2009 19:55
ai depus banii ? 30 ron

Nu , unde tre sa i depun ?

cristy.steaua2127.07.2009 20:07
Nu , unde tre sa i depun ?

 

 

in contul AISS

RO89BRDE410SV85158214100 (RON)

 

la BRD

lbj27.07.2009 21:17

in care sa mentionezi contravaloare tricou, ca sa nu inregistram noi aiurea suma de bani

NicoSoulSteaua29.07.2009 13:26

@Stanescu1

 

dupa ce efectuezi plata tricoului sa ma anunti si pe mine sa ti-l expediez prin posta,sau personal,daca esti din Buc si-ti este mai usor

Virgil03.08.2009 09:47

Se livreaza si personal?

Marius03.08.2009 09:55

Daca esti in Bucuresti si ajungi la un acord cu Nico in ceea ce priveste locatia, da.

NicoSoulSteaua03.08.2009 10:23

cu intalnirile personale mai greu,datorita programului fiecaruia dintre noi

inainte de meci exista o locatie comuna si anume stadionul,dar vezi tu ca fiecare scapa de la scarbici cand poate si au fost nenumarate cazuri cand am ajuns pe ultima suta de metri

sunt pers din Bucuresti cu care "m-am tot vazut" de vreo 10 ori pana acum,dar ghici ce...tricourile tot la mine sunt

nu e imposibil,dar e mult mai greu de realizat....ce-i drept mai ieftin,economie la bugetul AISS :) pentru plicuri,timbre....dar si timpul costa

oricum,in concluzie,eu fac tot ce-mi sta in putinta sa le inmanez personal....ca nu-mi iese de fiecare data,e partea a doua :P

 

Virgil03.08.2009 10:49

Uau, super. Cred ca voi achita si eu pretul unui tricou. Dar vreau sa-l primesc de la Carmina.

NicoSoulSteaua03.08.2009 10:57

ghinion,toate tricourile sunt la mine

Virgil03.08.2009 11:09

Nicio problema. :)

Miaus03.08.2009 11:29
Uau, super. Cred ca voi achita si eu pretul unui tricou. Dar vreau sa-l primesc de la Carmina.

 

Eu vreau unul si sa mi-l aduca Virgil:)

 

NicoSoulSteaua03.08.2009 12:21

si eu vreau sa nu transformam acest topic in mistouri

pentru acest gen de postari va sta la dispozitie alt topic

Fane03.08.2009 12:25

deci...la puscarie cu voi

kata_roby03.08.2009 18:26

Baieti vreau si eu un tricou .. daca e ne intalnim la meciu din play-off .. daca ne calificam la PN ... Mai aveti si pentru moa unu ? Cat face ? PLs... ThZ

NicoSoulSteaua03.08.2009 18:36

30 ron bucata...plata o poti efectua fie in contul AISS,deschis la BRD : RO89BRDE410SV85158214100 cu descrierea : plata tricou

fie platesti pe loc cand primesti si tricoul

n-ai specificat ce marime vrei

kata_roby03.08.2009 18:38

Masura L sunt din Bucuresti , mie mai simplu sa ne intalnim personal . Daca vrei daca nu incerk faza cu contul

NicoSoulSteaua03.08.2009 18:42

ti-am dat si pm...sterge din postul anterior id-ul de mess ( fara date personale de contact aici public )

 

Virgil12.08.2009 06:01

O singura culoare disponibila? Sincer, nu crezi ca e cam saracuta oferta? As fi dorit minimum de diversitate. Doua culori. Si eventual combinarea intre ele. Dar poate ca exista o explicatie logica la mijloc, care justifica lipsa de prevedere. Oamenii au preferinte in ceea ce priveste culoarea. Sunt chiar sensibili la acest lucru. Nu doresc raspuns. Imi spuneam in sinea mea.

 

george8420.08.2009 10:01

si daca sunt membru si nu am platit de mult cotizatia mai pot cumpara tricou???? :steag_cruce_invers:

NicoSoulSteaua20.08.2009 10:17

ai PM

xlmpq23.02.2010 12:26

taxa de membru AISS se plateste lunar sau doar o singura data ?

«1234511»