FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«123411»
Marius07.11.2008 12:42

deocamdata tricoul e disponibil doar pentru membri AISS

mihaitza8512.05.2009 12:48

pregatiti vreo 2 xl-uri :)

BandiT21.05.2009 05:08

si eu as vrea xl sau xxl..

succesuri maxime!

maye21.05.2009 05:35

Nu se pun in vanzare tricorui si pentru non-mebrii AISS?

Ar fi o idee buna , niste bani investiti plus sustinerea din partea celor care nu sunt membri.

Marius22.05.2009 12:11
deocamdata tricoul e disponibil doar pentru membri AISS

 

Deocamdata, asa stau lucrurile. Sa vedem daca vom putea rezolva treaba asta in viitor.

 

Iar pentru membrii Asociatiei, aveti o sectiune dedicata tricourilor pe intern-ul AISS, cel mai bine ar fi sa discutati acolo.

ultrash13.06.2009 20:33

dar tricourile facute special pentru mars mai pot fi gasite?

VaSsY15.06.2009 18:18
Nu se pun in vanzare tricorui si pentru non-mebrii AISS?

Ar fi o idee buna , niste bani investiti plus sustinerea din partea celor care nu sunt membri.

 

 

Daca se vor vine si non-membri se va crea o "cacaneala" la fel cum s-a intamplat cu Armata ultra..care nu mai erea doar un grup..devenise toata galeria...toti se credeau din grup :)))

lbj15.06.2009 20:54

AISS nu e un grup, este o asociatie care ar trebui sa uneasca toti stelistii. Printre formele de finantare ale unei astfel de asociatii se afla si vanzarea de materiale promotionale, si nefiind un grup, persoana care va purta acele materiale nu va face parte dintr-un grup ci va adera la o idee.

Cry.Baby715.06.2009 21:07

cine ma poate ajuta si pe mine cu formularul de inscriere in AISS , in format word? inainte era postat pe site acum numai dau de el.

:steag_cruce_invers:

maye15.06.2009 21:29
AISS nu e un grup, este o asociatie care ar trebui sa uneasca toti stelistii. Printre formele de finantare ale unei astfel de asociatii se afla si vanzarea de materiale promotionale, si nefiind un grup, persoana care va purta acele materiale nu va face parte dintr-un grup ci va adera la o idee.

Foarte bine.

Si atunci se pun in vanzare pentru non-membri?

Lari15.06.2009 21:44
cine ma poate ajuta si pe mine cu formularul de inscriere in AISS , in format word? inainte era postat pe site acum numai dau de el.

 

Uite aici pasii pe care trebuie sa-i urmezi: http://www.AISS.ro/2007/03/06/cum-va-puteti-inscrie-in-AISS/

 

Ti se va genera un pdf, nu un word, dar e cam acelasi lucru, oricum va trebui sa-l scoti la imprimanta.

 

Il completezi si, daca ti-e mai usor, il scanezi si-l trimiti pe mail la A***@***

 

SUCCES!

godsaveultras16.06.2009 08:01
AISS nu e un grup, este o asociatie care ar trebui sa uneasca toti stelistii. Printre formele de finantare ale unei astfel de asociatii se afla si vanzarea de materiale promotionale, si nefiind un grup, persoana care va purta acele materiale nu va face parte dintr-un grup ci va adera la o idee.

 

tocmai ca v-ar ajuta financiar vanzarea de materiale promotionale.nu sunt membru insa la mars as fi cumparat un tricou cu "62" si inca mai vreau sa achizitionez unul.iar pe langa mine mai sunt inca cel putin 4 persoane.deci daca exista posibilitatea de achizitionare astept un mesaj in privat.multumesc!

lbj16.06.2009 10:32

tricourile de la mars au fost imprimate intr-un numar limitat si s-au epuizat foarte repede, prioritate avand membrii AISS si ai grupurilor din peluze. totusi, deoarece multa lume nu a apucat tricou desi si-au dorit foarte mult, o sa incercam sa mai facem cateva pentru ca cei care nu au mai apucat sa poata sa-si achizitioneze unul.

didulavi23.06.2009 12:28
Cum pot achizitiona tricouri, sau materiale promotionale cu sigla AISS ? Am inteles ca este contra-cost, dar cum si de unde ?

:steag_cruce_invers:

il comanzi direct de pe email doar trimiti un mesaj cu textul tricou

lbj23.06.2009 18:23
:steag_cruce_invers:

il comanzi direct de pe email doar trimiti un mesaj cu textul tricou

de unde pana unde aveti informatia asta?

Azzido24.06.2009 04:48

da, si eu sunt curios sa aflu de unde aveti voi informatia asta ?

NicoSoulSteaua08.07.2009 17:46

Pentru aceia care doresc tricouri AISS,va informam ca incepand de astazi se poate procura de catre oricine un astfel de tricou,membru AISS sau non-membru

pretul este acelasi de 30 ron

cererile se trimit pe adresa de mail : l***@*** in care sa se precizeze numele,adresa,masura dorita si dovada platii

 

lbj08.07.2009 19:30

Banii ii depuneti la orice sucursala BRD, in contul AISS:

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

Cont bancar (IBAN): RO89 BRDE 410S V851 5821 4100

 

BandiT20.07.2009 04:53

cea mai mare marime disponibila care e?

carminastan20.07.2009 08:23

XL era cea mai mare marime, dar nu stiu daca mai exista in stoc.

NicoSoulSteaua20.07.2009 18:41

@ BandiT

da,mai am doar unul singur

daca poti sa ma anunti in timp cat mai util daca-l vrei,sa stiu sa-l pun deoparte,sau poate chiar sa-l expediez catre tine

BandiT22.07.2009 04:19

Da, il vreau!

cum facem?

pun 30 lei in contul AISS?

NicoSoulSteaua22.07.2009 07:48

da,si dupa, ma informezi sa-ti trimit tricoul

Stanescu123.07.2009 21:05

As dori si eu un tricou masura M . Merci mult ! :steag_cruce_invers: **** ungurii

Bughinio24.07.2009 08:38

Trebuie minim 18 ani ??? Nu vad nicaieri ca scrie

«123411»