deocamdata tricoul e disponibil doar pentru membri AISS
deocamdata tricoul e disponibil doar pentru membri AISS
pregatiti vreo 2 xl-uri ![]()
si eu as vrea xl sau xxl..
succesuri maxime!
Nu se pun in vanzare tricorui si pentru non-mebrii AISS?
Ar fi o idee buna , niste bani investiti plus sustinerea din partea celor care nu sunt membri.
deocamdata tricoul e disponibil doar pentru membri AISS
Deocamdata, asa stau lucrurile. Sa vedem daca vom putea rezolva treaba asta in viitor.
Iar pentru membrii Asociatiei, aveti o sectiune dedicata tricourilor pe intern-ul AISS, cel mai bine ar fi sa discutati acolo.
dar tricourile facute special pentru mars mai pot fi gasite?
Nu se pun in vanzare tricorui si pentru non-mebrii AISS?Ar fi o idee buna , niste bani investiti plus sustinerea din partea celor care nu sunt membri.
Daca se vor vine si non-membri se va crea o "cacaneala" la fel cum s-a intamplat cu Armata ultra..care nu mai erea doar un grup..devenise toata galeria...toti se credeau din grup
)
AISS nu e un grup, este o asociatie care ar trebui sa uneasca toti stelistii. Printre formele de finantare ale unei astfel de asociatii se afla si vanzarea de materiale promotionale, si nefiind un grup, persoana care va purta acele materiale nu va face parte dintr-un grup ci va adera la o idee.
cine ma poate ajuta si pe mine cu formularul de inscriere in AISS , in format word? inainte era postat pe site acum numai dau de el.
![]()
AISS nu e un grup, este o asociatie care ar trebui sa uneasca toti stelistii. Printre formele de finantare ale unei astfel de asociatii se afla si vanzarea de materiale promotionale, si nefiind un grup, persoana care va purta acele materiale nu va face parte dintr-un grup ci va adera la o idee.
Foarte bine.
Si atunci se pun in vanzare pentru non-membri?
cine ma poate ajuta si pe mine cu formularul de inscriere in AISS , in format word? inainte era postat pe site acum numai dau de el.
Uite aici pasii pe care trebuie sa-i urmezi: http://www.AISS.ro/2007/03/06/cum-va-puteti-inscrie-in-AISS/
Ti se va genera un pdf, nu un word, dar e cam acelasi lucru, oricum va trebui sa-l scoti la imprimanta.
Il completezi si, daca ti-e mai usor, il scanezi si-l trimiti pe mail la A***@***
SUCCES!
AISS nu e un grup, este o asociatie care ar trebui sa uneasca toti stelistii. Printre formele de finantare ale unei astfel de asociatii se afla si vanzarea de materiale promotionale, si nefiind un grup, persoana care va purta acele materiale nu va face parte dintr-un grup ci va adera la o idee.
tocmai ca v-ar ajuta financiar vanzarea de materiale promotionale.nu sunt membru insa la mars as fi cumparat un tricou cu "62" si inca mai vreau sa achizitionez unul.iar pe langa mine mai sunt inca cel putin 4 persoane.deci daca exista posibilitatea de achizitionare astept un mesaj in privat.multumesc!
tricourile de la mars au fost imprimate intr-un numar limitat si s-au epuizat foarte repede, prioritate avand membrii AISS si ai grupurilor din peluze. totusi, deoarece multa lume nu a apucat tricou desi si-au dorit foarte mult, o sa incercam sa mai facem cateva pentru ca cei care nu au mai apucat sa poata sa-si achizitioneze unul.
Cum pot achizitiona tricouri, sau materiale promotionale cu sigla AISS ? Am inteles ca este contra-cost, dar cum si de unde ?
![]()
il comanzi direct de pe email doar trimiti un mesaj cu textul tricou
il comanzi direct de pe email doar trimiti un mesaj cu textul tricou
de unde pana unde aveti informatia asta?
da, si eu sunt curios sa aflu de unde aveti voi informatia asta ?
Pentru aceia care doresc tricouri AISS,va informam ca incepand de astazi se poate procura de catre oricine un astfel de tricou,membru AISS sau non-membru
pretul este acelasi de 30 ron
cererile se trimit pe adresa de mail : l***@*** in care sa se precizeze numele,adresa,masura dorita si dovada platii
Banii ii depuneti la orice sucursala BRD, in contul AISS:
Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti
Cont bancar (IBAN): RO89 BRDE 410S V851 5821 4100
cea mai mare marime disponibila care e?
XL era cea mai mare marime, dar nu stiu daca mai exista in stoc.
@ BandiT
da,mai am doar unul singur
daca poti sa ma anunti in timp cat mai util daca-l vrei,sa stiu sa-l pun deoparte,sau poate chiar sa-l expediez catre tine
Da, il vreau!
cum facem?
pun 30 lei in contul AISS?
da,si dupa, ma informezi sa-ti trimit tricoul
As dori si eu un tricou masura M . Merci mult !
**** ungurii
Trebuie minim 18 ani ??? Nu vad nicaieri ca scrie