OLE ! Deci nu am 18 ani, am 16. VREAU NEAPARAT un tricou cu 63. Am inteles ca pot sa ma duc la banca, bag banii in contul AISS-ului , dau dovada platii pe l***@*** (?) + textul tricou.
Intrebarea mea este, cand apar si ce pret vor avea.
OLE ! Deci nu am 18 ani, am 16. VREAU NEAPARAT un tricou cu 63. Am inteles ca pot sa ma duc la banca, bag banii in contul AISS-ului , dau dovada platii pe l***@*** (?) + textul tricou.
Intrebarea mea este, cand apar si ce pret vor avea.
Tricourile sunt deja facute si costa 30 roni.
Se poate pune unul la pastrat? Zilele astea trebuie sa iau niste bani, si ... o sa ma duc la banca sa-i introduc in cont.
rosu sau albastru ?
si ce marime ?
Se poate pune unul la pastrat? Zilele astea trebuie sa iau niste bani, si ... o sa ma duc la banca sa-i introduc in cont.
Rosu, marimea L. Multumesc foarte mult.
te-am notat
pana luni,se tine evidenta unei liste....de luni incolo,discutam detalii legate de transport sau inmanare personala,plata si altele
de asemenea,pe langa aceste tricouri "63" mai avem si tricourile AISS
diseara,voi posta si poze cu aceste tricouri
Lista deschisa :
navodarean-63,rosu,L
si eu unul, albastru, marimea S
1 albastru L, cu burta.
1 tricou "63" albastru marimea M
1 cu "63" albastru marimea L
ps daca mai vor si ceilalti din bv facem doar un colet pt toti.mersi
Unul cu 63, albastru, marimea L
De acord cu Gabi, daca iti e mai usor trimite un singur colet pentru toti
fratilor.. L-ul e mare. Eu am 1,80 si 92 de kg si mi-e bun...
o sa am in vedere acest aspect,ms pt idee
lista update :
navodarean rosu,L
Monica albstru S
axl albastru L
Mi+za albstru M
gabitzubrasov albstru,L
MoWeed albastru,L
rezistenta_ultra albastru L
Unul cu 63, albastru, marimea L
De acord cu Gabi, daca iti e mai usor trimite un singur colet pentru toti
o sa am in vedere acest aspect,ms pt ideelista update :
navodarean rosu,L
Monica albstru S
axl albastru L
Mi+za albstru M
gabitzubrasov albstru,L
MoWeed albastru,L
rezistenta_ultra albastru L
rectific gabitzubrasov albastru M multam mult
L albastru "63" si la mine. Merg pe mana lui Bogdan.
fratilor.. L-ul e mare. Eu am 1,80 si 92 de kg si mi-e bun...
Am o intrebare: marimile se potrivesc cu cele de la tricourile AISS sau sunt mai mari?
Nu de alta, dar si Roby zicea ca are L. Ma minte unguru?
Nu de alta, dar si Roby zicea ca are L. Ma minte unguru?
Esti cu capu', ma. Ti-e bun L-ul.
Ia-ti S daca vrei sa pari muschiulos. ![]()
Daca-mi iau S, voi fermeca toate femeile cu formele abdomenului meu.
Vreau si eu un tricou cu fata.. ahhh..pardon, cu 63 ! ( Salut, Andreea!
)
Se pot comunica pe site si masurile in cm ?
pozele ? ![]()
Vreau si eu un tricou cu fata.. ahhh..pardon, cu 63 ! ( Salut, Andreea!)
Se pot comunica pe site si masurile in cm ?
ce ma, andreea o cheama?
ce ma, andreea o cheama?
Parca asa-mi amintesc. Stiam eu ca nu tre` sa beau asa mult... ![]()
![]()
nenorocitul ala de fredy stie, dar nu mai da pe topicul asta...
nenorocitul ala de fredy stie, dar nu mai da pe topicul asta...
Stanici stie si el. ![]()