FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tricouri AISS

«13456711»
navodarean08.06.2010 10:45

OLE ! Deci nu am 18 ani, am 16. VREAU NEAPARAT un tricou cu 63. Am inteles ca pot sa ma duc la banca, bag banii in contul AISS-ului , dau dovada platii pe l***@*** (?) + textul tricou.

 

Intrebarea mea este, cand apar si ce pret vor avea.

Fane08.06.2010 10:46

Tricourile sunt deja facute si costa 30 roni.

navodarean08.06.2010 10:52

Se poate pune unul la pastrat? Zilele astea trebuie sa iau niste bani, si ... o sa ma duc la banca sa-i introduc in cont.

NicoSoulSteaua08.06.2010 11:15

rosu sau albastru ?

si ce marime ?

 

Se poate pune unul la pastrat? Zilele astea trebuie sa iau niste bani, si ... o sa ma duc la banca sa-i introduc in cont.
navodarean08.06.2010 12:01

Rosu, marimea L. Multumesc foarte mult.

NicoSoulSteaua08.06.2010 12:03

te-am notat

pana luni,se tine evidenta unei liste....de luni incolo,discutam detalii legate de transport sau inmanare personala,plata si altele

de asemenea,pe langa aceste tricouri "63" mai avem si tricourile AISS

diseara,voi posta si poze cu aceste tricouri

 

Lista deschisa :

 

navodarean-63,rosu,L

Monica08.06.2010 12:22

si eu unul, albastru, marimea S

axl08.06.2010 12:25

1 albastru L, cu burta.

Mi+za08.06.2010 12:57

1 tricou "63" albastru marimea M

gabitzubrasov08.06.2010 14:29

1 cu "63" albastru marimea L

 

 

ps daca mai vor si ceilalti din bv facem doar un colet pt toti.mersi

MoWeed08.06.2010 14:31

Unul cu 63, albastru, marimea L

 

De acord cu Gabi, daca iti e mai usor trimite un singur colet pentru toti

Bogdan08.06.2010 15:51

fratilor.. L-ul e mare. Eu am 1,80 si 92 de kg si mi-e bun...

NicoSoulSteaua08.06.2010 16:55

o sa am in vedere acest aspect,ms pt idee

lista update :

navodarean rosu,L

Monica albstru S

axl albastru L

Mi+za albstru M

gabitzubrasov albstru,L

MoWeed albastru,L

rezistenta_ultra albastru L

 

Unul cu 63, albastru, marimea L

 

De acord cu Gabi, daca iti e mai usor trimite un singur colet pentru toti

gabitzubrasov08.06.2010 16:58
o sa am in vedere acest aspect,ms pt idee

lista update :

navodarean rosu,L

Monica albstru S

axl albastru L

Mi+za albstru M

gabitzubrasov albstru,L

MoWeed albastru,L

rezistenta_ultra albastru L

rectific gabitzubrasov albastru M multam mult

axl08.06.2010 17:16

L albastru "63" si la mine. Merg pe mana lui Bogdan.

MoWeed08.06.2010 17:32
fratilor.. L-ul e mare. Eu am 1,80 si 92 de kg si mi-e bun...

Am o intrebare: marimile se potrivesc cu cele de la tricourile AISS sau sunt mai mari?

 

 

Nu de alta, dar si Roby zicea ca are L. Ma minte unguru?

RobYnho08.06.2010 17:33
Nu de alta, dar si Roby zicea ca are L. Ma minte unguru?

 

Esti cu capu', ma. Ti-e bun L-ul.

 

Ia-ti S daca vrei sa pari muschiulos. :D

MoWeed08.06.2010 17:42

Daca-mi iau S, voi fermeca toate femeile cu formele abdomenului meu.

LanDSharK08.06.2010 18:03

Vreau si eu un tricou cu fata.. ahhh..pardon, cu 63 ! ( Salut, Andreea! :) )

Se pot comunica pe site si masurile in cm ?

cRiss4Steaua08.06.2010 18:31

pozele ? :D

 

Marius08.06.2010 18:41
Vreau si eu un tricou cu fata.. ahhh..pardon, cu 63 ! ( Salut, Andreea! :) )

Se pot comunica pe site si masurile in cm ?

 

ce ma, andreea o cheama?

LanDSharK08.06.2010 19:21
ce ma, andreea o cheama?

Parca asa-mi amintesc. Stiam eu ca nu tre` sa beau asa mult... :drunk::))

Marius08.06.2010 19:22

nenorocitul ala de fredy stie, dar nu mai da pe topicul asta...

LanDSharK08.06.2010 19:25
nenorocitul ala de fredy stie, dar nu mai da pe topicul asta...

Stanici stie si el. :D

NicoSoulSteaua08.06.2010 19:46

navodarean rosu,L

Monica albstru S

axl albastru L

Mi+za albstru M

gabitzubrasov albstru,M

MoWeed,albastru L

tricou_AISS.jpgasa cum am promis,iata poze cu tricourile si lista actualizatatricou_63.jpg

«13456711»