
pana azi rezultatele erau 40% DA, 60% NU. In cateva ore deja s-a modificat. Stiam io ce stiam...
In alta ordine de idei, si Petrescu, si Protasov cred ca ar avea parte de acelasi tratament din partea lui Becali. Si ar avea doua varianta, ambele nefericite pentru echipa: fie sa se complaca si sa devina marioneta lui Gigi, fie sa stand up si sa plece de la echipa.
In concluzie cred ca singurele solutii, singurii oameni in fata carora Gigi n-ar avea cuvant ar fi Mircea Lucescu sau un antrenor strain cu nume si palmares.
singura solutie POZITIVA este ca Lacatus sa nu-l mai bage in seama pe cioban, sa faca echipa cum stie el si cu ce jucatori vrea el, nu cu cine ii spune prostul suprem. oricine ar veni ar pati acelasi lucru: ciobanul se baga sa faca el echipa, ca stie el pe ce jucator va lua 50 milioane de euro. Lacatus nu trebuie sa plece, s-ar duce dracului de tot sezonul asta. trebuie sa-l indeparteze de echipa pe cioban. daca face asta, va reveni in inimile suporterilor, pentru totdeauna. daca nu, va iesi de acolo, probabil tot pentru totdeauna.
daca va incepe razboiul Lacatus-becali, nu uitati ca trebuie sa-l sustinem impotriva ciobanului, caruia trebuie sa-i umplem gura aia spurcata cu ceea ce merita un handicapat ca el.