Cat timp are rezultate nu. Cand nu o sa mai aiba o sa renunte el.
Cat timp are rezultate nu. Cand nu o sa mai aiba o sa renunte el.
Depinde ce se intelege prin "rezultate".
Cat despre enjoy, bine ca le stii tu pe toate.
Pey parerea mea ar fi in felul urmator:
1. Atat timp cat Lacatus merge bine cu echipa, iar pana acum nu-i pot reprosa decat titularizarea lui Lovin, care nu mai are ce cauta in echipa de start, in rest nimik, toti spun ca este antrenor subtire, insa de mult pe Steaua sa joace asa ofensiv si cu atata daruire, oricum jucatorii fac in teren un antrenor mare sau mediocru, asta este clar.
2.De Jiji chiar daca l-as vrea mort, nu prea avem ce sa-i facem, este ca lepra, nu scapi pana nu dai foc, si parerea mea ca n-o sa scapam prea repede de el, insa pana la urma ar trebui sa-i multumim ca ne-a adus in ultimul timp, 4 jucatori de valoare: Toja,Dayro Moreno,Szekely si Stancu.
Da. Fiecare cu parerea lui. Si eu cand am deschis topicul eram destul de pornit impotriva lui Lacatus, dupa primele 2 meciuri din campionate, coroborate cu rezultatele din amicale si cu ratarea campionatului anul trecut (vezi meciurile cu Dinamo si Poli Bragadiru - nu aduc in discutie CFR - U Cluj pt ca acolo trebuia sa depindem de noi). Insa am zis ca e un nou inceput de campionat, un nou inceput si-atat, si sa-i acord credit in continuare.
Insa rezultatele sondajului, 40/60 de procente, arata ca totusi ca parerile sunt impartite si ca, in opinia suporterului stelist, nu este chiar evident evident ca "Trebuie sa ramana" sau vice versa.
Steaua a jucat cel mai frumos fotbal cand era Protasov
Lasati-l pe Laca sa-si faca treaba. Asa sunt romanii , le place sa zgandareasca in kkt.
Noi il lasam...dar nu-l lasa Jiji!Uite,ciobanu' a zis azi...fara Toja,fara Dayro,dara Radoi...si asa va fi...
Perfect punctat!
dupa returul cu Galata, in care Lacatus a demonstrat ca are stofa de antrenor, cred ca acest topic trebuie nu doar inchis, ci si sters!
dupa returul cu Galata, in care Lacatus a demonstrat ca are stofa de antrenor, cred ca acest topic trebuie nu doar inchis, ci si sters!
Perfect de acord, asa ca ADMIN EXECUTA ![]()
[/size]
Nu categoric! Lacatus e cel mai bun antrenor care putea fi la Steaua.
Asta inseamna sa nu fii abonat la rds.
Nu poti vedea meciurile, nu vezi cat de infect joaca echipa si ce porcarii face Lacatus, nu ai cum sa gandesti!
Am doar o intrebare pt domnul C.Ronaldo17:
Ti-a placut cum le facea Laca cu mana jucatorilor in ultimele minute sa vina in aparare, sa se APERE pe Ghencea, sa tina de rezultat in fata unei nou promovate?
ma Adrian...poate ai avea u dreptate in privintza cu apararea......dar sa vazut ca Steaua inca mai stie sa joace fotbal in returul cu galata........ oricum dupa cum se ctie orice echipa la fel ca si orice om in viatza are si zile bune si zile rele.....
da dar doar cu conditia ca Oli sa vina inapoi
dute ma cu Oli al tau...
Acest sondaj va avea rost cand nu va mai fi becali. Pana atunci e doar praf in ochi, vartejuri in apele noastre tulburi.
Competenta antrenorului depinde frecvent de cea a patronului, niciodata invers.
Eu cred ca Lacatus ori ai canta-n struna lui Becali,ori nu se pricepe la fotbal.Nu cred ca Becali n-ar vrea sa castige Steaua meci de meci,asta e sigur.Dar ca antrenor trebuie sa ai un cuvant de spus.
Lacatus trebuie sa plece.Cat mai repede.Nu ne temem de haos,mai haos e acum - e dezastru de fapt.
Probabil ca va mai ramane pana dupa meciurile cu Lyon unde o sa ne-o luam,pentru ca ceea ce joaca Steaua acum e.....orice,numai fotbal nu e.
DEMISIA!
Ca jucator=10
Ca antrenor=0
Un antrenor de UTA, Brasov, Ceahlaul... si ce a mai antrenat el...
E prea fricos, joaca cu 10 jucatori defensivi pe meci!!!
Laca i-al de mana pe Piturca si antrenati amandoi, ca vad ca va place sa jucati defensiv... nu inteleg cum un om caare pe cand juca fotbal ii placea sa joace oefnsiv, as dea goluri.... acum ca antrenor poate sa antreneze asa prost o echipa, intr-un joc defensiv...
Sa vina Petrescu, sau Protasov!!! da sa fie lasati sa antreneze de GB ![]()
VIITORUL SUNA BINE... ![]()
pana azi rezultatele erau 40% DA, 60% NU. In cateva ore deja s-a modificat. Stiam io ce stiam...
In alta ordine de idei, si Petrescu, si Protasov cred ca ar avea parte de acelasi tratament din partea lui Becali. Si ar avea doua varianta, ambele nefericite pentru echipa: fie sa se complaca si sa devina marioneta lui Gigi, fie sa stand up si sa plece de la echipa.
In concluzie cred ca singurele solutii, singurii oameni in fata carora Gigi n-ar avea cuvant ar fi Mircea Lucescu sau un antrenor strain cu nume si palmares.
Pleaca, Lacatus!
E praf ca antrenor baiatu asta. Tot respectu pentru el ca jucator, insa ca antrenor e 0.
NU, categoric, NU!
nu inteleg cum un antrenor poate juca cu 3 inchizatori
NU, categoric, NU!
Tu ce vrei pana la urma? Nu te inteleg. E bun Lacatus ca antrenor?
Unii oameni pur si simplu nu pot fii realisti...
Lacatus = 0 ca antrenor.
@CoRsSo daca Lacatus pleaca maine si vine un nepot al lui Becali la carma ei, ai mai tine cu Steaua?
cand joci la mijloc cu Radoi, Lovin si tiago in acelasi timp.. si mai ai si 4 fundasi.. voi ce vreti? sa dam gol dupa gol.. asta e.. macar daca jucam cu 7 fundasi sa nu luam gol.. dar nici de asta nu suntem in start