exista oare un antrenor in lumea asta ca Lacatus???? sa profite de iubirea fanilor, sa fie o sluga??? sa nu dea semne de onoare si nici de curaj??? sa minta cu seninitate atat presa cat si 5 milioane de suporteri??? sa nu isi apere oamenii cand sunt atacati??? sa nu isi poata motiva echipa???
Lacatus e un mare tzigan - chiar e de origine rroma- ca trage si tine de scaun cu dintii, dovedind astfel ca nu are demnitate si ca nu a invatat nimic cat a fost la Steaua. prima data se tine cont de multumirea suporterilor care vor REZULTATE SI UN JOC EXCELENT.
p.s. am folosit cuvantul tzigan ca sinonim al adjectivului nesimtit. in plus tzigan este folosit foarte des pt a sublinia mesajul transmis. deci sa nu se creada ca sunt xenofob sau sa nu va simtiti jigniti cei care sunteti de origina rroma. este doar o expresie uzitata. un prejudiciu tampit pe care il detest la nebunie.
Lacatus si cu becalus plecati din Ghencea!!!!!!!!!!
vreau sa va rog ceva. lasati stadionul gol la meciul cu Lyon in semn de protest fata de Lacatus si fata de becalus.

