FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Juan Carlos Toja

«1234512»
Yoyoyoi29.08.2008 18:26

Poza cu Toja surprinsa la meci :D printre multe altele :inlove:

P1060741.JPG

axl29.08.2008 18:35

Ce chestie, daca era nitelus mai la stanga era si poza cu Axl.

Yoyoyoi29.08.2008 18:37

eh... e alta ;)

DelPiero1029.08.2008 18:47
Poza cu Toja surprinsa la meci :D printre multe altele :inlove:

Hop-said! :smartass:

Yoyoyoi29.08.2008 18:48

jtiu :naughty::innocent::shutup2:

DelPiero1029.08.2008 18:52
jtiu :naughty::innocent::shutup2:

Tu cum il alinti pe Juan(asta are nume predestinat)? :tongue:

Yoyoyoi29.08.2008 19:44

Hoha aloha :laugh:

fansteaua4629.08.2008 22:19

MELE 'ASENA MUL

Allyylla29.08.2008 23:57

 

mda:)):))

ia uite stelistele:x

"ejty cel mai dulcik"

 

mda:|

 

get lost mah:)):))

u daia te uiti la meci?:-?

ca sa vezi ce achizitii dulcice are Steaua?=))

nu pot sa neg ca Toja are nijte ochi 8->

sunt si eu fata akm..tre sa ma intelegeti..

da nici in halu ala=))

ma rog:x

bravo Toja..tine-o tot aja:x si nu ma refer la admiratoare ci la fotbal:)):))

alecsa30.08.2008 10:48

axl, esti stelista? Ia get lost d-aici, ca de fapt Toja nu e deloc dulcic, dekt okijorii luy sunth atat dhe mijt0, ca sa nu zic dulcici :X:X:X:X =)) Gata, eu de azi ma fac admiratoarea lui Banel ca se simte parasit de cand toate ii fac avansuri lu' Toja. :(

axl30.08.2008 10:53
axl, esti stelista? Ia get lost d-aici, ca de fapt Toja nu e deloc dulcic, dekt okijorii luy sunth atat dhe mijt0, ca sa nu zic dulcici :X:X:X:X =)) Gata, eu de azi ma fac admiratoarea lui Banel ca se simte parasit de cand toate ii fac avansuri lu' Toja. :(

WTF? Sunt siderat(a).

c.ronaldo1730.08.2008 11:00

Vai axl, esti o pitzipoanca! :laugh:

alecsa30.08.2008 11:01

*ahem* fata de dinaintea mea radea ca ai spus ca Toja e dulcic. :notangel: dar esti baiat, nu? adica sper. daca ai fi fata, ai fi una cu mentalitate de baiat.

DelPiero1030.08.2008 11:18
axl, esti stelista? Ia get lost d-aici, ca de fapt Toja nu e deloc dulcic, dekt okijorii luy sunth atat dhe mijt0, ca sa nu zic dulcici :X:X:X:X =)) Gata, eu de azi ma fac admiratoarea lui Banel ca se simte parasit de cand toate ii fac avansuri lu' Toja. :(

Alecsa,axl e barbat.El doar o lua in bascalie pe una... :notangel:

P.S.Deci tie nu-ti place de Toja,sa-nteleg...

alecsa30.08.2008 11:29
mda:)):))

ia uite stelistele:x

"ejty cel mai dulcik"

Eu la asta m-am referit cand am scris postul acela. Pentru ca stiam ca axl e barbat, iar Allyylla a scris chestia asta neintelegand ca el o luase la misto pe tipa aia.

 

In legatura cu intrebarea ta, ce imi place la Toja sunt declaratiile lui. "It's good for me", "I'm very happy", nu cred ca a aparut vreodata la TV fara sa zica una din astea in declaratia sa. :))

 

LE: Ma rog acum am vazut ca nu era intrebare.:))

Allyylla30.08.2008 19:55

oo dah8->

 

erau vreo 2 care au scris chestia aia:P

 

ma rog..eu le criticam pe toate nu neaparat pe unu:P

 

 

nu sunt baiat:)):))

 

sunt fata:)

 

dar,, bine intradevar toja arata bine:) si cum am mai zis are oki faini:)

dak e sa o luam asa..mie imi place Dayro moreno, sunt fana declarata Dayro:)

dar eu ma uit la fotbal, vreau sa vad fotbal nu cat de frumos e unu si celalt

 

DelPiero1030.08.2008 20:11

Bravo Allyylla!Nu stiu daca ai 7 ani(cat zici):)),insa ultima fraza a fost inteligenta...

Allyylla30.08.2008 20:56

oo dah:-|

 

nu am 7 ani:P

 

am mai mult oleaka:)):))

dar nu foarte multi:x

 

cik io am spirit de baiat 8-|

 

am mai auzito de cateva ori:x

 

in timp ce prietenele mele "steliste" mor si lesina dupa toja, io urlu la arthuro ca rateaza..din nou8-|

 

:)):)):))

:

 

alecsa30.08.2008 21:01

In timp ce prietenele mele lesina dupa Toja eu stau in picioare pe scaun, cu fularul legat la cap si-l injur pe Arthuro ca in loc sa faca o preluare ca lumea calca pe minge.

Si sunt fana declarata a lu' Baciu. :))

Allyylla30.08.2008 21:09

poi da... aja s eu:))

in echipamentul lui Dayro:P... pap seminte beau bere ( ca orice microbist care se respecta) :)):))

si da clar ca nu il suport p Arturo:)

la meciul ala unde a ratat penaltyul eram sigura ca asa va fii de cand am vazut cine executa:)):))

 

Forza Steaua:x

 

si dispari arthuro... becalii fane s ne fie dor de tine:)

 

hai Steaua, Hai Dayro:x, hai Toja

 

DelPiero1030.08.2008 21:18

Fetelor,Toja...Dayro...cel mai bun e Radoi,va spun eu! :wink:

Allyylla30.08.2008 21:29

da..aici ai dreptate:x

 

Radoi e cel mai bun.. iar in ultimul timp..a arata cine e adevaratul capitan..si a aratat ca merita din nou:)

 

cu unele scapari Radoi a fost bestial... bravo lui:)

alecsa30.08.2008 21:49
Fetelor,Toja...Dayro...cel mai bun e Radoi,va spun eu! :wink:

 

Stii tu.. peluza, minge in cap. M-am razgandit. O sa ii zic sa nu mai dea. Si promit ca nu mai folosesc cuvantul cu "m". :D M-am facut cuminte, dupa cate vezi.

 

Iar on-topic.. Toja e bun. Atunci cand are cui sa paseze sau pe cine sa dribleze. Nu am vazut vreo faza finalizata de el, dupa ce a driblat vreun adversar or smth.

Allyylla30.08.2008 21:55

pai da..aici ai dreptate:-s

dar..hmm..inca mai tine faza cu e nou?:-s

nu prea cred:))

ma rog...

eu am vazut ca asa se intelege bine cu coechipierii, cu Banel se intelege bine..si mnah

 

mie imi place..

dar l-am vazut abea in 3 sau 4 meciuri?:-?

cam aja..

ar trebui sa il mai lasam vreo 2 meciuri si apoi sa venim cu verdictul

alecsa30.08.2008 22:03

Cat timp o sa mai fie nou? Ca a jucat omu' in toate meciurile de cand a venit. Sincera sa fiu, daca va mai da pase de gol, va mai dribla adversari putin imi pasa daca nu inscrie. Poate fi the playmaker. Sa dea numa' pase de gol.

«1234512»