Scriam mai sus ca-mi vine sa sparg TV-ul cand il vad pe Toja cat de varza e, e VARZA, e.... la meciul cu twente am dat vreo 2 picioare in TV din cauza lui, dar din fericire nu s-a spart....
M-au auzit toti vecinii cum il injuram pe toja asta, deh, se ia de la tata...si el il injura pe neaga acum multi ani...
