FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2008/2009

«1234515»
.Ax3L.16.09.2008 19:44

:O:O joaca ungurii astia cu o daruire sper sa se uite si "razboinici" lu Jiji la meci si sa le ia exemplu maine la meciul cu bayern

DAMASKINOS16.09.2008 19:48

Lasa tata sa faca puncte si sa-si rascumpere intrarea asta moca in Liga:)

MALDINI16.09.2008 19:48

O sa joace si Steaua cu daruire stai linistit .Ax3L. .Si pana la urma nu poti compara Roma cu Bayern orice ar fi !

DelPiero1016.09.2008 19:48
Joaca bine CFR ... este ? :happy:

Joaca foarte bine!Meritau sa conduca!Sper sa nu-i tina insa...sa intre Totti!Slabuti rau romanii(a se intelege echipa capitolina...).

SuperstaR1816.09.2008 19:49

Fantastica repriza facuta de ceferei.

Respect! Chiar daca vor pierde, cel putin au luptat. Ar fi pacat totusi sa piarda dupa ce au jucat asa frumos in prima parte a meciului.

Ca de obicei, cei 2 comentatori sunt de tot c.... :|

MoWeed16.09.2008 19:50
:O:O joaca ungurii astia cu o daruire sper sa se uite si "razboinici" lu Jiji la meci si sa le ia exemplu maine la meciul cu bayern

Nu cred ca vom duce lipsa de daruire maine

SuperstaR1816.09.2008 19:51

ma... "daruit" e si Banel :|.... daaaaar tre` sa mai ai si un pic de tehnica. Oricat de handicapat si retardat este Trica de exemplu, se lipseste mingea de el...

DelPiero1016.09.2008 19:52

Bai...cum sa faca astia puncte...m-as oftica de moarte!

MoWeed16.09.2008 19:56
ma... "daruit" e si Banel :|.... daaaaar tre` sa mai ai si un pic de tehnica. Oricat de handicapat si retardat este Trica de exemplu, se lipseste mingea de el...

Trica nu se compara cu Banel ca om; pur si simplu este un jeg uman. Asta nu inseamna ca e extrem de slab ca fotbalist...

 

LE:Romanii sunt varza!

Mironica e un dobitoc, ca de obicei!

MALDINI16.09.2008 19:56

Doamne ce gol :))))))

dica_10steaua16.09.2008 19:56

Ce e la Roma? :ohmy:

SuperstaR1816.09.2008 19:59

e 2-1 pt cefere

Da Ma daaaaaaaa! il cheama Culio si da si el goluri in CL :| incredibil.

DAMASKINOS16.09.2008 20:25
Bai...cum sa faca astia puncte...m-as oftica de moarte!

 

 

Parca ai fi Borcea asa gandesti:)

MALDINI16.09.2008 20:29

Ce-aveti ma cu ei?Bravo lor ! Sa faca puncte pentru Romania :beer2:

DelPiero1016.09.2008 20:38
Bai...cum sa faca astia puncte...m-as oftica de moarte!

 

 

Parca ai fi Borcea asa gandesti:)

Am gandit pripit...adevarul e ca au jucat senzational!Merita victoria!Doamne ajuta sa obtinem si noi puncte maine...desi e greu,greu de tot...

MoWeed16.09.2008 20:40

Bravo lor, au reusit sa invinga Roma meritat. Acum trebuie maine sa demonstram ca nu le suntem cu nimic inferiori si sa invingem pe Bayern.

Daca CFR a putut sa bata pe Roma si noi putem sa-i invingem pe Bayern

DAMASKINOS16.09.2008 20:43

Poate face Jiji ceva in iarna si-l aduce pe Culio:)))

SuperstaR1816.09.2008 20:45

ma :-? la o victorie se dau 2 puncte la coeficient UEFA? sau 3? eu stiam ca 2.

Catalyn0716.09.2008 20:45

Bravo lor, chiar nu ma oftic. O sa ma oftic maine, daca nu batem si noi :))

axl16.09.2008 20:46

Frumos meci.

steaua_gloria16.09.2008 20:48

Bravo CFR , mandru ca sunt roman !

f234567k16.09.2008 20:50

Felicitari! S-a vazut entuziasmul debutantului. Sa adune si ei puncte, nu numai echipele din Bucuresti.

 

Victorie maine!

steaua_gloria16.09.2008 20:54

Perreira e fundas de clasa!

O fi jucat la nationala ?Ar fi bun pe la romanica.

f234567k16.09.2008 20:55
Perreira e fundas de clasa!

O fi jucat la nationala ?Ar fi bun pe la romanica.

Lasa, e radu Stefan acolo. :laugh:

SuperstaR1816.09.2008 20:56

ahaha buna asta cu Radu Stefan =))

oricum sa nu ne grabim cu Perreira :| in prima repriza a parut slabutz

«1234515»