:O:O joaca ungurii astia cu o daruire sper sa se uite si "razboinici" lu Jiji la meci si sa le ia exemplu maine la meciul cu bayern
:O:O joaca ungurii astia cu o daruire sper sa se uite si "razboinici" lu Jiji la meci si sa le ia exemplu maine la meciul cu bayern
Lasa tata sa faca puncte si sa-si rascumpere intrarea asta moca in Liga:)
O sa joace si Steaua cu daruire stai linistit .Ax3L. .Si pana la urma nu poti compara Roma cu Bayern orice ar fi !
Joaca bine CFR ... este ?![]()
Joaca foarte bine!Meritau sa conduca!Sper sa nu-i tina insa...sa intre Totti!Slabuti rau romanii(a se intelege echipa capitolina...).
Fantastica repriza facuta de ceferei.
Respect! Chiar daca vor pierde, cel putin au luptat. Ar fi pacat totusi sa piarda dupa ce au jucat asa frumos in prima parte a meciului.
Ca de obicei, cei 2 comentatori sunt de tot c.... ![]()
:O:O joaca ungurii astia cu o daruire sper sa se uite si "razboinici" lu Jiji la meci si sa le ia exemplu maine la meciul cu bayern
Nu cred ca vom duce lipsa de daruire maine
ma... "daruit" e si Banel
.... daaaaar tre` sa mai ai si un pic de tehnica. Oricat de handicapat si retardat este Trica de exemplu, se lipseste mingea de el...
Bai...cum sa faca astia puncte...m-as oftica de moarte!
ma... "daruit" e si Banel.... daaaaar tre` sa mai ai si un pic de tehnica. Oricat de handicapat si retardat este Trica de exemplu, se lipseste mingea de el...
Trica nu se compara cu Banel ca om; pur si simplu este un jeg uman. Asta nu inseamna ca e extrem de slab ca fotbalist...
LE:Romanii sunt varza!
Mironica e un dobitoc, ca de obicei!
Doamne ce gol
))))
Ce e la Roma? ![]()
e 2-1 pt cefere
Da Ma daaaaaaaa! il cheama Culio si da si el goluri in CL
incredibil.
Bai...cum sa faca astia puncte...m-as oftica de moarte!
Parca ai fi Borcea asa gandesti:)
Ce-aveti ma cu ei?Bravo lor ! Sa faca puncte pentru Romania ![]()
Bai...cum sa faca astia puncte...m-as oftica de moarte!
Parca ai fi Borcea asa gandesti:)
Am gandit pripit...adevarul e ca au jucat senzational!Merita victoria!Doamne ajuta sa obtinem si noi puncte maine...desi e greu,greu de tot...
Bravo lor, au reusit sa invinga Roma meritat. Acum trebuie maine sa demonstram ca nu le suntem cu nimic inferiori si sa invingem pe Bayern.
Daca CFR a putut sa bata pe Roma si noi putem sa-i invingem pe Bayern
Poate face Jiji ceva in iarna si-l aduce pe Culio:)))
ma :-? la o victorie se dau 2 puncte la coeficient UEFA? sau 3? eu stiam ca 2.
Bravo lor, chiar nu ma oftic. O sa ma oftic maine, daca nu batem si noi ![]()
Frumos meci.
Bravo CFR , mandru ca sunt roman !
Felicitari! S-a vazut entuziasmul debutantului. Sa adune si ei puncte, nu numai echipele din Bucuresti.
Victorie maine!
Perreira e fundas de clasa!
O fi jucat la nationala ?Ar fi bun pe la romanica.
Perreira e fundas de clasa!O fi jucat la nationala ?Ar fi bun pe la romanica.
Lasa, e radu Stefan acolo. :laugh:
ahaha buna asta cu Radu Stefan =))
oricum sa nu ne grabim cu Perreira
in prima repriza a parut slabutz