@alexynho
Anul trecut United a castigat Supercupa Angliei, si, conform traditiei, niciodata in istorie castigatoarea Supercupei nu reusea sa castige si titlul de campioana.. si totusi, Man.United a castigat si campionatul.
@alexynho
Anul trecut United a castigat Supercupa Angliei, si, conform traditiei, niciodata in istorie castigatoarea Supercupei nu reusea sa castige si titlul de campioana.. si totusi, Man.United a castigat si campionatul.
BATE Borisov oficial in grupele Champions Leage!
O echipa din Belarus in grupele Ligii, fantastic.
Retur: BATE 1-1 Levski
BATE a jucat o repriza si 10 min in 10 oameni.
Bielorusii au juca bine si cu noi data trecuta, nu e o surpriza, mai ales ca a picat si cu o echipa bulgara. Nu e mare lucru sa o elimini.
Fiorentina - Slavia scor general 2-0
Juventus - Artmedia scor general 5-1
Barcelona - Wis³a Kraków scor general 4-1
Spartak Moskva - Dynamo Kyiv scor general 2-8
Levski - BATE scor general 1-2
Shakhtar - Dinamo Zagreb scor general 5-1
Anorthosis - Olympiacos scor general 3-1
AaB - Kaunas scor general 4-0
Galatasaray Aª - Steaua scor general 2-3
Brann - Marseille scor general 1-3
Schalke - Atlético scor general 1-4
Twente - Arsenal scor general 0-6
Partizan - Fenerbahçe scor general 3-4
Guimarães - Basel scor general 1-2
Fiti atenti la Standard. O tine in sah pe Liverpool.
Hai Boloni !!
Bai ce bulan, gol in minutul 119 pentru Liverpool.
sa-i ft ![]()
Bai ce bulan, gol in minutul 119 pentru Liverpool.
Au avut Standard bulan ca au rezistat atat!
Sunt sigur ca le-au rupt picioarele celor de la Liverpool, dealtfel au si luat 3 galbene.
Oricum se vede mana lui Boloni.
Nu contesta nimeni ca e evidenta mana lui....
Sper sa pice prin turul 1 cu Fulgerul Timisoara pentru a fi sigur de calificarea in grupele UEFA
Ce-a i-a mai dat Kiev lui spartak .8-2 la general ![]()
Lyon
Sporting Lisabona
Steaua Bucuresti
Bate Borisov
@steaua_gloria
Ar mai fi si meciul Atletico Madrid 4 - 0 Schalke impresionant
IMPRESIONANT!Steaua ia CL! :biggrin:
Sper sa picam cu Anothosis in grupe si Dinamo cu Galatasaray in UEFA. E singura mea dorinta.
Cat despre CFR, sper sa pice cu Barcelona sau Manchester.
Ce rau esti c.ronaldo17
Ce-ai ma cu saracii unguri???Aaaaa...asta....pardon...clujeni am vrut sa zic
Si eu mi-as dorii sa picam cu Bate Borisov sau cu Aalborg , sau Famagusta de ce nu ?![]()
@MALDINI
Ei au zis ca vor Barcelona si Manchester; c.ronaldo17 doar le-a urat sa li-se indeplineasca dorintele
Pe onlinsport scrie ca facem parte din urna a 4-a :noexpression:
Voi ce stiti?
URNA 1: Chelsea, Liverpool, Barcelona, Arsenal, Manchester, Lyon, Inter, Real Madrid
URNA 2: Bayern Munich, PSV, Villareal, Porto, Roma, Werder Bremen, Sporting, Juventus
URNA 3: Marseille, Zenit, Steaua, Panathinaikos, Bordeaux, Celtic, Basel, Fenerbahce
URNA 4: Sahtior, Fiorentina, Atletico Madrid, Dinamo Kiev, CFR, Aalborg, Anorthosis, BATE
Eu stau si ma intreb de unde are CFR Cluj coeficient european de 13.398?
16 septembrie 2008
Barcelona - Sporting
Basel - Shakhtar
Chelsea - Bordeaux
Marseille - Liverpool
Panathinaikos - Internazionale
PSV - Atlético
Roma - CFR
Bremen - Anorthosis
Haida de!1-1! ![]()
Joaca bine CFR ... este ? ![]()
Nu va faceti griji, isi revine Roma dupa pauza...