FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pesti / Vrajeli despre capturi record si ramele zemoase din geanta :p

«1234568»
dulcicutza31.05.2009 22:52

oooooooooo pescari inraiti....ma pot lauda cu un Somn de 7,5 kg prins pe Dunare la Tulcea cu lanseta...la 4 dimineata...o sa revin cu poza zilele viitoare....in rest obleti si guvizi :))

clausblaus01.06.2009 06:43

@dulcicutza

Asteptam pozele!

As putea sa te cred pe cuvant,dar..........stii....pescarii......!!!!!!

clausblaus12.07.2009 18:34

Si stelistii mai prind pesti.....cateodata!

 

 

 

 

Sorry!Batea vantul si ma rasturnat.... :))

 

M,linioara,a.....mama ei de gramatica!!!!

DSC00106.JPG

dulcicutza12.07.2009 20:52

:)

Saptamana trecuta la "Dunarea veche" langa Macini :)

PICT0030.JPG

novac12.07.2009 20:56

Ala a lu claus este un peste adevarat dar despre ai dulcineei nu stiu ce sa zic ... aia doi mari parca's din recuzita de la teatru, prea nu au coada si aripioare:P

dulcicutza12.07.2009 20:57

Pentru ca-s somni,cauta pe net o poza :))))) chiorule >:P

Si ala din stanga e salau prins la oblet in caz ca nu stii :))

novac12.07.2009 21:02

Somnithinkso.gif, aia??? Ia mai pune o poza, doua cu ei, fata / profil sa-i identific corespunzator :)

clausblaus13.07.2009 10:32

Confirm cele spuse de dulcicutza!

Aia sunt somni.Cei prinsi de mine sunt somni corciti. :D

Aici,in zona,sunt numiti...pesti pisica,desi eu nu vad nici-o legatura.As putea spune ca sunt identici cu somnul,din toate punctele de vedere,mai putin al cozii si al aripioarelor.

(sa fi cazut vreun motan beat in apa respectiva si sa fi incurcat borcanele?) :))

dulcicutza13.07.2009 14:14

Unde ai pescuit?:)

novac13.07.2009 14:39
Confirm cele spuse de dulcicutza!

Aia sunt somni.Cei prinsi de mine sunt somni corciti. :D

...

 

Io zic ca sunteti vorbiti si ca incercati sa ne pacaliti cu pestii aia de cauciuc :crazy:

clausblaus13.07.2009 17:02

@dulcicutza

Nu in apele teritoriale! :nono:

@novac

Nu o cunosc pe dulcicutza,asa ca varianta cu intelesul cade.

Cauciuc,necauciuc....avem cu ce,novace!!! :P

dulcicutza13.07.2009 17:39

Corect,corect :)

Daniel-Ionut13.07.2009 17:55

dsc01840u.jpg

PS: Am uitat sa zic ca nu i-am prins eu :D

I-a prins un coleg, care face si barcute dalea d pescuit...

Mi-a dat poza pe mess mai devreme, si m-am gandit sa va minunati si voi :w00t:

dulcicutza13.07.2009 18:27

Vreau si eu barcuta d-aia....de cand caut...zi un pret :)

Lari13.07.2009 18:53

D-aia care nu se vede ca stau pestii pe ea sau de-aia verde, din betze de chibritzi?

dulcicutza13.07.2009 19:04

De ce umpli topicul daca n-ai nimic de spus?du-te pe lua-te-as la misto :P

Daniel-Ionut14.07.2009 06:53
Vreau si eu barcuta d-aia....de cand caut...zi un pret :)

 

Pai nu stiu... iti dau id-ul lui daca vrei...

Din cate am inteles e peste 10 milioane una :D

Deci nu mai vrei :)

dulcicutza14.07.2009 08:49

deci nu mai vreau :)))))

Daniel-Ionut14.07.2009 09:10
deci nu mai vreau :)) )))

 

Deci stiam :))

Joga Bonito14.07.2009 09:57
:)

Saptamana trecuta la "Dunarea veche" langa Macini :)

 

aia 2 din dreapta ii puteai elibera:)

 

 

dulcicutza14.07.2009 10:14

Dupa ce m-am trezit la 4 dimineata si m-am chinuit 10 min sa arunc lanseta????Nici gand :)))))

I-am bagat la ciorba :P

Virgil14.07.2009 10:50

Am un caras mare care precis o va tenta pe dulcicutza. Trebuie pescuit insa cu metode atipice. :yes:

Joga Bonito14.07.2009 11:17

Nea Virgil, ala cred ca'i amur.

dulcicutza14.07.2009 12:06

Eu cred ca e oblet :)))))

Virgil15.07.2009 07:28

Oblet? Nu mai, cred ca-i caracuda. La pat e rechin, face ravagii. :tomato:

 

caracuda2.jpg

«1234568»