FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pesti / Vrajeli despre capturi record si ramele zemoase din geanta :p

«123458»
clausblaus02.05.2009 09:21

...

Photo_0061.jpg

Dragoshel03.05.2009 10:23

la cate kg?

si unde a fost prins.

Joga Bonito10.05.2009 19:28

Au trecut cateva saptamani plictisitoare.

 

De luni incepe asaltul la crapi.

axl12.05.2009 06:52

E prohibitie magarule, lasa crapii in pace.

clausblaus12.05.2009 16:23
la cate kg?

si unde a fost prins.

Daca te referi la crapul din imaginea postata de mine......

6,800kg-un rau din Italia.

Si mai am ceva capturi,dar nu vreau sa fiu catalogat ca laudaros!

Fane12.05.2009 20:00

Mincinosilor :clap:

clausblaus13.05.2009 10:35

Minciuni zici?

DSC00089.JPG

Lari13.05.2009 10:46

Nu rezolvi, frate, nimic c-o poza.

 

Numele complet, adresa si CNP-ul peshtilor si stam de vorba!

vlad13.05.2009 11:27

Cumpar peste. Cu cat dati kilu'?

clausblaus13.05.2009 15:50
Nu rezolvi, frate, nimic c-o poza.

 

Numele complet, adresa si CNP-ul peshtilor si stam de vorba!

Aici m-ai prins!

Sincer,nu m-am gandit sa-i legitimez,dar niciodata nu este prea tarziu.

Lari14.05.2009 07:19

Nenea ala esti chiar tu?

 

 

 

clausblaus14.05.2009 15:49

Da!

Dar chiar arat a "nene"?

bodanelu14.05.2009 16:07

da! :D

Robinson Rufay Zapata14.05.2009 16:19

Imag001.jpg

 

Nu se vede clar pentru ca a fost facuta cu o amarata de camera de pe telefon.

clausblaus14.05.2009 16:19
da! :D

OK!

De acord,dar nu uitati ca ma apropii,vertiginos,de 40.

:ce_oameni:

clausblaus14.05.2009 16:23

Cu dedicatie,de la "nenea"!

captura.JPG

bodanelu14.05.2009 18:01

batranele :D

Lari14.05.2009 20:06
Dar chiar arat a "nene"?

 

Pai depinde care nene esti? Ala din stanga, ala din dreapta sau nenea ala care e tinut de mustaciosu' ala in ultima poza? :bananadance:

clausblaus15.05.2009 16:02

@Bodanelu

Merci!!! :thumbdown:

@Lari

Trei variante si toate gresite.Pestisorul de aur nu o sa-ti indeplineasca nici-o dorinta,decat daca este legata de Steaua.

Iti pun eu o pila! :steag_sah_mic:

MoWeed15.05.2009 16:17
Iti pun eu o pila! :steag_sah_mic:

Poti sa-i ceri din partea mea un an de puscarie pentru Jiji cu un coleg de celula foarte iubaret?

clausblaus15.05.2009 16:34

@MoWeed

Al naibii pestisor,de data asta mi-a scapat!

Cu prima ocazie,insa,o sa-i cer un an de la tine si doi de la mine.

Promit!!!

axl26.05.2009 11:39

Picture_345.jpg

Picture_346.jpg

Picture_347.jpg

Picture_348.jpg

clausblaus26.05.2009 17:13

Frumoasa captura,axl!

De unde l-ai "cules"? :blink:

axl26.05.2009 17:19

Caraorman. A fost ca-n filme cu contrabanda, un nene a aparut brusc din stuf, 8 lei kilu. L-am luat fara sa ma gandesc a doua oara. Acuma sade frumos portionat la mine-n frigider. Bine, ce-a mai ramas din el.

clausblaus27.05.2009 15:31

@axl

Tare de tot faza! :laugh:

«123458»