la cate kg?
si unde a fost prins.
Au trecut cateva saptamani plictisitoare.
De luni incepe asaltul la crapi.
E prohibitie magarule, lasa crapii in pace.
la cate kg?si unde a fost prins.
Daca te referi la crapul din imaginea postata de mine......
6,800kg-un rau din Italia.
Si mai am ceva capturi,dar nu vreau sa fiu catalogat ca laudaros!
Mincinosilor ![]()
Nu rezolvi, frate, nimic c-o poza.
Numele complet, adresa si CNP-ul peshtilor si stam de vorba!
Cumpar peste. Cu cat dati kilu'?
Nu rezolvi, frate, nimic c-o poza.
Numele complet, adresa si CNP-ul peshtilor si stam de vorba!
Aici m-ai prins!
Sincer,nu m-am gandit sa-i legitimez,dar niciodata nu este prea tarziu.
Nenea ala esti chiar tu?
Da!
Dar chiar arat a "nene"?
da! ![]()
da!![]()
OK!
De acord,dar nu uitati ca ma apropii,vertiginos,de 40.
![]()
batranele ![]()
Dar chiar arat a "nene"?
Pai depinde care nene esti? Ala din stanga, ala din dreapta sau nenea ala care e tinut de mustaciosu' ala in ultima poza? ![]()
@Bodanelu
Merci!!! ![]()
@Lari
Trei variante si toate gresite.Pestisorul de aur nu o sa-ti indeplineasca nici-o dorinta,decat daca este legata de Steaua.
Iti pun eu o pila! ![]()
Iti pun eu o pila!![]()
Poti sa-i ceri din partea mea un an de puscarie pentru Jiji cu un coleg de celula foarte iubaret?
@MoWeed
Al naibii pestisor,de data asta mi-a scapat!
Cu prima ocazie,insa,o sa-i cer un an de la tine si doi de la mine.
Promit!!!
Frumoasa captura,axl!
De unde l-ai "cules"? ![]()
Caraorman. A fost ca-n filme cu contrabanda, un nene a aparut brusc din stuf, 8 lei kilu. L-am luat fara sa ma gandesc a doua oara. Acuma sade frumos portionat la mine-n frigider. Bine, ce-a mai ramas din el.
@axl
Tare de tot faza! :laugh: