02.05.2011 12:30
Ca sa vezi cat a crescut in doar doi ani pestele prins de mine.....mai sa fie!!!!!!!!!
Daaa precum puii de Crevedia! Ce sa zic Lari frumoasa creatura, ce sa zic am si eu cu cateva exemplare dar nu mai mari de 15KgCa sa vezi cat a crescut in doar doi ani pestele prins de mine.....mai sa fie!!!!!!!!!
Lari ce fata ai!
Sa-mi trag palme,ala-i Lari?
Pai e mai vechi ca mine si el ma lua cu mosule.(sau nene,ca tot aia e)
Pai Lari are si nepoti, credeam ca e de notorietate ca are 58 de ani.
lasati-l mah ca sughite saracu` ![]()
app : urat esti mah ![]()
Lari ce fata ai!
Pai nu vezi cum ma tine papagalu' ala cu sapca aia si cu dintele ala de aur din stanga ta?
lasati-l mah ca sughite saracu`app : urat esti mah
Tocmai ca-s urat, io nu pun poze cu mine pe Facebook, spre deosebire de... altii. ![]()