FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1789101120»
branica05.08.2008 18:35

etapa 14

alexxx_tzupy v fifa_for_fun 6-2 ... gg alex

 

etapa 15

fifa_for_fun v bezmetiqu_alex 3-1

 

etapa 16

marianbolohan v fifa_for_fun 4-0 .... Cu siguranta va fi o perioada in care nu ma voi putea concentra asupra jocului ...

marianb05.08.2008 18:56

etapa 16: marianbolohan v fifa_for_fun 4-0,

alexxx_tzupy05.08.2008 19:33

et 9 laurentiu_state v alexxx_tzupy 0-1 fugi la iron maiden si fa pogo si lasa-te de fifa ca esti penibil.

klaus_e8905.08.2008 20:03

eu mai sunt plecat :(

pda05.08.2008 20:38

Etapa 16: laurentiu_state v puricele88 1-1

 

Etapa 17: puricele88 v ronaldo0201 2-0

EMPORiO06.08.2008 10:41

pana la urma marseillas s-a retras?

mihainho8606.08.2008 11:19

Etapa 16

cozo1983 v mihainho_86 0-1

Etapa 14

bezmetiqu_alex v mihainho_86 1-1

Etapa 11

mihainho_86 v ady_adinho 1-3

ronaldo_020106.08.2008 12:34

emporio hai sa jucam etapa

i0nutz8306.08.2008 12:49

@emporio: da, marseillais s-a retras !

DannY_106.08.2008 14:01

Etapa 9

mihainho_86 v danny1ok 0-6

Etapa 16

ady_adinho v danny1ok 1-6

mihainho8606.08.2008 19:10

Etapa 15

mihainho_86 v marianbolohan 1-0

EMPORiO06.08.2008 21:22

etapa 16

 

Ronaldo vs emporio 0-3 , etapa jucata ...

 

etapa 17

 

emporio vs marseillas 3-0 masa verde / retras ...

ady_4steaua07.08.2008 20:04

Etapa 14

ady_adinho-fallangel2000 6-2

Etapa 17

ady_adinho-blindiro 3-2

Etapa 6

ady_adinho-cozo1983 3-3

cozo198308.08.2008 10:11

doresc amanare la meciul cozo - fifa_for_fun

mihainho8608.08.2008 14:10

aman meciurile cu Mihai si laurentiu_state

mihai141108.08.2008 15:08

am aterizat si eu acum de la mare,maine dim plec cateva zile la mare,deci aman ce nu joc :P

 

 

Etapa 17

 

danny1ok v mihai1411 2-3,dupa 2-0 a venit victoria in min 90

 

 

Etapa 12

 

mihai1411 v mihainho_86 4-2

 

F1oRinho08.08.2008 16:53

Etapa 17

 

f1or_cs v marianbolohan 2-1

 

DoctorLov09.08.2008 08:00

nu i-am vazut pe alextzupy sau pe bezmetiqualex ca sa-mi joc etapele 16 si 17. Daca ei vor sa amane, sa amane.,

ronaldo_020110.08.2008 11:58

ionutz ai timp de niste etape?? :thumbup:

DannY_110.08.2008 12:12

Diseara plec la mare,solicit amanarea etapelor cat timp voi fi plecat.

blindica10.08.2008 12:54
nu i-am vazut pe alextzupy sau pe bezmetiqualex ca sa-mi joc etapele 16 si 17. Daca ei vor sa amane, sa amane.,

 

au zis ca pleaca la mare da` tu nu citesti forumu` fiindca ...

F1oRinho10.08.2008 19:09

Etapa 16

 

bezmetiqu_alex v f1or_cs 0-4

i0nutz8311.08.2008 08:02
Etape noi.
mihai141111.08.2008 10:03

si un clasament :P?ma apuc si eu azi,maine sa fac pt cupa clasament

ronaldo_020111.08.2008 15:39

Etapa 18

 

 

ronaldo0201 v mihainho_86 3-2(dupa ce a avut el 2-0:)))

«1789101120»