FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«167891020»
alin_jeleu02.08.2008 23:47

blindelu, cum stai cu pozitia in clasament? ;;) ca sezonul viitor vreau sa joc contra ta in Liga 1

klaus_e8903.08.2008 03:10

blindi, despre ce vorbesti tu acolo mai flacau ?

Paradise_Lost03.08.2008 11:50

Etapa 14: laurentiu_state v ronaldo0201 3 - 1

Etapa 15: fifa_emporio v laurentiu_state 0 - 2

EMPORiO03.08.2008 13:18

Confirm !

marianb03.08.2008 15:01

etapa 11: laurentiu_state v marianbolohan 0-1

ronaldo_020103.08.2008 15:09

laurentiu intra pe mess sa jucam si noi etapa.....

mihai141103.08.2008 15:10

daca se pun etape vreau sa le aman si eu,posibil sa plec 3 zile la mare,daca nu plec le joc,inca nus decis :P

 

 

 

Etapa 14

 

 

mihai1411 v f1or_cs 1-1 echitabil,putea castiga oricare la cate ocazii au fost de ambele parti,gg si bafta in continuare fior

 

branica03.08.2008 16:45

amanare in contul meu pentru ambele etape postate va rog frumos ca au aparut probleme cu politia dupa distractia de aseara :) va multumesc !

kosmyn66603.08.2008 20:08

Gata m-am intors. Din momentul asta puteti sa ma cautati sa jukam etapele.

ronaldo_020103.08.2008 20:51

Etapa 15

 

 

ronaldo0201 v marseillais_666 1-0

 

 

 

 

laurentiu cand intri pe mess buzz

DannY_103.08.2008 21:57

Etapa 14

 

marseillais_666 v danny1ok 1-4

kosmyn66603.08.2008 21:59

marseillais_666 se retrage definitiv din campionat. Mi-a facut placere baieti.

klaus_e8903.08.2008 23:12

pacat ... :(

 

eu am plecat pt aproximativ 15 zile ... mai intru pe forum de acolo :) sa fiti cuminti si sa nu deschideti usa la straini

mihai141104.08.2008 08:01

e a 2 a oara cand marseillas ne incurca,mare caracter,macar astepta si el sfarsitul si se retragea

ronaldo_020104.08.2008 08:51

Etapa 14

 

laurentiulost v Ronaldo-0201 3-1

 

 

 

 

 

 

un adversar care din 10 faze 9 le-a "construit' prin cu+w(macar aveti unii bunul simt si nu vb de emporio )

i0nutz8304.08.2008 09:03

LOL. 2 infrangeri consecutive = retragere in cazul marseillais..

Sergyu1604.08.2008 09:05

Foarte ciudat...Nu inteleg de ce s-a retras...Am jucat in cupa si era suparat rau , desi nu a avut ocazii mai deloc...Pacat ca se retrag oamenii...Puteau astepta finalul sezonului..

alin_jeleu04.08.2008 10:09
marseillais_666 se retrage definitiv din campionat. Mi-a facut placere baieti.

parca ma asteptai sa promovez :-w

blindica04.08.2008 10:11

@ sergiu : s-a retras ca sa-ti faca loc :D

Sergyu1604.08.2008 10:14

Nu am niciun avantaj...Acum o sa mai retrogradeze doar 3...Care este avantajul meu???Din B tot atatia promoveaza...

marianb04.08.2008 15:40

mihainho_86 nu l-am vazut pe mihainho_86

alexxx_tzupy04.08.2008 18:52

et 15 f1or_cs v alexxx_tzupy 3-4 scz pt golul 4 :P bafta

branica05.08.2008 17:23

tzuppy si bezmetiq ... luni - vineri 17:00 - 00:00

sambata-duminica .... Aproape non-stop

 

Intre orele respective ma veti gasi .... in rest, munca .. va salut !

i0nutz8305.08.2008 17:45

Mult-asteptatul clasament:

 

ATENTIE: Nu am contabilizat nicio amanare din cele postate pana acum; toata lumea a fost prin concedii, etc. Am rugamintea sa jucati restantele cat de repede se poate. Daca am omis vreun meci nu ezitati sa ma anuntati ;). Incepand de astazi amanarile se noteaza ;)

untitled.png

alexxx_tzupy05.08.2008 18:12

et 14 alexxx_tzupy v fifa_for_fun 6-2

«167891020»