blindelu, cum stai cu pozitia in clasament? ;
ca sezonul viitor vreau sa joc contra ta in Liga 1
blindelu, cum stai cu pozitia in clasament? ;
ca sezonul viitor vreau sa joc contra ta in Liga 1
blindi, despre ce vorbesti tu acolo mai flacau ?
Etapa 14: laurentiu_state v ronaldo0201 3 - 1
Etapa 15: fifa_emporio v laurentiu_state 0 - 2
Confirm !
etapa 11: laurentiu_state v marianbolohan 0-1
laurentiu intra pe mess sa jucam si noi etapa.....
daca se pun etape vreau sa le aman si eu,posibil sa plec 3 zile la mare,daca nu plec le joc,inca nus decis ![]()
Etapa 14
mihai1411 v f1or_cs 1-1 echitabil,putea castiga oricare la cate ocazii au fost de ambele parti,gg si bafta in continuare fior
amanare in contul meu pentru ambele etape postate va rog frumos ca au aparut probleme cu politia dupa distractia de aseara
va multumesc !
Gata m-am intors. Din momentul asta puteti sa ma cautati sa jukam etapele.
Etapa 15
ronaldo0201 v marseillais_666 1-0
laurentiu cand intri pe mess buzz
Etapa 14
marseillais_666 v danny1ok 1-4
marseillais_666 se retrage definitiv din campionat. Mi-a facut placere baieti.
pacat ... ![]()
eu am plecat pt aproximativ 15 zile ... mai intru pe forum de acolo
sa fiti cuminti si sa nu deschideti usa la straini
e a 2 a oara cand marseillas ne incurca,mare caracter,macar astepta si el sfarsitul si se retragea
Etapa 14
laurentiulost v Ronaldo-0201 3-1
un adversar care din 10 faze 9 le-a "construit' prin cu+w(macar aveti unii bunul simt si nu vb de emporio )
LOL. 2 infrangeri consecutive = retragere in cazul marseillais..
Foarte ciudat...Nu inteleg de ce s-a retras...Am jucat in cupa si era suparat rau , desi nu a avut ocazii mai deloc...Pacat ca se retrag oamenii...Puteau astepta finalul sezonului..
marseillais_666 se retrage definitiv din campionat. Mi-a facut placere baieti.
parca ma asteptai sa promovez :-w
@ sergiu : s-a retras ca sa-ti faca loc ![]()
Nu am niciun avantaj...Acum o sa mai retrogradeze doar 3...Care este avantajul meu???Din B tot atatia promoveaza...
mihainho_86 nu l-am vazut pe mihainho_86
et 15 f1or_cs v alexxx_tzupy 3-4 scz pt golul 4
bafta
tzuppy si bezmetiq ... luni - vineri 17:00 - 00:00
sambata-duminica .... Aproape non-stop
Intre orele respective ma veti gasi .... in rest, munca .. va salut !
et 14 alexxx_tzupy v fifa_for_fun 6-2