Etapa 19: marseillais_666 v puricele88 0-3 MV
Etapa 20: puricele88 v mihainho_86 2-0
Etapa 19: marseillais_666 v puricele88 0-3 MV
Etapa 20: puricele88 v mihainho_86 2-0
etapa 17: fifa_for_fun v cozo1983 ( 1 - 2)
etapa 18: cozo1983 v f1or_cs ( 1 - 0)
etapa 17 (restanta )
fifa_for_fun v cozo1983 1-2 .. Nedrept fifa asta bah sa moara fam mea dak va mint cu ceva !
etapa 18: marianbolohan v fallenangell002000 4-1
etapa 18
fifa_emporio vs puricele88 0-1
Etapa 19
ady_adinho v mihai1411 2-0,frumos meci,a aparat abiatti de m-a exasperat,oricum am zis si o repet adinho joaca frumos si fair play,printre cei mai buni din campionat
Etapa 18
mihai1411 v blind1ro 2-0
Etapa 20
ronaldo0201 v f1or_cs 1-4
Meci greu,am dat 3 goluri in ultimele 10 minute.Bafta,Ronaldo!
bafta fior cred ca am gresit eu ceva de m-ai rupt in ultimele 10 min
((gg oricum
laurentiu_state v ronaldo0201 6 - 1 >>> nu stiu ce etapa va fi, a cerut sa jucam meciul in avans cu acordul lui Ionut pt ca o sa fie plecat din tara
Etapa 16: laurentiu_state v puricele88 1 - 1
Etapa 17: mihainho_86 v laurentiu_state 1 - 3
Etapa 18: laurentiu_state v fifa_for_fun 2 - 0
Etapa 19: f1or_cs v laurentiu_state 1 - 3
Etapa 20: laurentiu_state v fallenangell002000 2 - 0
Restante:
Etapa 7:laurentiu_state v ady_adinho 1 - 1
Etapa 9: laurentiu_state v alexxx_tzupy>>> cica 0 - 1 a fost rezultatul, eu nu mai tzin minte dar daca eu nu l-am postat inseamna ca are dreptate
Etapa 19
fifa_for_fun v ronaldo0201 1-2 ... Nu mai zic nimic ...pisamas pe el de joc !
laurentiu_state v ronaldo0201 6 - 1 >>> nu stiu ce etapa va fi, a cerut sa jucam meciul in avans cu acordul lui Ionut pt ca o sa fie plecat din tara
Etapa 19: f1or_cs v laurentiu_state 1 - 3
Etapa 7:laurentiu_state v ady_adinho >>> Nu dau de ady
Etapa 9: laurentiu_state v alexxx_tzupy>>> parca l-am jucat dar nu a fost postat. ma rog. o sa vb si cu el
sper sa apuc sa-mi joc etapele 16 - 20 >> cam mic termeneul dar incercam
gg dar cu+w cam multe......asta e... o sa postez eu numaru etapei
....
ionute comisia nu mai are atributii
)?
Etapele cu joint si tzuppy le joc cand se intorc ei de la mare. Maine sunt la serviciu, doar daca se mai intorc in seara asta o sa joc cu ei.
Etapa 18
mihai1411 v blind1ro 2-0 Cred ca meritam un gol, oricum, alt meci fata de tur, zic eu.
ionute comisia nu mai are atributii)?
O sa aiba, stai tu linistit ca nu tre sa`i aduci tu aminte. Si nici nu sterg, ca nu sunt vreun vierme
... Asta e, am scris la nervi , copil batran. Oricum niciodata nu m-am indoit d faptul ca tu nu te abtii de la comentarii doar de dragul de a mai posta ceva .. Asa ca, deja imi pare rau ... am vb deja park prea mult cu tine...![]()
ronaldo0201 vs fifa_emporio 1-4 ... nush nr etapei, a zis sa jucam in avans ...
Etapa 7
laurentiu_state-ady_adinho 1-1
Etapa 20
alex_tzuppy-ady_adinho 1-1
Etapa X
ady_adinho-Ronaldo 5-4 meci in avans
marianbolohan- Ronaldo 2-0, am jucat in avans
et 16 alexxx_tzupy v fallenangell002000 2-0
laurentiu state am jucat
Etapa 17
fallenangell002000 4 v 1 bezmetiqu_alex , putea fi si 4-4 si 7-1.
Etapa 19
fallenangell002000 1 v 1 cozo1983 , meci frumos, ratare monumentala a mea in min 90
etapa 21 jucata in avans:
fallenangell002000 5 - 4 ronaldo0201
et 19 klaus_e89 v marianboloha - nu raspunde pe mess sa amane el, maine nu pot juca
et 20 marianbolohan v danny1ok - e plecat la mare
tzupy, joint, daca e sa jucam maine seara ( joi ). Bafta
etapa 20
fifa_emporio v fifa_for_fun 0-2 sau 03 ... scz ca am iesit asa brusc ...
etapa 20
fifa_emporio v fifa_for_fun 0-3
etapa 18
laurentiu_state v fifa_for_fun 2-0 ... Omu` zice ca nu am trecut de jumatea terenului ... asa o fi ... bft mai departe ... Norocosule
aman meciurile cu emporio si state
Doresc amanare in meciul cozo - klaus din etapa 20