FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«18910111220»
pda11.08.2008 16:11

Etapa 19: marseillais_666 v puricele88 0-3 MV

 

Etapa 20: puricele88 v mihainho_86 2-0

cozo198311.08.2008 16:37

etapa 17: fifa_for_fun v cozo1983 ( 1 - 2)

etapa 18: cozo1983 v f1or_cs ( 1 - 0)

 

branica11.08.2008 16:37

etapa 17 (restanta )

fifa_for_fun v cozo1983 1-2 .. Nedrept fifa asta bah sa moara fam mea dak va mint cu ceva !

marianb11.08.2008 18:05

etapa 18: marianbolohan v fallenangell002000 4-1

EMPORiO11.08.2008 20:58

etapa 18

 

fifa_emporio vs puricele88 0-1

mihai141112.08.2008 10:27

Etapa 19

 

ady_adinho v mihai1411 2-0,frumos meci,a aparat abiatti de m-a exasperat,oricum am zis si o repet adinho joaca frumos si fair play,printre cei mai buni din campionat

 

 

 

 

Etapa 18

 

mihai1411 v blind1ro 2-0

 

F1oRinho12.08.2008 11:53

Etapa 20

 

 

ronaldo0201 v f1or_cs 1-4

 

Meci greu,am dat 3 goluri in ultimele 10 minute.Bafta,Ronaldo!

ronaldo_020112.08.2008 12:19

bafta fior cred ca am gresit eu ceva de m-ai rupt in ultimele 10 min :(((gg oricum

Paradise_Lost12.08.2008 20:09

laurentiu_state v ronaldo0201 6 - 1 >>> nu stiu ce etapa va fi, a cerut sa jucam meciul in avans cu acordul lui Ionut pt ca o sa fie plecat din tara

 

Etapa 16: laurentiu_state v puricele88 1 - 1

Etapa 17: mihainho_86 v laurentiu_state 1 - 3

Etapa 18: laurentiu_state v fifa_for_fun 2 - 0

Etapa 19: f1or_cs v laurentiu_state 1 - 3

Etapa 20: laurentiu_state v fallenangell002000 2 - 0

 

Restante:

Etapa 7:laurentiu_state v ady_adinho 1 - 1

Etapa 9: laurentiu_state v alexxx_tzupy>>> cica 0 - 1 a fost rezultatul, eu nu mai tzin minte dar daca eu nu l-am postat inseamna ca are dreptate

 

 

branica12.08.2008 20:25

Etapa 19

fifa_for_fun v ronaldo0201 1-2 ... Nu mai zic nimic ...pisamas pe el de joc !

ronaldo_020112.08.2008 21:11
laurentiu_state v ronaldo0201 6 - 1 >>> nu stiu ce etapa va fi, a cerut sa jucam meciul in avans cu acordul lui Ionut pt ca o sa fie plecat din tara

 

Etapa 19: f1or_cs v laurentiu_state 1 - 3

Etapa 7:laurentiu_state v ady_adinho >>> Nu dau de ady

Etapa 9: laurentiu_state v alexxx_tzupy>>> parca l-am jucat dar nu a fost postat. ma rog. o sa vb si cu el

sper sa apuc sa-mi joc etapele 16 - 20 >> cam mic termeneul dar incercam

 

 

gg dar cu+w cam multe......asta e... o sa postez eu numaru etapei

....

 

mihai141112.08.2008 22:33

ionute comisia nu mai are atributii ;))?

blindica13.08.2008 06:49

Etapele cu joint si tzuppy le joc cand se intorc ei de la mare. Maine sunt la serviciu, doar daca se mai intorc in seara asta o sa joc cu ei.

 

Etapa 18

 

mihai1411 v blind1ro 2-0 Cred ca meritam un gol, oricum, alt meci fata de tur, zic eu.

branica13.08.2008 08:34
ionute comisia nu mai are atributii ;))?

 

 

O sa aiba, stai tu linistit ca nu tre sa`i aduci tu aminte. Si nici nu sterg, ca nu sunt vreun vierme ;)... Asta e, am scris la nervi , copil batran. Oricum niciodata nu m-am indoit d faptul ca tu nu te abtii de la comentarii doar de dragul de a mai posta ceva .. Asa ca, deja imi pare rau ... am vb deja park prea mult cu tine...;)

EMPORiO13.08.2008 09:20

ronaldo0201 vs fifa_emporio 1-4 ... nush nr etapei, a zis sa jucam in avans ...

ady_4steaua13.08.2008 10:20

Etapa 7

laurentiu_state-ady_adinho 1-1

Etapa 20

alex_tzuppy-ady_adinho 1-1

Etapa X

ady_adinho-Ronaldo 5-4 meci in avans

marianb13.08.2008 11:13

marianbolohan- Ronaldo 2-0, am jucat in avans

alexxx_tzupy13.08.2008 15:24

et 16 alexxx_tzupy v fallenangell002000 2-0

laurentiu state am jucat

DoctorLov13.08.2008 15:50

 

Etapa 17

 

fallenangell002000 4 v 1 bezmetiqu_alex , putea fi si 4-4 si 7-1.

 

Etapa 19

 

fallenangell002000 1 v 1 cozo1983 , meci frumos, ratare monumentala a mea in min 90

 

etapa 21 jucata in avans:

fallenangell002000 5 - 4 ronaldo0201

marianb13.08.2008 17:44

et 19 klaus_e89 v marianboloha - nu raspunde pe mess sa amane el, maine nu pot juca

et 20 marianbolohan v danny1ok - e plecat la mare

blindica13.08.2008 21:01

tzupy, joint, daca e sa jucam maine seara ( joi ). Bafta

EMPORiO13.08.2008 21:16

etapa 20

 

fifa_emporio v fifa_for_fun 0-2 sau 03 ... scz ca am iesit asa brusc ...

branica13.08.2008 21:43

etapa 20

fifa_emporio v fifa_for_fun 0-3

 

etapa 18

laurentiu_state v fifa_for_fun 2-0 ... Omu` zice ca nu am trecut de jumatea terenului ... asa o fi ... bft mai departe ... Norocosule

mihainho8613.08.2008 21:50

aman meciurile cu emporio si state

cozo198314.08.2008 10:06

Doresc amanare in meciul cozo - klaus din etapa 20

«18910111220»