cozo dami si mie un buzz pe mess plz
cozo dami si mie un buzz pe mess plz
et 19 blind1ro v alexxx_tzupy 0-4
EEEEEEE eee eeeeeeeeeeeeeeeee EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEE - mania !
@blindica ce mai zici ma ? Auzisem ca te-ai luat de miniclip
)
Etapa 20
laurentiu_state 2 v 0 fallenangell00200, printre cei mai slabi cu care am jucat, qwist la greu.
meci jucat in avans
mihai1411 - ronaldo0201 3-1
Etapa 19
blind1ro v alexxx_tzupy 0 - 4
Etapa 20
bezmetiqu_alex v blind1ro 0 - 5 Victorie istorica ![]()
E mania auzi...alta belea
propun sa tragem la poarta cu A de azi inainte..sa nu mai fie nici sut mania nimic.
et 17
klaus_e89 v alexxx_tzupy 1-2
Etapa 16 : mihai1411 v klaus_e89
Etapa 17 : klaus_e89 1 - 2 alexxx_tzupy ... am ratat o gramada
bafta tzuppy
Etapa 18 : bezmetiqu_alex v klaus_e89
Etapa 19 : klaus_e89 v marianbolohan
Etapa 20 : cozo1983 v klaus_e89
Etapa 20
laurentiu_state 2 v 0 fallenangell00200, printre cei mai slabi cu care am jucat, qwist la greu.
Aberezi, dar e ok. daca cel mai slab ti-a dat 2-0, ma intreb cate iei de la cei mai puternici ![]()
![]()
Etape. Clasament cel tarziu luni.
Etapa 21
blind1ro v marianbolohan 1 - 0
aman etapa:
Etapa 22 fifa_emporio v fallenangell002000
Retur:
Etapa 18:ronaldo_0201 V mihainho 3-2
Etapa 19:fifa_for_fun V ronaldo_0201 1-2
Etapa 20:ronaldo_0201 V fior_cs 1-4
Etapa 21:fallenangel V ronaldo_0201 5-4
Etapa 22:ronaldo_0201 V klaus 3-0
Etapa 23:dannyok V ronaldo_0201 3-0
Etapa 24:ronaldo_0201 V blindica 1-0
Etapa 25: adynho V ronaldo_0201 5-4
Etapa 26:ronaldo_0201 V mihai1411 1-3
Etapa 27:tzuppy V ronaldo_0201 1-3
Etapa 28:ronaldo_0201 V bezmetiqu 4-2
Etapa 29:marianbolohan V ronaldo_0201 2-0
Etapa 30:ronaldo_0201 V cozo 2-1
Etapa 31:laurentiustate V ronaldo_0201 6-1
Etapa 32:ronaldo_0201 V marseillas 3-0
Etapa 33:emporio V ronaldo_0201 4-1
Etapa 34:puricele88 V Ronaldo-0201 1-0
Si asa s-a mai terminat un sezon......
Am plecat si eu in grecia,revin aproximativ pe 3 septembrie!Sper sa nu se ajunga pana atunci la alegerea echipelor, nu cred sa se ajunga!
Bafta tuturor,sa ne auzim cu bine!!!
BYE!!
BYE
@ scuze de double post ionut,dar nu am vrut sa umplu postul cu etapele sa nu te incurci!!bafta ionut!!
etapa 21
f1or vs emporio 1-1 ... merita victoria !
Etapa 22
cozo1983 v blind1ro , eu pe la 17 00 plec la serviciu, mi-a dat cozo un buzz in toate zilele astea si a iesit dupa 4 min fara nici un semn de viata. Am fost online, l-am cautat, n-a fost, sanatate !
Eu nu aman meciul.
etapa 19 restanta
fifa_emporio vs mihainho 4-0
nu am reusit sa ma sincronizez cu ceilalti
aman etapele nejucate. multumesc Ion
felicitari tzuppy,avem meciul direct acum e acum pt mine ![]()
nu am reusit sa ma sincronizez cu ceilaltiaman etapele nejucate. multumesc Ion
pai amani 5 etape? sunt postate 22 si tu ai 17 pe clasament.
@Mihai: i-am amanat 18, 19 si 20 lu' klaus.
Etapa 16
mihai1411 v klaus_e89 1-0,greu greu
Etapa 16 : mihai1411 1 - 0 klaus_e89 ... meci frumos ; bafta Mihai ![]()
Etapa 18 : bezmetiqu_alex v klaus_e89
Etapa 19 : klaus_e89 3 - 4 marianbolohan ... dependent de cu+w
Etapa 20 : cozo1983 v klaus_e89
Etapa 21 : klaus_e89 2 - 0 laurentiu_state