FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1101112131420»
marianb18.08.2008 15:51

et. 19 klaus_e89 v marianbolohan 3-4, unii nici la ora asta nu-s in stare sa dea pasa inapoi din centru

klaus_e8918.08.2008 16:04

tu ce meci ai jucat ?

mihai141118.08.2008 16:34

Etapa 21

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 5-5

 

 

ce meci ,conduce cu 2-0 alex,2-1,3-1,apoi egal 4,da el de 3 ori in bara,ratez eu de 2 ori singur cu dida,face el 5-4,iar in min 90 egalez iar :D

 

 

 

Etapa 22

 

bezmetiqu_alex v mihai1411 1-6

 

alexxx_tzupy18.08.2008 16:36

hai recunoaste ca daca nu jucam numai pe sus nu era asa spectacol :))))

mihai141118.08.2008 17:16

pai cine a jucat pe sus?am jucam amandoi 3-4-3 si de aia a fost spectacol :P

alexxx_tzupy18.08.2008 17:29

pai asta ziceam si eu...aviz pt unii :P

DannY_118.08.2008 17:30

Am revenit:)

Etapa 23:dannyok V ronaldo_0201 3-0

Etapa 21:danny1ok V cozo1983 3-2

Etapa 20: danny1ok V marianbolohan 2-1

EMPORiO18.08.2008 18:19

Niște etape, ceva, se poate, nu de alta, dar sã nu mã plictisesc pe canicula asta din timpul zilei ;))

Paradise_Lost18.08.2008 21:30

Etapa 22: laurentiu_state v danny1ok 2 - 1

recunosc, greu meci, castigat tactic :D

ady_4steaua19.08.2008 14:23

imi astept adeversari sa ne jucam etapele..mai repeeedeee :thumbsup:

marianb19.08.2008 15:58

et: 22 marianbolohan v ady_adinho 3-0

branica19.08.2008 16:32

etapa 21, respectiv 22.... le aman ... eu le`am dat buzz , dar nu am primit inapoi nimic d la ei, nici de la puricele , nici de la mihainho...or fi plecati ... oricum, nici eu nu am stat prea mult ... multumesc

alexxx_tzupy19.08.2008 17:33

et 18 restanta alexxx_tzupy v danny1ok 3-2

Paradise_Lost19.08.2008 17:37

Nu vreau sa ma trezesc cu un ANULAT pt ca termenul ultimelor etape deja este depasit.

 

Etapa 21: klaus_e89 v laurentiu_state ... am tot incercat sa joc si.... iata raspunsuri. Specific ca de fiecare data era ONLINE pe mess.

 

Ieri

Laurentiu IO (18.08.2008 19:37:38): Bagam si meciul din campionat?

Klaus Claudiu (18.08.2008 19:51:22): sunt pe pas de fuga acum

Laurentiu IO (18.08.2008 19:51:33): ok

Laurentiu IO (18.08.2008 19:51:37): te intorci?

Laurentiu IO (18.08.2008 19:51:41): in seara asta?

Klaus Claudiu (18.08.2008 19:51:58): da...

Klaus Claudiu (18.08.2008 19:52:05): dar nu stiu nimic despre ora la care revin ...

Laurentiu IO (18.08.2008 19:52:09): ok

 

Azi

Laurentiu IO (19.08.2008 16:35:07): bagam etapa?

Laurentiu IO (19.08.2008 16:35:08): salut

 

 

Hide Recent Messages (F3)

 

You currently appear offline to Klaus Claudiu.

 

Laurentiu IO (19.08.2008 20:16:35): ce zici, jucam si noi etapa?

Laurentiu IO (19.08.2008 20:16:44): s-a dus naibii si termenul

Laurentiu IO (19.08.2008 20:16:48): cat mai ma amani?

 

Poate daca vede postul asta si vine singurel sa jucam. nu cer 3-0 , cer doar sa jucam in seara asta pt ca vreo 2 zile e posiobil sa nu am timp sa joc.

EMPORiO19.08.2008 20:19

sal tuturor. eu maine dimineata plec la mare, si ma intorc intorc marti, va rog sa ma pasuiti si pe mine pana cand ma intorc ... si de marti cand vin incep sa imi joc etapele... ! Mersi mult de tot ...

klaus_e8920.08.2008 03:26

amice tu chiar n-ai treaba ?

Paradise_Lost20.08.2008 16:22

Etapa 24: laurentiu_state v ady_adinho 3 - 0

branica20.08.2008 17:28

etapa 21 (restanta)

fifa_for_fun v puricele88 3-1

 

etapa 25

fallenangell002000 v fifa_for_fun 1-0 ...

pda20.08.2008 20:27

Etapa 25: danny1ok v puricele88 1-1

 

Etapa 23: fallenangell002000 v puricele88 1-2

 

Etapa 24: puricele88 v klaus_e89 2-1

 

Etapa 22: puricele88 v f1or_cs 0-0

klaus_e8920.08.2008 23:51

Etapa 18 : bezmetiqu_alex 2 - 2 klaus_e89 ... bv bezmetic :|

Etapa 20 : cozo1983 v klaus_e89

Etapa 23 : klaus_e89 v fifa_emporio

Etapa 24 : puricele88 2 - 1 klaus_e89 ... scor nedrept :(

Etapa 25 : klaus_e89 2 - 0 mihainho_86 ... bafta mai departe

 

sper sa le joc odata ca sa fiu la zi :(

branica21.08.2008 12:38

Baieti, dupa ora 19 ma gasiti pe mess , ca atunci ajung si eu de la munca ... :)

DoctorLov21.08.2008 16:39

Etapa 25

 

fallenangell002000 1 v 0 fifa_for_fun

mihainho8621.08.2008 17:08

Etapa 24

mihainho_86 v fallenangell002000 2-0

marianb21.08.2008 18:58

etapa 25: bezmetiqu_alex v marianbolohan 1-4

alexxx_tzupy21.08.2008 19:48

et 24 marianbolohan v alexxx_tzupy 0-1

et 23 alexxx_tzupy v bezmetiqu_alex 4-0

«1101112131420»