et. 19 klaus_e89 v marianbolohan 3-4, unii nici la ora asta nu-s in stare sa dea pasa inapoi din centru
et. 19 klaus_e89 v marianbolohan 3-4, unii nici la ora asta nu-s in stare sa dea pasa inapoi din centru
tu ce meci ai jucat ?
Etapa 21
mihai1411 v alexxx_tzupy 5-5
ce meci ,conduce cu 2-0 alex,2-1,3-1,apoi egal 4,da el de 3 ori in bara,ratez eu de 2 ori singur cu dida,face el 5-4,iar in min 90 egalez iar ![]()
Etapa 22
bezmetiqu_alex v mihai1411 1-6
hai recunoaste ca daca nu jucam numai pe sus nu era asa spectacol
))
pai cine a jucat pe sus?am jucam amandoi 3-4-3 si de aia a fost spectacol ![]()
pai asta ziceam si eu...aviz pt unii ![]()
Am revenit:)
Etapa 23:dannyok V ronaldo_0201 3-0
Etapa 21:danny1ok V cozo1983 3-2
Etapa 20: danny1ok V marianbolohan 2-1
Niște etape, ceva, se poate, nu de alta, dar sã nu mã plictisesc pe canicula asta din timpul zilei
)
Etapa 22: laurentiu_state v danny1ok 2 - 1
recunosc, greu meci, castigat tactic ![]()
imi astept adeversari sa ne jucam etapele..mai repeeedeee ![]()
et: 22 marianbolohan v ady_adinho 3-0
etapa 21, respectiv 22.... le aman ... eu le`am dat buzz , dar nu am primit inapoi nimic d la ei, nici de la puricele , nici de la mihainho...or fi plecati ... oricum, nici eu nu am stat prea mult ... multumesc
et 18 restanta alexxx_tzupy v danny1ok 3-2
Nu vreau sa ma trezesc cu un ANULAT pt ca termenul ultimelor etape deja este depasit.
Etapa 21: klaus_e89 v laurentiu_state ... am tot incercat sa joc si.... iata raspunsuri. Specific ca de fiecare data era ONLINE pe mess.
Ieri
Laurentiu IO (18.08.2008 19:37:38): Bagam si meciul din campionat?
Klaus Claudiu (18.08.2008 19:51:22): sunt pe pas de fuga acum
Laurentiu IO (18.08.2008 19:51:33): ok
Laurentiu IO (18.08.2008 19:51:37): te intorci?
Laurentiu IO (18.08.2008 19:51:41): in seara asta?
Klaus Claudiu (18.08.2008 19:51:58): da...
Klaus Claudiu (18.08.2008 19:52:05): dar nu stiu nimic despre ora la care revin ...
Laurentiu IO (18.08.2008 19:52:09): ok
Azi
Laurentiu IO (19.08.2008 16:35:07): bagam etapa?
Laurentiu IO (19.08.2008 16:35:08): salut
Hide Recent Messages (F3)
You currently appear offline to Klaus Claudiu.
Laurentiu IO (19.08.2008 20:16:35): ce zici, jucam si noi etapa?
Laurentiu IO (19.08.2008 20:16:44): s-a dus naibii si termenul
Laurentiu IO (19.08.2008 20:16:48): cat mai ma amani?
Poate daca vede postul asta si vine singurel sa jucam. nu cer 3-0 , cer doar sa jucam in seara asta pt ca vreo 2 zile e posiobil sa nu am timp sa joc.
sal tuturor. eu maine dimineata plec la mare, si ma intorc intorc marti, va rog sa ma pasuiti si pe mine pana cand ma intorc ... si de marti cand vin incep sa imi joc etapele... ! Mersi mult de tot ...
amice tu chiar n-ai treaba ?
Etapa 24: laurentiu_state v ady_adinho 3 - 0
etapa 21 (restanta)
fifa_for_fun v puricele88 3-1
etapa 25
fallenangell002000 v fifa_for_fun 1-0 ...
Etapa 25: danny1ok v puricele88 1-1
Etapa 23: fallenangell002000 v puricele88 1-2
Etapa 24: puricele88 v klaus_e89 2-1
Etapa 22: puricele88 v f1or_cs 0-0
Etapa 18 : bezmetiqu_alex 2 - 2 klaus_e89 ... bv bezmetic ![]()
Etapa 20 : cozo1983 v klaus_e89
Etapa 23 : klaus_e89 v fifa_emporio
Etapa 24 : puricele88 2 - 1 klaus_e89 ... scor nedrept ![]()
Etapa 25 : klaus_e89 2 - 0 mihainho_86 ... bafta mai departe
sper sa le joc odata ca sa fiu la zi ![]()
Baieti, dupa ora 19 ma gasiti pe mess , ca atunci ajung si eu de la munca ... ![]()
Etapa 25
fallenangell002000 1 v 0 fifa_for_fun
Etapa 24
mihainho_86 v fallenangell002000 2-0
etapa 25: bezmetiqu_alex v marianbolohan 1-4
et 24 marianbolohan v alexxx_tzupy 0-1
et 23 alexxx_tzupy v bezmetiqu_alex 4-0