FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1111213141520»
blindica22.08.2008 08:41

Etapa 23

 

 

blind1ro v laurentiu_state 3 - 0 :steag_sah_mic:

DannY_123.08.2008 11:23

Etapa 19:

danny1ok v bezmetiqu_alex 2-1

branica23.08.2008 11:33

etapa 22 ( restanta )

mihainho_86 v fifa_for_fun 2-2

klaus_e8924.08.2008 03:38

nu l-am vazut pe emporio mai deloc ... si nici cu cozo nu m-am prea sincronizat :(

alexxx_tzupy24.08.2008 08:28

aman cu cozo daca nu reusim sa jucam

mihai141124.08.2008 09:02

si eu aman ce nu joc,am fost plecat zilele astea si nu am avut cum sa anunt ca plec

Paradise_Lost24.08.2008 09:07

aman meciul din etapa 25 cu Mihai (laurentiu_state - Mihai) .

Mi-a murit calculatorul de tot. procesorul a luat foc, placa de baza la fel.....

va tzin la curent. e posibil sa fac rost azi de altul pana imi configurez ceva bun.

mihai141124.08.2008 10:02

Etapa 23

 

mihai1411 v marianbolohan 0-0

 

branica24.08.2008 13:53

f1or si marseillais ... le`am tot dat buzz, dar nu am primit nimic inapoi ... nu as cere 3-0 pentru ca oamenii sunt de treaba , dar mi s pare ca nu mai am amanari ... de azi dimineata de la 11 ii astept si nu am iesit deloc dupa mess ... nici unul dintre ei nu a intrat :(

Sergyu1624.08.2008 13:55

marseillas s-a retras :thumbdown:

branica24.08.2008 14:07

Mersi maestre !

etapa 23

marseillais_666 v fifa_for_fun 0-3 :))

klaus_e8924.08.2008 15:42

aman si eu cu cei care nu au fost online ... in contul lor

blindica24.08.2008 18:00
nu l-am vazut pe emporio mai deloc ... si nici cu cozo nu m-am prea sincronizat :(

 

Nu mai face valva. Lasa-ne cu mass-urile tale in care intrebi lumea daca joaca etape, abia am scapat de God. Daca observai pe forum, emporio e plecat la mare. Pe cozo nu-l gaseste lumea oricum. Dar e mai misto sa dam un mass ca sa parem interesati.

F1oRinho24.08.2008 18:24

Etapa 22

 

puricele88 v f1or_cs 0-0

 

ady_4steaua24.08.2008 19:42

din cate stiu nu se mai amana in contul adversarului ....asa ca cer 3-0 cu cozo

alexxx_tzupy24.08.2008 20:01

pai atunci si eu cer la fel :D

i0nutz8324.08.2008 20:02

Nu sunt sigur ca puteti amana in contul adversarului ...

mihainho8625.08.2008 09:49

Etapa 25

klaus_e89 v mihainho_86 2-0

Etapa 23

f1or_cs v mihainho_86 ...nu l-am vazut deloc pe mess..i-am lasat offline.Vad ca a jucat cu puricele,eu n-am auzit nimic de la el.Cer 0-3

klaus_e8925.08.2008 10:29
nu l-am vazut pe emporio mai deloc ... si nici cu cozo nu m-am prea sincronizat :(

 

Nu mai face valva. Lasa-ne cu mass-urile tale in care intrebi lumea daca joaca etape, abia am scapat de God. Daca observai pe forum, emporio e plecat la mare. Pe cozo nu-l gaseste lumea oricum. Dar e mai misto sa dam un mass ca sa parem interesati.

 

nu am reusit sa par interesat ? la naiba, speram sa nu isi dea nimeni seama ... amice e simplu : da-mi ignore ... chiar nu vad care este problema ...

 

si totusi blindi ia spune tu sincer, s-a intamplat treaba aia despre care vorbeam noi ? eu nu prea cred, judecand dupa cat de irascibil esti ...

 

eu asi vrea sa aman cu cei doi (cozo si emporio) dar daca nu mai pot amana, atunci cer 3-0 ...

branica25.08.2008 14:30

am primit un buzz de la f1or ... nu vreau sa cer 3-0 , dak se poate sa aman, aman meciu ... dar dak vrea, eu dupa ora 19 pot juca ... :)

F1oRinho25.08.2008 15:56

Etapa 23

 

f1or_cs v mihainho_86 8-1

 

O sa joc in seara asta cu fifa_for_fun,scuze de intarziere

DannY_126.08.2008 12:07

Cozo e plecat la mare...

klaus_e8926.08.2008 16:00

atunci inseamna ca are etapele amanate ... dar de emporio stie cineva ceva ?

ady_4steaua26.08.2008 16:24

plec la mare...vin duminik...vox maris& kudos week

mihai141126.08.2008 16:26

Etapa 25

 

mihai1411 v laurentiu_state 4-2

 

«1111213141520»