etapa 26
fifa_for_fun v klaus_e89 0-3 .. te aperi frate, nu gluma
=))
etapa 27
danny1ok v fifa_for_fun 1-3
etapa 26
fifa_for_fun v klaus_e89 0-3 .. te aperi frate, nu gluma
=))
etapa 27
danny1ok v fifa_for_fun 1-3
etapa 28
fifa_emporio vs alex_tzuppy 1-4
etapa 23
klaus_e89 vs fifa_emporio 2-1
et 29 alexxx_tzupy v puricele88 4-1
et 28 fifa_emporio v alexxx_tzupy 1-4
et 26 laurentiu_state v alexxx_tzupy 2-5
etapa 26fifa_for_fun v klaus_e89 0-3 .. te aperi frate, nu gluma
=))
nu joc niciodata formula defensiva ... skill :X
Lasa fratica, tu sa fi sanatos ... bft in continuare !
etapa 26fifa_for_fun v klaus_e89 0-3 .. te aperi frate, nu gluma
=))
nu joc niciodata formula defensiva ... skill :X
etapa 29
bezmetiqu_alex vs fifa_emporio 1-1
et: 28 aurentiu_state v marianbolohan 2-2
cozo stie cineva cand vine?
daca vine.. ![]()
dap ... cozo absent
etapa 28
fifa_for_fun v blind1ro 0-0 ... Am impresia ca nu mi s-au acordat 2 lovituri de la 11 m.... Cazu` "valiza" ! ![]()
Etapa 28
fifa_for_fun v blind1ro 0- 0. Nu am jucat tocmai moral. Am dat mult cu + w si am faultat la peste jumatate din faze. Si eu imi luasem mainile de pe taste la una din fazele suspecte de penalty. ![]()
Etapa 22
cozo1983 v blind1ro 0 - 3 . Asa cum era firesc
adinho, mai traiesti ? ca nu te-am vazut niciodata p mess ...
si eu il caut pe adinho, de asemenea si pe f1or, care a venit .. a spus ca vom juca...nu ne`am sincronizat, apoi nu l`am mai vazut iar ....
S-a dus frate adinho. A murit de supra-doza. ![]()
adinho nu moare niciodata ba ![]()
cozo si f1or sa dea 1 semn de viata ...
Cozo a plecat in Anglia.Va transmite salutari.Aveti 3-0...
Etapa 27
marseillais_666 0 v 3 fallenangell002000
Etapa 26
f1or_cs v fallenangell002000, f1or nu e de gasit:D
asa ma blind de supradoza am murit:))...am fost la mare baieti am lasat post cu treaba asta...
ETAPA 21 ady_adinho-bezmetiq_alex 1-1
si dupa cum spune dany
Etapa 23 ady_adinho-cozo1983 3-0
Etapa 28
mihainho_86 v ady_adinho 1-2 ... se complica situatia,incep emotiile:).Imi pare rau pentru stilul in care voi aborda urmatoarele meciuri.Repet,am mare nevoie de puncte.
etapa 26
fifa_emporio vs ady_adinho 2-0, in sfarsit, victorie !
et 25 alexxx_tzupy v cozo1983 3-0
unde este f1or ?
Imi cer scuze, dar pe partea mea de retea se va lucra cateva zile si nu imi pot juca partidele ... poate dak o sa ma duc la vreun tovaras acasa si sa prind pe careva pe mess, voi juca .. dak nu, cer intelegere ![]()
Va multumesc !
Etapa 29
mihai1411 v mihainho_86 5-0