FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1131415161720»
branica29.08.2008 16:15

etapa 26

fifa_for_fun v klaus_e89 0-3 .. te aperi frate, nu gluma :))=))

etapa 27

danny1ok v fifa_for_fun 1-3

EMPORiO29.08.2008 19:27

etapa 28

 

fifa_emporio vs alex_tzuppy 1-4

 

etapa 23

 

klaus_e89 vs fifa_emporio 2-1

alexxx_tzupy29.08.2008 19:39

et 29 alexxx_tzupy v puricele88 4-1

et 28 fifa_emporio v alexxx_tzupy 1-4

et 26 laurentiu_state v alexxx_tzupy 2-5

klaus_e8929.08.2008 23:15
etapa 26

fifa_for_fun v klaus_e89 0-3 .. te aperi frate, nu gluma :))=))

 

nu joc niciodata formula defensiva ... skill :X

 

branica30.08.2008 05:07

Lasa fratica, tu sa fi sanatos ... bft in continuare !

 

 

 

etapa 26

fifa_for_fun v klaus_e89 0-3 .. te aperi frate, nu gluma :))=))

 

nu joc niciodata formula defensiva ... skill :X

 

EMPORiO30.08.2008 09:48

etapa 29

 

bezmetiqu_alex vs fifa_emporio 1-1

marianb30.08.2008 16:13

et: 28 aurentiu_state v marianbolohan 2-2

alexxx_tzupy31.08.2008 12:57

cozo stie cineva cand vine? :D daca vine.. :))

klaus_e8931.08.2008 17:04

dap ... cozo absent

branica31.08.2008 18:15

etapa 28

fifa_for_fun v blind1ro 0-0 ... Am impresia ca nu mi s-au acordat 2 lovituri de la 11 m.... Cazu` "valiza" ! :))

blindica31.08.2008 18:17

Etapa 28

 

 

fifa_for_fun v blind1ro 0- 0. Nu am jucat tocmai moral. Am dat mult cu + w si am faultat la peste jumatate din faze. Si eu imi luasem mainile de pe taste la una din fazele suspecte de penalty. fular-campionii

 

Etapa 22

 

 

cozo1983 v blind1ro 0 - 3 . Asa cum era firesc

 

EMPORiO31.08.2008 19:35

adinho, mai traiesti ? ca nu te-am vazut niciodata p mess ...

branica31.08.2008 20:17

si eu il caut pe adinho, de asemenea si pe f1or, care a venit .. a spus ca vom juca...nu ne`am sincronizat, apoi nu l`am mai vazut iar ....

blindica31.08.2008 20:28

S-a dus frate adinho. A murit de supra-doza. :spam:

mihai141131.08.2008 22:52

adinho nu moare niciodata ba :D

klaus_e8931.08.2008 23:00

cozo si f1or sa dea 1 semn de viata ...

DannY_101.09.2008 08:29

Cozo a plecat in Anglia.Va transmite salutari.Aveti 3-0...

DoctorLov01.09.2008 09:54

 

Etapa 27

 

marseillais_666 0 v 3 fallenangell002000

 

Etapa 26

f1or_cs v fallenangell002000, f1or nu e de gasit:D

ady_4steaua01.09.2008 11:00

asa ma blind de supradoza am murit:))...am fost la mare baieti am lasat post cu treaba asta...

ETAPA 21 ady_adinho-bezmetiq_alex 1-1

si dupa cum spune dany

Etapa 23 ady_adinho-cozo1983 3-0

mihainho8601.09.2008 11:07

Etapa 28

mihainho_86 v ady_adinho 1-2 ... se complica situatia,incep emotiile:).Imi pare rau pentru stilul in care voi aborda urmatoarele meciuri.Repet,am mare nevoie de puncte.

EMPORiO01.09.2008 11:53

etapa 26

 

fifa_emporio vs ady_adinho 2-0, in sfarsit, victorie !

alexxx_tzupy01.09.2008 16:15

et 25 alexxx_tzupy v cozo1983 3-0

klaus_e8901.09.2008 21:54

unde este f1or ?

branica02.09.2008 09:31

Imi cer scuze, dar pe partea mea de retea se va lucra cateva zile si nu imi pot juca partidele ... poate dak o sa ma duc la vreun tovaras acasa si sa prind pe careva pe mess, voi juca .. dak nu, cer intelegere :)

 

Va multumesc !

mihai141102.09.2008 14:59

Etapa 29

 

mihai1411 v mihainho_86 5-0

 

«1131415161720»