FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1141516171820»
DannY_102.09.2008 15:27

Etapa 26:

mihainho_86-danny1ok 3-4

F1oRinho02.09.2008 16:48

Astazi am venit de la mare,imi voi juca etapele in cel mai scurt timp.

ronaldo_020102.09.2008 20:51

Salutare 22ror,acum am ajuns si eu aksa si astept cu nerabdare noul sezon....

 

 

 

EMPORiO03.09.2008 13:40

Cer amanarea etapei impotriva lui Mihai1411

Paradise_Lost03.09.2008 14:01

vreau sa aman, (daca nu mai apucam sa jucam) meciul cu bezmeticul (bezmetiqu_alex v laurentiu_state - etapa 27). abia am apucat sa vb o data si de atunci. nimic

 

de cozo1983, nu dau deloc, desi l-am cautat de cateva ori, si nici chef de alta amanare nu am. macar din bun simt trebuia sa dea si el un buzz, mai ales ca eu zilele astea am fost non stop pe net. Daca nu apare, va las pe voi sa luati decizia corecta.

F1oRinho03.09.2008 14:03

Etapa 28

 

f1or_cs v danny1ok 5-3

 

Etapa 29

 

blind1ro v f1or_cs 2-3

blindica03.09.2008 14:45
vreau sa aman, (daca nu mai apucam sa jucam) meciul cu bezmeticul (bezmetiqu_alex v laurentiu_state - etapa 27). abia am apucat sa vb o data si de atunci. nimic

 

de cozo1983, nu dau deloc, desi l-am cautat de cateva ori, si nici chef de alta amanare nu am. macar din bun simt trebuia sa dea si el un buzz, mai ales ca eu zilele astea am fost non stop pe net. Daca nu apare, va las pe voi sa luati decizia corecta.

 

eu cred ca nu sunteti sanatosi...

Paradise_Lost03.09.2008 15:02
eu cred ca nu sunteti sanatosi...

 

Eu zic sa-ti masori cuvintele

mihai141103.09.2008 15:05

cer amanare cu emporio ,nu prea ne-am sincronizat

ady_4steaua03.09.2008 17:10

Etapa 29

ady_adinho-fifa_for_fun 3-2..ionutz sa imi amani celelate meciuri ca nu ne-am sincronizat

klaus_e8903.09.2008 21:42

amanare cu fior ca nu l-am mai vazut de ceva vreme ...

DoctorLov04.09.2008 07:59

Etapa 26

 

f1or_cs 0 v 3 fallenangell002000

DannY_104.09.2008 08:23
vreau sa aman, (daca nu mai apucam sa jucam) meciul cu bezmeticul (bezmetiqu_alex v laurentiu_state - etapa 27). abia am apucat sa vb o data si de atunci. nimic

 

de cozo1983, nu dau deloc, desi l-am cautat de cateva ori, si nici chef de alta amanare nu am. macar din bun simt trebuia sa dea si el un buzz, mai ales ca eu zilele astea am fost non stop pe net. Daca nu apare, va las pe voi sa luati decizia corecta.

 

Cozo a plecat in Anglia omule,mai citeste si tu forumul.

i0nutz8304.09.2008 09:01

clasament, etape

 

*Am omologat la masa verde meciurile lui cozo din retur, dar si meciul din et. 9 cu bezmetiqu, initial anulat.

*jucati-va restantele

* in ultimele 5 etape nu se mai permit amanari

untitled.png

F1oRinho04.09.2008 10:50

Etapa 30

 

f1or_cs v ady_adinho 2-0

EMPORiO04.09.2008 11:16

etapa 32

 

fifa_emporio vs laurentiu_state 1-1

klaus_e8904.09.2008 12:53

Etapa 27 : klaus_e89 2 - 5 f1or_cs ... incredibil ; bafta omule

Etapa 30 : klaus_e89 1 - 4 danny1ok ... :|

Etapa 31 : blind1ro 0 - 0 klaus_e89

Etapa 32 : klaus_e89 0 - 1 ady_adinho ... nu imi pot explica cum din ocazii clare de 1v1 cu portaru se rateaza si dintr-o trozneala de sut din afara careului incet pe jos se da gol x( ; bafta mai departe ady :(

 

ce serie reusita :))

mihai141104.09.2008 16:47

Etapa 30

 

fifa_for_fun v mihai1411 0-0,meci echilibrat,putine ocazii

 

DoctorLov04.09.2008 17:08

Etapa 30

 

fallenangell002000 1 v 0 blind1ro, dominare cap-coada. qw cum avea ocazia:)

blindica04.09.2008 18:02

Etapa 30

 

fallenangell002000 v blind1ro 1 -0 , eu ti-am zis din tur ca esti cumva aerian, sau limitat in gandire. Cred ca ai vazut alt meci. Sau probabil vorbesti de dominatia mea,cum sa dai gol, si dupa aia sa te aperi si sa vii pe forum sa zici asa ceva...

 

 

Etapa 32

 

 

danny1ok v blind1ro 3- 3. Cel mai urat meci cu danny din ultimii 3 ani. Paradoxal, cel mai spectaculos.

 

marianb04.09.2008 18:07

et: 30 : fifa_emporio v marianbolohan

et 31: marianbolohan v puricele88 0-1

et 32: mihainho_86 v marianbolohan 1-2

alexxx_tzupy04.09.2008 19:03

et 32 f1or_cs v alexxx_tzupy 2-3 min 90

et 30 mihainho_86 v alexxx_tzupy 2-3

DoctorLov04.09.2008 20:10

Etapa 30

 

fallenangell002000 v blind1ro 1 -0 , eu ti-am zis din tur ca esti cumva aerian, sau limitat in gandire. Cred ca ai vazut alt meci. Sau probabil vorbesti de dominatia mea,cum sa dai gol, si dupa aia sa te aperi si sa vii pe forum sa zici asa ceva...

 

 

 

Esti total pe langa. Dominatie ? 20/7 suturi eu, 5/1 suturi tu. Da, ai dominat cumplit.

Imi pare rau ca nu poti sa retrogradezi direct, ca la ce elucubratii emiti aici meriti in divizia C.

blindica04.09.2008 21:07

@ fallen : Daca tragi de la mijloc sa scapi de ea, cred si eu ca faci 20 de suturi, se si vede eficacitatea lor. Iti doresti raul altuia, o sa te pedepseasca Dumnezeu. Ai uitat ca ai ajuns aici fiindca ai cersit 3-0 de la toti retrasii.

Enquist04.09.2008 21:15

DoctorLov joaca cu suturi de la distanta nu am jucat vreodata cu el sa o faca ca sa scape de minge...deci desi m-am bagat ca musca in lapte...ati prins ideea

«1141516171820»