si unde e propunerea de blat
tocmai ai cazut in penibil, serios...ce faci tu acum , faceau altii acum mult, mult, mult timp... ca sa nu mai zic ca ai incalcat o gramada din regulament... ( sunt de pe planeta idiotilor, ai scris cu bold, folosesti apelative de maidan, gen : bai )
DoctorLov (6/5/2008 9:56:23 AM): am vb cu ionutz
DoctorLov (6/5/2008 9:56:26 AM): da` e prea mistocar
DoctorLov (6/5/2008 9:56:28 AM): la FRF
DoctorLov (6/5/2008 9:56:33 AM): in real life adica
DoctorLov (6/5/2008 9:56:37 AM): daca se exclude o echipa
DoctorLov (6/5/2008 9:56:41 AM): si a apucat sa joace din retur
DoctorLov (6/5/2008 9:56:43 AM): raman rezultatele
DoctorLov (6/5/2008 9:56:49 AM): si doar urmatoarele se pierd cu 3-0
DoctorLov (6/5/2008 9:56:50 AM):
Blind1ro (6/5/2008 9:57:12 AM): asa i=am propus si eu
Blind1ro (6/5/2008 9:57:21 AM):
Blind1ro (6/5/2008 9:57:37 AM): posteaza asta pe forum
DoctorLov (6/5/2008 9:57:50 AM): este in regulament
DoctorLov (6/5/2008 9:57:52 AM): e scris altfel
DoctorLov (6/5/2008 9:57:52 AM):
DoctorLov (6/5/2008 9:57:57 AM): la fifa
DoctorLov (6/5/2008 9:58:00 AM): asa ca nu se poate schimba
DoctorLov (6/5/2008 9:58:00 AM):
DoctorLov (6/5/2008 9:58:27 AM): plm
DoctorLov (6/5/2008 9:58:32 AM): daca bat pe meph ala
DoctorLov (6/5/2008 9:58:39 AM): e o treaba
Blind1ro (6/5/2008 9:58:42 AM): mie or sa-mi dea 5 pct si 3 de la limited
DoctorLov (6/5/2008 9:58:44 AM): o sa se dea peste cap
DoctorLov (6/5/2008 9:59:02 AM): marseillas ala
DoctorLov (6/5/2008 9:59:06 AM): m-a batut in retur
DoctorLov (6/5/2008 9:59:11 AM): si probabil a pierdut cu rollyn
Blind1ro (6/5/2008 9:59:18 AM): cu mar am meci si o sa am o revansa de luat
DoctorLov (6/5/2008 9:59:50 AM): oricum, vedem cum arata clasamentul
asta-i si restul discutiei... unde e propunerea de blat? eu care eram 90 % calificat sa fac blat cu tine?
SPER SA FII DEPUNCTAT PT ACUZATII NEFONDATE, CUM AM FOST SI EU DEPUNCTAT acum cateva sezoane doar ca a zis Torres ceva inexistent. Si ca ultima dovada a corectitudinii mele din sez trecut :
Blind1ro (6/10/2008 11:20:44 PM): go?
Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:20:46 PM): go
Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:40:40 PM): LOL
Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:40:40 PM): BV
Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:40:42 PM):
Blind1ro (6/10/2008 11:40:45 PM): merci
Blind1ro (6/10/2008 11:40:50 PM): trebuia sa joc pe teren
Blind1ro (6/10/2008 11:40:58 PM): nu se mai poarta aranjamente
Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:41:14 PM): LOLEK
Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:41:18 PM): POATE NU MAI PROMOVEZ
Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:41:20 PM):
Blind1ro (6/10/2008 11:42:57 PM): o sa promovezi
Mii de scuze pt postul acesta.