FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1151617181920»
DoctorLov04.09.2008 21:29
@ fallen : Daca tragi de la mijloc sa scapi de ea, cred si eu ca faci 20 de suturi, se si vede eficacitatea lor. Iti doresti raul altuia, o sa te pedepseasca Dumnezeu. Ai uitat ca ai ajuns aici fiindca ai cersit 3-0 de la toti retrasii.

 

bai copile! baga-ti mintile in cap. Vrei sa redau discutiile in care ne invitai(pe mine si cei din fruntea clasamentului) sa blatuim finalul sezonului de B? N-am cersit nici un 3-0, ci am fost indignat ca i s-au anulat meciurile lui rollyn ala, de la care eu am scos vreo 4 pcte sau 6, si tu 1.

 

Etapa 31

 

ady_adinho 0 v 2 fallenangell002000

blindica05.09.2008 05:55

Pune "bai "discutiile, daca a fost vreun blat ma strangulez :)) am si eu si eu discutiile. Si nu iti propuneam sa faci blat iti spuneam doar cu cine vreau sa merg mai departe. Marseillais mi-a propus atunci sa fac blat si l-am batut si asta e. N-aveam eu de ce sa fac blat cu tine care erai la 15 pct in urma. Tu te-ai apropiat doar ca s-a dat mult 3-0 la MV. Ce discutii imi arati, alea in care il faci pe ionutz "mistocar"? Arata-le fratello :))

CU ROLLYN AM FACUT 2 EGALURI mai coyote ugly. Am avut cea mai buna aparare, 19 goluri primite.

branica05.09.2008 07:41

etapa 32

fifa_for_fun v bezmetiqu_alex 7-0 .... tzuppy si f1or ... dupa ora 19 ma gasiti pentru jucarea etapelor .. in rest, munca :)

DoctorLov05.09.2008 07:45

nu ca m-ar interesa foarte mult ce ai tu sa zici de pe planeta idiotilor...dar postez discutia, sa nu te creada lumea prea neprihanit :ce_oameni:

Blindica Alex (05/06/2008 9:46:57 AM): ok

Blindica Alex (05/06/2008 9:47:10 AM): eu ti-am zis fiindca o sa avem etapa in sesiunea asta

Blindica Alex (05/06/2008 9:47:18 AM): dak nu mai e rollyn

Blindica Alex (05/06/2008 9:47:29 AM): as prefera sa merg cu tine si cu buli si cu puricele

Blindica Alex (05/06/2008 9:47:34 AM): sa facem un zid de 4

fallenangell002000 (05/06/2008 9:49:15 AM): da, eu nu cred ca promovez

fallenangell002000 (05/06/2008 9:49:18 AM): dupa calculele mele

Blindica Alex (05/06/2008 9:49:24 AM): eh cum

Blindica Alex (05/06/2008 9:49:35 AM): dak esti de acord cu ce-ti zic eu

Blindica Alex (05/06/2008 9:49:37 AM): promovam toti

Blindica Alex (05/06/2008 9:49:41 AM): ca sunt 4

Blindica Alex (05/06/2008 9:49:55 AM): e doar de jocuri de rezultate

fallenangell002000 (05/06/2008 9:51:16 AM): bai corleone :)

Blindica Alex (05/06/2008 9:51:24 AM): :)

Blindica Alex (05/06/2008 9:51:32 AM): nu rade

Blindica Alex (05/06/2008 9:51:34 AM): trust me

Blindica Alex (05/06/2008 9:51:35 AM): :)

 

La cat esti tu de valoros cu mine ai 2 egaluri si 2 infrangeri. :worthy:

blindica05.09.2008 08:50

si unde e propunerea de blat :)) tocmai ai cazut in penibil, serios...ce faci tu acum , faceau altii acum mult, mult, mult timp... ca sa nu mai zic ca ai incalcat o gramada din regulament... ( sunt de pe planeta idiotilor, ai scris cu bold, folosesti apelative de maidan, gen : bai )

 

DoctorLov (6/5/2008 9:56:23 AM): am vb cu ionutz

DoctorLov (6/5/2008 9:56:26 AM): da` e prea mistocar

DoctorLov (6/5/2008 9:56:28 AM): la FRF

DoctorLov (6/5/2008 9:56:33 AM): in real life adica

DoctorLov (6/5/2008 9:56:37 AM): daca se exclude o echipa

DoctorLov (6/5/2008 9:56:41 AM): si a apucat sa joace din retur

DoctorLov (6/5/2008 9:56:43 AM): raman rezultatele

DoctorLov (6/5/2008 9:56:49 AM): si doar urmatoarele se pierd cu 3-0

DoctorLov (6/5/2008 9:56:50 AM):

Blind1ro (6/5/2008 9:57:12 AM): asa i=am propus si eu

Blind1ro (6/5/2008 9:57:21 AM):

Blind1ro (6/5/2008 9:57:37 AM): posteaza asta pe forum

DoctorLov (6/5/2008 9:57:50 AM): este in regulament

DoctorLov (6/5/2008 9:57:52 AM): e scris altfel

DoctorLov (6/5/2008 9:57:52 AM):

DoctorLov (6/5/2008 9:57:57 AM): la fifa

DoctorLov (6/5/2008 9:58:00 AM): asa ca nu se poate schimba

DoctorLov (6/5/2008 9:58:00 AM):

DoctorLov (6/5/2008 9:58:27 AM): plm

DoctorLov (6/5/2008 9:58:32 AM): daca bat pe meph ala

DoctorLov (6/5/2008 9:58:39 AM): e o treaba

Blind1ro (6/5/2008 9:58:42 AM): mie or sa-mi dea 5 pct si 3 de la limited

DoctorLov (6/5/2008 9:58:44 AM): o sa se dea peste cap

DoctorLov (6/5/2008 9:59:02 AM): marseillas ala

DoctorLov (6/5/2008 9:59:06 AM): m-a batut in retur

DoctorLov (6/5/2008 9:59:11 AM): si probabil a pierdut cu rollyn

Blind1ro (6/5/2008 9:59:18 AM): cu mar am meci si o sa am o revansa de luat

DoctorLov (6/5/2008 9:59:50 AM): oricum, vedem cum arata clasamentul

 

asta-i si restul discutiei... unde e propunerea de blat? eu care eram 90 % calificat sa fac blat cu tine?

SPER SA FII DEPUNCTAT PT ACUZATII NEFONDATE, CUM AM FOST SI EU DEPUNCTAT acum cateva sezoane doar ca a zis Torres ceva inexistent. Si ca ultima dovada a corectitudinii mele din sez trecut :

Blind1ro (6/10/2008 11:20:44 PM): go?

Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:20:46 PM): go

Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:40:40 PM): LOL

Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:40:40 PM): BV

Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:40:42 PM):

Blind1ro (6/10/2008 11:40:45 PM): merci

Blind1ro (6/10/2008 11:40:50 PM): trebuia sa joc pe teren

Blind1ro (6/10/2008 11:40:58 PM): nu se mai poarta aranjamente

Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:41:14 PM): LOLEK

Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:41:18 PM): POATE NU MAI PROMOVEZ

Stanku Kosmyn (6/10/2008 11:41:20 PM):

Blind1ro (6/10/2008 11:42:57 PM): o sa promovezi

 

Mii de scuze pt postul acesta.

mihai141105.09.2008 09:49

eu trebuie sa plec in weekend din buc,de fapt de azi de la ora 3 si nu pot juca,daca nu se poate amana asta e,vedem cum facem sa joc luni

 

 

 

restanta

 

Etapa 27

 

mihai1411 v fifa_emporio 5-1

EMPORiO05.09.2008 19:12

Confirm

Paradise_Lost05.09.2008 23:56

si cum au promovat toti 4, inseamna ca au facut blat... DESCALIFICATI... RETROGRADATI... io si "nasul".

 

:ce_oameni::offtopic:

Eu glumesc, sa mai intretin atmosfera. :punk:

 

Parerea mea: prea va agitati aiurea.... come on, it's just a game! :bananadance:

blindica06.09.2008 04:58

@paradise : nici macar nu stii situatia bine dupa ce ai postat tu...buli2buli n-a promovat si fallen a facut baraj. Sa se ia masuri , am mai fost odata acuzat degeaba de blat si depunctat cu 7 pct, nu se poate sa vina oricine sa zica "ala a facut blat..."

Paradise_Lost06.09.2008 11:56
@paradise : nici macar nu stii situatia bine dupa ce ai postat tu...buli2buli n-a promovat si fallen a facut baraj. Sa se ia masuri , am mai fost odata acuzat degeaba de blat si depunctat cu 7 pct, nu se poate sa vina oricine sa zica "ala a facut blat..."

 

Gogole, eu glumeam mahh, nu te mai aprinde atata :D

nu ma intereseaza de blaturile voastre. Nici macar nu se petreceau in Liga 1...

nu fac parte din comisie.... deci. i don't care.

 

 

EMPORiO06.09.2008 12:20

marianbolohan, lasã și tu o orã și o datã când ești pe messenger, sã ne jucãm etapa!

 

 

etapa 31

 

fifa_emporio vs cozo1983 3-0, din cate am inteles toate meciurile i-au fost omologate cu 0-3

Paradise_Lost06.09.2008 12:26

Etapa 30: laurentiu_state v marseillais_666 3 - 0 MV

Etapa 31: laurentiu_state V ronaldo_0201 6-1 >> meci jucat mai de mult, inainte sa plece Ronaldo

Etapa32: fifa_emporio v laurentiu_state 1 - 1

 

klaus_e8906.09.2008 17:24

mai ceva decat razboiu Poli - FRF ...

marianb06.09.2008 17:32

empori pe seara mestere stau cel putin 2 ore dar u stai 5 min pe zi 2 seara 2 dimineata si 1 la pranz, asa ai facut si in tur. Dai buz si iesi.

EMPORiO06.09.2008 18:11

etapa 30

 

fifa_emporio vs marianbolohan 0-2

 

sper sa prind barajul ... !

F1oRinho06.09.2008 18:16

Etapa 24

 

fifa_for_fun v f1or_cs 1-0

 

 

branica06.09.2008 18:17

ba ia mai liniste cu blaturile voastre ma .. ce a fost, a fost .. v`ati gandit voi sa va amintiti acum de discutiile de pe mess ... dak nu le`ati aratat atunci, acum totul este egal cu 0 ... curajosilor inima de leu ... stati cuminti ... plecati naiba afara si distrati`va ca viata e plina d curve...(scz de expresie ionutz, da si tu esti barbat :)) ) .. va salut .. o seara placuta

 

 

P.S. : Sa nu ma corecteze nimeni, stiu ce am gresit ... astia a lu` Pruteanu ... doar ca asa am vrut eu sa scriu :*

blindica06.09.2008 20:50

Etapa 31

 

blind1ro v klaus_e89 0-0

 

Etapa 33

 

marseillais_666 v blind1ro 0-3

 

Etapa 34

 

blind1ro v ady_adinho 1-0 Cica Adinho pleaca in Delta. Am jucat in avans. Lui adynho nu-i merge sa intre pe site : Cere 3-0 cu puricele88

 

:steag_sah_mic:

mihai141107.09.2008 14:16

Etapa 31

 

mihai1411 v f1or_cs 3-4,meci spectaculos :)

 

felicitari tzupy,singurul care a reusit sa ma detroneze,sper sa ne vedem in finala cupei :D

 

pda07.09.2008 17:31

Cu adynho am amanat meciul, eu sunt plecat acum si nu am cum sa joc, si am inteles ca si el e plecat cum sa ceara 3-0. Doamne sunt oameni de la care nu ma asteptam astfel de gesturi.

 

LE: L-am cautat si ieri si azi sa jucam, nu mi-a raspuns. Daca nu-i merge site-ul, poate messul i-o merge.

Jo1n707.09.2008 18:38

et27

bezmetiqu_alex v laurentiu_state 3 2

 

alexxx_tzupy07.09.2008 20:15

Am fost plecat din Buc tot weekend ul.fifa for fun sper sa jucam maine intre 19:30 si 20:00.Altfel nu pot ca sunt la work.

mihainho8608.09.2008 15:30

Etapa 31

bezmetiqu_alex v mihainho_86 3-4

alexxx_tzupy08.09.2008 16:57

fifa for fun..hai ca ne anuleaza meciuuuuuulll :D

mihai141108.09.2008 16:58

Doamne Ajuta :))

 

Etapa 32

 

fallenangell002000 v mihai1411 0-1

 

«1151617181920»