Etapa 27: bezmetiqu_alex v laurentiu_state 3 - 2 >>> Respectele mele, m-a facut praf in 3 faze cu o echipa de 2 stele. Pacat ca te duci in B, locul tau era aici.
M-am vazut castigator inainte de meci. Io si terminatii de la "nationala" ce o mai comitem asa. oricum, i-am bagat pe baieti in sedinta, mai ales pe robinho. mare terminat, in ce hal rateaza. l-am pus pe lista de transferuri.
Bezmeticule, te astept sa revii in A. Am o revansa de luat ![]()
![]()
