FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«11617181920»
Paradise_Lost09.09.2008 00:05

Etapa 27: bezmetiqu_alex v laurentiu_state 3 - 2 >>> Respectele mele, m-a facut praf in 3 faze cu o echipa de 2 stele. Pacat ca te duci in B, locul tau era aici.

 

M-am vazut castigator inainte de meci. Io si terminatii de la "nationala" ce o mai comitem asa. oricum, i-am bagat pe baieti in sedinta, mai ales pe robinho. mare terminat, in ce hal rateaza. l-am pus pe lista de transferuri.

 

Bezmeticule, te astept sa revii in A. Am o revansa de luat :boxing:

:steag_cruce_invers:

 

 

branica09.09.2008 07:56

Tzuppy, in seara asta la ora 20 cam asa o sa intru sa jucam, ma duc la un prieten ceva, ca mie nici acum nu mi`a dat drumu` la net ... Oricum , o sa relansez sf de camp :))

i0nutz8309.09.2008 08:33

Clasament, etape

 

Meciuri anulate:

 

tzupy - for_fun

bezmetiqu - puricele

 

Am luat in calcul solicitarea lui adinho pentru 3-0 cu puricele. Done.

Depunctarile apar in lista cu echipe/etape, urmand sa fie operate la finalul campionatului.

In ultimele etape nu se permit amanari.

untitled.png

EMPORiO09.09.2008 12:16

etapa 33

 

fifa_emporio vs ronaldo_0201 3-0 ... etapa jucata de mult, inainte sa plece el in grecia :)

 

și uite așa scap de "emoțiile" retrogradãrii sau ale barajului!

ronaldo_020109.09.2008 14:17

da,se relanseaza campionatul??

alexxx_tzupy09.09.2008 16:17

et 33 alexxx_tzupy v fallenangell002000 2-0

 

fifa for fun a spus mai sus ca nu a avut net asa ca in conditiile astea nu stiu care ar fi vina mea ca nu s-a jucat.

klaus_e8909.09.2008 16:17

la naiba =))) eu pot decide campionul =))

blindica09.09.2008 17:05
Eu o sa plec pe 1 septembrie vreo 2 saptamani. Ii rog pe cei cu care ar trebui sa joc in ultimile etape (29 +) sa ma contacteze pentru a juca in avans, sa nu cream probleme pe final de campionat. Multumesc.

 

Etapa 29: alexxx_tzupy v puricele88 4-1

Cel mai bun din campionat de departe, niciun QW nimic. Tot respectul, merita sa fie campion!

 

Etape in avans:

 

puricele88 v laurentiu_state 1-0

 

puricele88 v marianbolohan 1-0

 

bezmetiqu_alex v puricele88 0-3

 

puricele88 v ronaldo_0201 1-0

 

 

De adynho si cozo n-am dat. Aman meciurile daca se poate.

 

@ionutz : vezi ca puricele si-a jucat meciul cu bezmetiqu.

In alta ordine de idei, anu` asta joc barajul :

Etapa 34

 

blind1ro v ady_adinho 1-0

 

branica09.09.2008 17:57

Pe la ora 22 , ma duc la un prieten sa joc sper sa fii atunci

alexxx_tzupy09.09.2008 18:00

et 34 klaus_e89 v alexxx_tzupy 1-1

 

pai eu sunt de 3 zile in fiecare seara...deci o sa fiu si acum.Doar ca or sa fie unii impotriva ;)

 

ora 10 a venit fifa for fun n-a sosit :))

marianb09.09.2008 19:51

etapa 34: f1or_cs v marianbolohan 0-3

etapa 33: marianbolohan v fifa_for_fun - astept

alexxx_tzupy09.09.2008 20:30

degeaba astepti..si eu ast d 3 zile :))

Jo1n709.09.2008 20:42
Eu o sa plec pe 1 septembrie vreo 2 saptamani. Ii rog pe cei cu care ar trebui sa joc in ultimile etape (29 +) sa ma contacteze pentru a juca in avans, sa nu cream probleme pe final de campionat. Multumesc.

 

Etapa 29: alexxx_tzupy v puricele88 4-1

Cel mai bun din campionat de departe, niciun QW nimic. Tot respectul, merita sa fie campion!

 

Etape in avans:

 

puricele88 v laurentiu_state 1-0

 

puricele88 v marianbolohan 1-0

 

bezmetiqu_alex v puricele88 0-3

 

puricele88 v ronaldo_0201 1-0

 

 

De adynho si cozo n-am dat. Aman meciurile daca se poate.

 

@ionutz : vezi ca puricele si-a jucat meciul cu bezmetiqu.

In alta ordine de idei, anu` asta joc barajul :

Etapa 34

 

blind1ro v ady_adinho 1-0

 

mersi carnatoi

se pare ca Ion stinge berile si sare peste posturi.

klaus_e8910.09.2008 00:33

Etapa 33 : mihai1411 3 - 0 klaus_e89 ... nu e vina mea ca am echipa slaba care rateaza mult :(

Etapa 34 : klaus_e89 1 - 1 alexxx_tzupy ... :* nu am facut-o cu rautate

 

s-a mai dus un sezon ...

mihai141110.09.2008 15:51

Etapa 33

 

mihai1411 v klaus_e89 3-0 :D

 

Sergyu1610.09.2008 15:57

Diferenta era de 4 puncte nu? Au ramas 2 cred...Depinde ce face tzuppy in ultima etapa..oricum interesanta treaba...

branica10.09.2008 17:19

etapa 31

alexxx_tzupy v fifa_for_fun 1-2 .. V`am spus ca relansez campionatu` ... Cat despre cele 3 puncte scazute mie si lui alexxx .. corect ar fi fost ca lui sa nu i se fi scazut pct, pt ca el nu are nici o vina ca mie nu imi functioneaza netu` ( pt ca nici acum nu i`a dat drumul, am jucat d la un prieten ) ...

 

 

 

P.S. : Cu placere Mihai ;))

Verssace10.09.2008 17:35

mã baieti ?! vreau sa joc si eu .. sa imi spuna si mie cineva ce trebuie sa fac sa pot juca .

DoctorLov10.09.2008 18:23

nu dau de bezmetiqu, stie cineva ceva de el ? :D

Jo1n710.09.2008 19:29

nici eu nu dau de el

 

et33

bezmetiqu_alex v f1or_cs 0 6 sau 7 nu mai tin minte

mihai141111.09.2008 05:10

deci sunt iar campion ;))

Paradise_Lost11.09.2008 06:39

Sezonul asta l-ai castigat cum l-a castigat Steaua in 1998

fular-campionii

mihai141111.09.2008 08:48

daca il bat pe danyok suntem la egalitate,dar am meciurile directe ;))

Paradise_Lost11.09.2008 13:10

Etapa:34 mihainho_86 v laurentiu_state 2 - 3

 

gata si campionatul asta.. ne vedem la 2009, sper

i0nutz8311.09.2008 16:46

Daca tzupy si Mihai vor termina la egalitate propun sa dispute finala campionatului, in sistem 2 din 3 sau 3 din 5. Cred ca asa e cel mai corect fata de cei doi.

«11617181920»