FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«117181920»
DoctorLov11.09.2008 17:48

Etapa 34

 

fallenangell002000 2 v 0 bezmetiqu_alex

DannY_111.09.2008 17:50

Pai ca sa fie egalitate are nevoie de victorie cu mine ,nu?;))

klaus_e8912.09.2008 11:27

corect ... 3 din 5 :) ... asta daca nu cumva Comisia de Disciplina anuleaza penalizarea lui tzuppy ...

branica12.09.2008 13:11

Dupa parerea mea , tzuppy nu ar avea de ce sa fie penalizat doar pt ca mie nu mi`a functionat netu` .... nu ar fi corect fatza de el .. dak vreti , imi luati mie victoria, ii dati lui 3-0 ( asa ar fi corect ), imi scadeti si 3 puncte , si asta este ... decat sa piarda campionatu` intr`o asa maniera urata ca aceasta ... Pentru ca , sa recunoastem .... a cam fost sezonu` lui + ca repet ... nu e vina lui pentru problema mea ;)

Paradise_Lost12.09.2008 13:53

branica... FAIR PLAY... tot respectul :punk:

 

si asa e... sa se decida campionul la masa verde... cam aiurea, mai ales ca nu prea a fost vina lui.

fular-campionii

mihai141112.09.2008 14:07

Etapa 34

 

danny1ok v mihai1411 2-2

 

normal era sa amane si tzupy,ca doar asa fac toti

 

DannY_112.09.2008 14:10

Etapa 33:

ady_adinho v danny1ok 0-1

Etapa 34

danny1ok-mihai1411 2-2

branica12.09.2008 14:38
Etapa 34

 

danny1ok v mihai1411 2-2

 

normal era sa amane si tzupy,ca doar asa fac toti

 

 

Nu stiu cat d normal este .. dar eu nu`mi amintesc ca atunci cand s-a amanat un meci ... sa fi postat amandoi... cu siguranta nu asa s-a intamplat .. ce zici tu este doar pt a castiga campionatul ... oricum, nu stiu cat d O.k. te`ai simti dak l`ai castiga asa jalnic ;)

 

Verssace12.09.2008 14:40

cand incepe noua editie de campionat ?:)

bubutza12.09.2008 14:45

pai cu tot cu penalizare , tzupy l-a castigat la un punct diferenta.

 

felicitari la amandoi, poate apuc si eu sa joc in prima Liga :D

branica12.09.2008 14:48
pai cu tot cu penalizare , tzupy l-a castigat la un punct diferenta.

 

felicitari la amandoi, poate apuc si eu sa joc in prima Liga :D

 

 

Asa ca, felicitari tzuppy ! Vezi tu Mihai, mai bine sa stii ca l`ai pierdut pe mana ta , decat sa il castigi prin penalizarea nedreapta a adversarului ;) ... Felicitari si tie pentru sezoanele castigate ! felicitari tuturor din A , si sa le uram bun venit celor din B ... ;)

marianb12.09.2008 15:39

etapa 33: marianbolohan v fifa_for_fun 1-0

 

felicitari tzupy

alexxx_tzupy12.09.2008 15:45

ii donez cupa lui branica pt fair play :P as fi amanat dar ...se putea? ;))

EMPORiO12.09.2008 20:25

iar sunt discutiile interminabile ? ;))

DoctorLov12.09.2008 22:04

clasament ceva?:D

i0nutz8313.09.2008 11:52

Clasament final editia iulie - septembrie 2008

 

Castigatorul campionatului: alexxx_tzupy. Felicitarile de rigoare + berile cand ne vedem :) PS Nu am mai operat penalizarea in clasament, o sa inceapa cu -3 sezonul viitor ;)

 

Au retrogradat: mihainho_86, bezmetiqu_alex.

 

Retrasi/ exclusi: cozo1983, marseillais_666.

untitled.png

mihai141113.09.2008 11:56

felicitarile mele,singurul care m-a dat jos,sa speram ca nu pentru mult timp :)

ronaldo_020113.09.2008 12:00

tur adynho-Ronaldo 0-1

 

retur Ronaldo-adynho 4-5

 

am avantajul meciului direct...:P

 

felicitari tuturor!!

i0nutz8313.09.2008 12:02

Ba' ma primiti la 09 ? ;)

 

LE: Ronaldo pe 9, adinho pe 10, rezultate directe !

DoctorLov13.09.2008 13:53

am scapat de baraj si am terminat pe pace, 0 golaveraj :))

Paradise_Lost13.09.2008 14:33

sezonul trecut pe 7, acum pe 6.... ma tin bine, ce pot sa spun, progresam :tongue:

apropos... sezonul urmator.. 2009... da?

facem o pauza, cei care au probleme cu pc-urile au timp sa le betoneze putin, mai muncim, mai un transfer. mai o Liga Campionilor (interzisa javrelor).

 

:steag_cruce_invers:

 

:clap: FELICITARI CAMPIONULUI!!! :clap:

i0nutz8313.09.2008 14:40

Sa asteptam full-ul. In mod normal n-ar trebui sa ceara cine stie ce resurse fata de 08.

klaus_e8913.09.2008 16:02

gata cu 2008 ?

 

EA Sports has just confirmed the release date for FIFA 09. As many has guessed FIFA 09 will be released in Europe October 3rd.

bubutza13.09.2008 16:35
tur adynho-Ronaldo 0-1

retur Ronaldo-adynho 4-5

Ba' ma primiti la 09 ? ;)

LE: Ronaldo pe 9, adinho pe 10, rezultate directe !

 

adinho e pe 9 ca a dat 5 boabe in deplasare :P

Ioane stai linistit ca intri direct in A :P imi iei mie locul ca in procent de 90% nu-mi va merge acceptabil fifa 09.

 

hai noroc si felicitari la toti.

EMPORiO13.09.2008 18:05

i0nutz, fallenangel e pe 12 datorita rezultatelor directe cu mine ? :D

«117181920»