13.09.2008 18:14
dacã am 3 gb ram , processor : AMD turion™ 64 X2 , TL-60 , 2.00 GHz . oare o sa imi mearga bine fifa 09 ??
dacã am 3 gb ram , processor : AMD turion™ 64 X2 , TL-60 , 2.00 GHz . oare o sa imi mearga bine fifa 09 ??
Intrebare...in situatia teoretica...de Doamne Fereste! in care cativa jucatori din A nu mai participa in urmatorul sezon...urca in ordinea clasamentului cei din B si ocupa locurile ramase libere? nu ca as avea eu vreo sansa..eu vreau sa castig locu'...dar sunt curios... :biggrin:
Probabil ca da.
Urca aia imediat urmatori in clasament, etc etc, tot asa. Barajul ??
cred ca am terminat pe 9 ca am dat 5 in deplasare Ronaldo..
..felicitari tzuppy
@blindica: barajele - peste vreo saptamana.
@ ionutz : multumesc pt informatie...
a trecut acea saptamana i0ane