FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1181920»
Verssace13.09.2008 18:14

dacã am 3 gb ram , processor : AMD turion™ 64 X2 , TL-60 , 2.00 GHz . oare o sa imi mearga bine fifa 09 ??

Enquist13.09.2008 21:58

Intrebare...in situatia teoretica...de Doamne Fereste! in care cativa jucatori din A nu mai participa in urmatorul sezon...urca in ordinea clasamentului cei din B si ocupa locurile ramase libere? nu ca as avea eu vreo sansa..eu vreau sa castig locu'...dar sunt curios... :biggrin:

i0nutz8314.09.2008 18:01

Probabil ca da.

blindica14.09.2008 18:11

Urca aia imediat urmatori in clasament, etc etc, tot asa. Barajul ??

ady_4steaua14.09.2008 19:55

cred ca am terminat pe 9 ca am dat 5 in deplasare Ronaldo..:P..felicitari tzuppy

i0nutz8314.09.2008 20:28

@blindica: barajele - peste vreo saptamana.

blindica14.09.2008 20:37

@ ionutz : multumesc pt informatie...

dumy3l29.09.2008 16:41

a trecut acea saptamana i0ane

«1181920»