FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1121314151620»
F1oRinho26.08.2008 18:02

Si eu plec la mare...cer amanare pt urmatoarele etape.

Sergyu1626.08.2008 18:06

Pai bine ma f1or si cupa cu dumy nu o joci???eu cine joc in sferturi oare??? :innocent:

DannY_126.08.2008 20:25

Joaca cu Pc-ul;))

crist3a26.08.2008 20:39

poi propunerea mea este daca ei nu joaca... sa joc eu in locul lor iar in sferturi:D:P....ar fi o recompensa morala pentru ghinionul din meciul 2 cu tzupy... sa zica el:D

alin_jeleu26.08.2008 21:20
Pai bine ma f1or si cupa cu dumy nu o joci???eu cine joc in sferturi oare??? :innocent:

cred ca o sa mergi direct in semifinale, normal ar fi ca Mihai sa-i descalifice p amandoi

mihai141127.08.2008 06:16

daca nu joaca se anuleaza meciul si merge cel care ar trebui sa joace cu ei in semifinale

EMPORiO27.08.2008 10:02

Am revenit si eu de la mare , de azi incep sa-mi joc etapele !

 

etapa 24

 

fifa_emporio vs danny1ok 5-2

DannY_127.08.2008 10:53

Ce joc:)).Abia astept sa apara 09 :).Data viitoare cand joci cu mine trece portarul de La Amateur la World Class.Nici nu stiu care a zis ca nu mai folosesti cu+w.

EMPORiO27.08.2008 11:57

vezi tu amice, ca e la world class, si nu comenta de +w ca si u l-ai folosit, si in plus nu ti-am dat gol din chiu W asa ca ciocu mic si joc de glezne ...!

DannY_127.08.2008 12:16

Daca era la World Class,nu luam 3 goluri de la 20 de m.Am folosit cu+w ca ai folosit tu mai intai,asa ca nu manca rahat aiurea ca o sa-ti spuna lumea Mr.Shit.In rest,ai meritat victoria.Bv;)

blindica27.08.2008 12:43

Am vb cu emporio. Joc joi, adica maine seara. M-a contactat azi dar eram rupt.Diseara la meci, iar maine lucrez pe zi. Solicitarea mea cu cozo ramane valabila. Forza Steaua !

EMPORiO27.08.2008 12:44

ce gol ai luat u mah de la 20 m ? ce vrei sa faca portaru la lob ? /:)

Paradise_Lost28.08.2008 13:38

Etape, clasament, ceva? :whistle:

DoctorLov28.08.2008 19:27

Restanta Etapa 22

 

fifa_emporio 0 v 2 fallenangell002000

 

sper sa fac baremul :D

EMPORiO28.08.2008 19:53

confirm

 

 

 

etapa 25

 

blind1ro vs emporio 1-0 .. frate in rahat cu sa joci cu 5 fundasi si pe DEFENSIVE ? /:)

blindica28.08.2008 20:21
confirm

 

 

 

etapa 25

 

blind1ro vs emporio 1-0 .. frate in rahat cu sa joci cu 5 fundasi si pe DEFENSIVE ? /:)

 

 

Etapa 25

 

 

blind1ro v fifa_emporio 1 - 0 . Vorbeste frumos ca nu esti pe santier cu parfumul ala scump. Ai luat gol din cauza portarului care era amator.

pda29.08.2008 08:25

Eu o sa plec pe 1 septembrie vreo 2 saptamani. Ii rog pe cei cu care ar trebui sa joc in ultimile etape (29 +) sa ma contacteze pentru a juca in avans, sa nu cream probleme pe final de campionat. Multumesc.

 

Etapa 29: alexxx_tzupy v puricele88 4-1

Cel mai bun din campionat de departe, niciun QW nimic. Tot respectul, merita sa fie campion!

 

Etape in avans:

 

puricele88 v laurentiu_state 1-0

 

puricele88 v marianbolohan 1-0

 

bezmetiqu_alex v puricele88 0-3

 

puricele88 v ronaldo_0201 1-0

 

 

De adynho si cozo n-am dat. Aman meciurile daca se poate.

i0nutz8329.08.2008 08:34

Clasament, etape:

 

* Plec mai incolo la Targu Mures, are FCM meci maine. O sa raman vreo 2-3 zile prin zona ca merg cu masina mea..

untitled.png

blindica29.08.2008 11:14

Etapa 27

 

 

blind1ro v mihainho_86 3 - 1 :steag_sah_mic:

 

 

Etapa 26

 

 

puricele88 v blind1ro 0 - 0 :spank:

DoctorLov29.08.2008 12:24

Etapa 28

 

fallenangell002000 2 v 2 klaus_e89

mihai141129.08.2008 13:38

Etapa 28

 

puricele88 v mihai1411 2-4,am zis de n ori sa nu dati qw,ca la primul qw numai asa joc,din moment ce asa va place sa jucati

 

pda29.08.2008 13:41
Etapa 28

 

puricele88 v mihai1411 2-4,am zis de n ori sa nu dati qw,ca la primul qw numai asa joc,din moment ce asa va place sa jucati

 

Cu Barcelona toata lumea stie sa joace, mai ales cu QW.

 

Si inca ceva, de lansarile pe benzi la rachetele alea de atacanti cred ca s-a prins toata Liga, mai inventeaza si tu ceva. Si vezi ca in game settings e o optiune acolo Keeper difficulty level, sa dai pe world class cand mai joci, ca parca asa era la regulament.

 

Fallen vezi cu retrogradarea ce faci lasa astea.

DoctorLov29.08.2008 13:45

purice, nu cred ca ai ce comenta de qw :) te-a stricat si pe tine A-ul :)

klaus_e8929.08.2008 14:23

Etapa 20 : cozo1983 0 - 3 klaus_e89 ... doar daca este adevarat ca a plecat in ANGLIA :|

Etapa 23 : klaus_e89 2 - 1 fifa_emporio ... na dat nici macar un cu+w, bravo amice, bafta

Etapa 26 : fifa_for_fun 0 - 3 klaus_e89 ... bafta amice

Etapa 27 : klaus_e89 v f1or_cs

Etapa 28 : fallenangell002000 2 - 2 klaus_e89

Etapa 29 : marseillais_666 0 - 3 klaus_e89

DoctorLov29.08.2008 14:53

Etapa 29

 

danny1ok 1 v 2 fallenangell002000

«1121314151620»