Si eu plec la mare...cer amanare pt urmatoarele etape.
Si eu plec la mare...cer amanare pt urmatoarele etape.
Pai bine ma f1or si cupa cu dumy nu o joci???eu cine joc in sferturi oare??? ![]()
Joaca cu Pc-ul;))
poi propunerea mea este daca ei nu joaca... sa joc eu in locul lor iar in sferturi:D:P....ar fi o recompensa morala pentru ghinionul din meciul 2 cu tzupy... sa zica el:D
Pai bine ma f1or si cupa cu dumy nu o joci???eu cine joc in sferturi oare???![]()
cred ca o sa mergi direct in semifinale, normal ar fi ca Mihai sa-i descalifice p amandoi
daca nu joaca se anuleaza meciul si merge cel care ar trebui sa joace cu ei in semifinale
Am revenit si eu de la mare , de azi incep sa-mi joc etapele !
etapa 24
fifa_emporio vs danny1ok 5-2
Ce joc:)).Abia astept sa apara 09
.Data viitoare cand joci cu mine trece portarul de La Amateur la World Class.Nici nu stiu care a zis ca nu mai folosesti cu+w.
vezi tu amice, ca e la world class, si nu comenta de +w ca si u l-ai folosit, si in plus nu ti-am dat gol din chiu W asa ca ciocu mic si joc de glezne ...!
Daca era la World Class,nu luam 3 goluri de la 20 de m.Am folosit cu+w ca ai folosit tu mai intai,asa ca nu manca rahat aiurea ca o sa-ti spuna lumea Mr.Shit.In rest,ai meritat victoria.Bv;)
Am vb cu emporio. Joc joi, adica maine seara. M-a contactat azi dar eram rupt.Diseara la meci, iar maine lucrez pe zi. Solicitarea mea cu cozo ramane valabila. Forza Steaua !
ce gol ai luat u mah de la 20 m ? ce vrei sa faca portaru la lob ? /:)
Etape, clasament, ceva? ![]()
Restanta Etapa 22
fifa_emporio 0 v 2 fallenangell002000
sper sa fac baremul ![]()
confirm
etapa 25
blind1ro vs emporio 1-0 .. frate in rahat cu sa joci cu 5 fundasi si pe DEFENSIVE ? /:)
confirm
etapa 25
blind1ro vs emporio 1-0 .. frate in rahat cu sa joci cu 5 fundasi si pe DEFENSIVE ? /:)
Etapa 25
blind1ro v fifa_emporio 1 - 0 . Vorbeste frumos ca nu esti pe santier cu parfumul ala scump. Ai luat gol din cauza portarului care era amator.
Eu o sa plec pe 1 septembrie vreo 2 saptamani. Ii rog pe cei cu care ar trebui sa joc in ultimile etape (29 +) sa ma contacteze pentru a juca in avans, sa nu cream probleme pe final de campionat. Multumesc.
Etapa 29: alexxx_tzupy v puricele88 4-1
Cel mai bun din campionat de departe, niciun QW nimic. Tot respectul, merita sa fie campion!
Etape in avans:
puricele88 v laurentiu_state 1-0
puricele88 v marianbolohan 1-0
bezmetiqu_alex v puricele88 0-3
puricele88 v ronaldo_0201 1-0
De adynho si cozo n-am dat. Aman meciurile daca se poate.
Etapa 27
blind1ro v mihainho_86 3 - 1 ![]()
Etapa 26
puricele88 v blind1ro 0 - 0 ![]()
Etapa 28
fallenangell002000 2 v 2 klaus_e89
Etapa 28
puricele88 v mihai1411 2-4,am zis de n ori sa nu dati qw,ca la primul qw numai asa joc,din moment ce asa va place sa jucati
Etapa 28
puricele88 v mihai1411 2-4,am zis de n ori sa nu dati qw,ca la primul qw numai asa joc,din moment ce asa va place sa jucati
Cu Barcelona toata lumea stie sa joace, mai ales cu QW.
Si inca ceva, de lansarile pe benzi la rachetele alea de atacanti cred ca s-a prins toata Liga, mai inventeaza si tu ceva. Si vezi ca in game settings e o optiune acolo Keeper difficulty level, sa dai pe world class cand mai joci, ca parca asa era la regulament.
Fallen vezi cu retrogradarea ce faci lasa astea.
purice, nu cred ca ai ce comenta de qw
te-a stricat si pe tine A-ul ![]()
Etapa 20 : cozo1983 0 - 3 klaus_e89 ... doar daca este adevarat ca a plecat in ANGLIA ![]()
Etapa 23 : klaus_e89 2 - 1 fifa_emporio ... na dat nici macar un cu+w, bravo amice, bafta
Etapa 26 : fifa_for_fun 0 - 3 klaus_e89 ... bafta amice
Etapa 27 : klaus_e89 v f1or_cs
Etapa 28 : fallenangell002000 2 - 2 klaus_e89
Etapa 29 : marseillais_666 0 - 3 klaus_e89
Etapa 29
danny1ok 1 v 2 fallenangell002000