FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«15678920»
EMPORiO30.07.2008 20:07

etapa 9

 

ady_adinho vs fifa_emporio ...dak nu postam nici un rezultat, ionutz te rog sa amani in contul meu :)

blindica30.07.2008 20:28

Aman etapa 13 cu fallenangell in contul meu. :steag_sah_mic:

Paradise_Lost30.07.2008 21:03

Etapa 10: bezmetiqu_alex v laurentiu_state 1 - 3

nu stiu cum vboi juca cu ceilaltzi, ma rog, pe aici vad ca nu prea se mai intampla nimic

DoctorLov31.07.2008 05:50

aman etapa 10 cu marseillas_666

marianb31.07.2008 08:15

et. 9 marianbolohan v marseillais_666 amant de el

et. 10 marianbolohan v cozo1983 ,amanare

et. 11 laurentiu_state v marianbolohan amanare

cozo198331.07.2008 09:45

etapa 12 : cozo1983 v laurentiu_state ( 4 - 0 )

DannY_131.07.2008 10:09

Aman etapa 9 cu mihainho in contul meu.Nu l-am vazut pe yahoo messenger.

mihai141131.07.2008 10:58

mihainho a spus ca pleaca,a amanat el toate meciurile pe care le avea

ronaldo_020131.07.2008 11:38

ionut ai timp sa ne pui azi un clasament??

i0nutz8331.07.2008 14:53

Cel mai tarziu sambata la pranz o sa fie si d-ala. Deocamdata vreau sa ma acomodez cu temperatura din Targoviste ;)

EMPORiO31.07.2008 20:07

etapa 9

 

fifa_emporio vs ady_adinho 0-1

mihai141131.07.2008 21:07
Cel mai tarziu sambata la pranz o sa fie si d-ala. Deocamdata vreau sa ma acomodez cu temperatura din Targoviste ;)

 

iar bei bere la temperatura camerei?

 

DoctorLov01.08.2008 08:42

Etapa 13

 

fallenangell002000 1 v 1 blind1ro , super joc al lui blindica, nu stiu cum de nu l-au vazut inca scouterii sa-l ia la cupa mondiala, dar urmeaza in mod cert! :punk:

blindica01.08.2008 08:47

Etapa 13

 

fallenangell002000 1 v 1 blind1ro

 

Eu cred ca esti chiar nesimtit sa vii cu un asemenea comment, avand in vedere ce gol ai dat, si cum s-a jucat. Din punctul meu de vedere iti lipseste clar bunul-simt.

mihai141101.08.2008 13:40

hai cu etape ionute ca e seceta mare

i0nutz8301.08.2008 14:55

done.

marianb01.08.2008 17:00

etapa 14: marianbolohan v puricele88 2-0

mihai141102.08.2008 09:02

Etapa 15

 

fallenangell002000 v mihai1411 1-1,bun adversar si fair play,gg

 

EMPORiO02.08.2008 10:01

etapa 14

 

fifa_emporio vs cozzo_1983 1-2

cozo198302.08.2008 10:02

etapa 14 : cozo1983 v fifa_emporio ( 2 - 1 )

etapa 15 : puricele88 v cozo1983 ( 0 - 2)

 

marianb02.08.2008 12:24

et. 10 marianbolohan v cozo1983 2-1

klaus_e8902.08.2008 13:12

Etapa 12 : marseillais_666 0 - 3 klaus_e89 ... s-a retras :(

Etapa 14 : blind1ro 0 - 2 klaus_e89 ... a luat rosu, a bagat autobaza dar n-a rezistat presiunii :)

Etapa 15 : klaus_e89 5 - 2 ady_adinho ... bafta amice :*

branica02.08.2008 18:40

este sambata seara .... plec ... va dati seama ca vin termenat acasa :)) ... asa ca cei doi cu care am etape .. maine de pe la 15:00 sunt pe mess sa jucam etapa ..... va salut .. o seara placuta si voua ! :*

ronaldo_020102.08.2008 20:08

laurentiu e pe la vreun concert???:P??

blindica02.08.2008 20:45
Etapa 12 : marseillais_666 v klaus_e89

Etapa 14 : blind1ro 0 - 2 klaus_e89 ... a luat rosu, a bagat autobaza dar n-a rezistat presiunii :)

Etapa 15 : klaus_e89 5 - 2 ady_adinho ... bafta amice :*

 

 

Etapa 14

 

blind1ro v klaus_e89 0 - 2 Pt tine e o realizare , dar nu se compara cu astea din vara .

 

Etapa 15

 

danny1ok v blind1ro 0 - 0 Felicitari pentru un joc minunat.Pare-mi-se ca jucai mai bine cu Chelsea, dar ma bati la retur, asa ca, succes !

 

 

 

«15678920»