etapa 9
ady_adinho vs fifa_emporio ...dak nu postam nici un rezultat, ionutz te rog sa amani in contul meu ![]()
etapa 9
ady_adinho vs fifa_emporio ...dak nu postam nici un rezultat, ionutz te rog sa amani in contul meu ![]()
Aman etapa 13 cu fallenangell in contul meu. ![]()
Etapa 10: bezmetiqu_alex v laurentiu_state 1 - 3
nu stiu cum vboi juca cu ceilaltzi, ma rog, pe aici vad ca nu prea se mai intampla nimic
aman etapa 10 cu marseillas_666
et. 9 marianbolohan v marseillais_666 amant de el
et. 10 marianbolohan v cozo1983 ,amanare
et. 11 laurentiu_state v marianbolohan amanare
etapa 12 : cozo1983 v laurentiu_state ( 4 - 0 )
Aman etapa 9 cu mihainho in contul meu.Nu l-am vazut pe yahoo messenger.
mihainho a spus ca pleaca,a amanat el toate meciurile pe care le avea
ionut ai timp sa ne pui azi un clasament??
Cel mai tarziu sambata la pranz o sa fie si d-ala. Deocamdata vreau sa ma acomodez cu temperatura din Targoviste ![]()
etapa 9
fifa_emporio vs ady_adinho 0-1
Cel mai tarziu sambata la pranz o sa fie si d-ala. Deocamdata vreau sa ma acomodez cu temperatura din Targoviste![]()
iar bei bere la temperatura camerei?
Etapa 13
fallenangell002000 1 v 1 blind1ro , super joc al lui blindica, nu stiu cum de nu l-au vazut inca scouterii sa-l ia la cupa mondiala, dar urmeaza in mod cert! ![]()
Etapa 13
fallenangell002000 1 v 1 blind1ro
Eu cred ca esti chiar nesimtit sa vii cu un asemenea comment, avand in vedere ce gol ai dat, si cum s-a jucat. Din punctul meu de vedere iti lipseste clar bunul-simt.
hai cu etape ionute ca e seceta mare
done.
etapa 14: marianbolohan v puricele88 2-0
Etapa 15
fallenangell002000 v mihai1411 1-1,bun adversar si fair play,gg
etapa 14
fifa_emporio vs cozzo_1983 1-2
etapa 14 : cozo1983 v fifa_emporio ( 2 - 1 )
etapa 15 : puricele88 v cozo1983 ( 0 - 2)
et. 10 marianbolohan v cozo1983 2-1
Etapa 12 : marseillais_666 0 - 3 klaus_e89 ... s-a retras ![]()
Etapa 14 : blind1ro 0 - 2 klaus_e89 ... a luat rosu, a bagat autobaza dar n-a rezistat presiunii ![]()
Etapa 15 : klaus_e89 5 - 2 ady_adinho ... bafta amice :*
este sambata seara .... plec ... va dati seama ca vin termenat acasa
... asa ca cei doi cu care am etape .. maine de pe la 15:00 sunt pe mess sa jucam etapa ..... va salut .. o seara placuta si voua ! :*
laurentiu e pe la vreun concert???
??
Etapa 12 : marseillais_666 v klaus_e89Etapa 14 : blind1ro 0 - 2 klaus_e89 ... a luat rosu, a bagat autobaza dar n-a rezistat presiunii
Etapa 15 : klaus_e89 5 - 2 ady_adinho ... bafta amice :*
Etapa 14
blind1ro v klaus_e89 0 - 2 Pt tine e o realizare , dar nu se compara cu astea din vara .
Etapa 15
danny1ok v blind1ro 0 - 0 Felicitari pentru un joc minunat.Pare-mi-se ca jucai mai bine cu Chelsea, dar ma bati la retur, asa ca, succes !