FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«13456720»
klaus_e8924.07.2008 16:23

bine zici ... rar vezi asa talent :|

alexxx_tzupy24.07.2008 17:07

et 12 alexxx_tzupy v puricele88 1-0

et 13 mihainho_86 v alexxx_tzupy 2-5 sau 3-5 nu mai retin exact

et 10 alexxx_tzupy v ronaldo0201 2-0

pda24.07.2008 19:48

Etapa 13: puricele88 v bezmetiqu_alex 1-0

F1oRinho24.07.2008 20:35

Etapa 9

 

f1or_cs v fallenangell002000 2-1

 

Etapa 12

 

blind1ro v f1or_cs 1-0

 

Etapa 13

 

f1or_cs v ady_adinho 3-1

mihainho8625.07.2008 12:19

Aman toate meciurile deoarece plec la mare,ma intorc in cam 11 zile

mihai141125.07.2008 12:31

Etapa 11

 

puricele88 v mihai1411 0-4

 

i0nutz8325.07.2008 15:58

Au venit aia azi sa-mi traga fibra dar a inceput ploaia. A ramas in principiu pe maine, sau cel mai tarziu saptamana viitoare...

mihai141125.07.2008 16:00

cinsteste-i sa se grabeasca ;))

new1gogo25.07.2008 18:01

plec in noaptea asta ... si voi lipsi cam o saptamana ... Sau poate se prelungeste ..V-am anuntat sa stiti ms

bubutza25.07.2008 18:13

de cand esti in a?:))

 

care a mai postat la A , sa posteze si la B , poate n-am vazut. pe tine gogo te-am vazut nu mai e nevoie.

ronaldo_020125.07.2008 21:00

Etapa 11

 

ronaldo0201 v bezmetiqu_alex 1-0

i0nutz8325.07.2008 21:02

@all: oricum duminica la prima ora plec spre Paltinis, in munti ;) 3-4 zile lejer, o sa las etape ca sa nu fie probleme;)

EMPORiO25.07.2008 21:19

etapa 11

 

emporio vs tzuppy 0-1 ... bft mai departe !

alexxx_tzupy25.07.2008 21:21

et 11 fifa_emporio v alexxx_tzupy 0-1 cand nu legi 2 pase care e solutia? qiu w qiu w qiu w

EMPORiO25.07.2008 22:00

etapa 11

bezmetiq - emporio 1-2

 

 

@tzuppy: in locu tau as tacea ... te-ai cam c***t pe tine un pic la sfarsit ...asa ca :-$ nu te mai da zmeu ca esti pardaf !

Jo1n725.07.2008 22:01

^stiu e penal omu 0 0 in cupa si a inceput sa dea p sus

in camp mi-a dat 2 1 da` greu de tot qiu w qiu w qiu w

 

cat d slabi tre sa fiti ca sa nu dati mai mult de 1 gol contra Pisei :))

EMPORiO25.07.2008 22:12

In ce minut ai dat golu, amice? Eu zic sa taceti dracu din gura si sa va vedeti de jocul vostru! Ce mah, te-am pus eu sa-ti alegi Pisa?

ronaldo_020126.07.2008 07:12

Asta asa e....daca stilu lui de joc contine qw noi nu avem ce face...:)

DannY_126.07.2008 08:45

Etapa 12

danny1ok v fallenangell002000 6-4

f1or_cs v danny1ok 3-1

ronaldo_020126.07.2008 09:07

de cozo stie cineva ceva???

alexxx_tzupy26.07.2008 09:57

sa-l bata toti sa se duca.....

ronaldo_020126.07.2008 12:56

Etapa 13

 

ronaldo0201 v cozo1983 2-1

EMPORiO26.07.2008 14:18
sa-l bata toti sa se duca.....

 

Eu v-am zis ceva, vedeti-va de jocul vostru, si lasati-ma pe mine in pace, ca nu folosesc eu primul cu+w, recunosc doar in meciul cu bezmetiq ... asa ca nu mai sariti toti, doar de dragul de a face post-uri cat mai multe ...

mihai141126.07.2008 14:42

raspunzi si tu pe mess emporio?

klaus_e8926.07.2008 15:37

emporio si cozo de negasit ... sper sa joc etapele astea pana saptamana viitoare pentru ca o sa plec vreo 10 zile sau mai mult ...

«13456720»