bine zici ... rar vezi asa talent ![]()
bine zici ... rar vezi asa talent ![]()
et 12 alexxx_tzupy v puricele88 1-0
et 13 mihainho_86 v alexxx_tzupy 2-5 sau 3-5 nu mai retin exact
et 10 alexxx_tzupy v ronaldo0201 2-0
Etapa 13: puricele88 v bezmetiqu_alex 1-0
Etapa 9
f1or_cs v fallenangell002000 2-1
Etapa 12
blind1ro v f1or_cs 1-0
Etapa 13
f1or_cs v ady_adinho 3-1
Aman toate meciurile deoarece plec la mare,ma intorc in cam 11 zile
Etapa 11
puricele88 v mihai1411 0-4
Au venit aia azi sa-mi traga fibra dar a inceput ploaia. A ramas in principiu pe maine, sau cel mai tarziu saptamana viitoare...
cinsteste-i sa se grabeasca
)
plec in noaptea asta ... si voi lipsi cam o saptamana ... Sau poate se prelungeste ..V-am anuntat sa stiti ms
de cand esti in a?![]()
care a mai postat la A , sa posteze si la B , poate n-am vazut. pe tine gogo te-am vazut nu mai e nevoie.
Etapa 11
ronaldo0201 v bezmetiqu_alex 1-0
@all: oricum duminica la prima ora plec spre Paltinis, in munti
3-4 zile lejer, o sa las etape ca sa nu fie probleme;)
etapa 11
emporio vs tzuppy 0-1 ... bft mai departe !
et 11 fifa_emporio v alexxx_tzupy 0-1 cand nu legi 2 pase care e solutia? qiu w qiu w qiu w
etapa 11
bezmetiq - emporio 1-2
@tzuppy: in locu tau as tacea ... te-ai cam c***t pe tine un pic la sfarsit ...asa ca :-$ nu te mai da zmeu ca esti pardaf !
^stiu e penal omu 0 0 in cupa si a inceput sa dea p sus
in camp mi-a dat 2 1 da` greu de tot qiu w qiu w qiu w
cat d slabi tre sa fiti ca sa nu dati mai mult de 1 gol contra Pisei ![]()
In ce minut ai dat golu, amice? Eu zic sa taceti dracu din gura si sa va vedeti de jocul vostru! Ce mah, te-am pus eu sa-ti alegi Pisa?
Asta asa e....daca stilu lui de joc contine qw noi nu avem ce face...![]()
Etapa 12
danny1ok v fallenangell002000 6-4
f1or_cs v danny1ok 3-1
de cozo stie cineva ceva???
sa-l bata toti sa se duca.....
Etapa 13
ronaldo0201 v cozo1983 2-1
sa-l bata toti sa se duca.....
Eu v-am zis ceva, vedeti-va de jocul vostru, si lasati-ma pe mine in pace, ca nu folosesc eu primul cu+w, recunosc doar in meciul cu bezmetiq ... asa ca nu mai sariti toti, doar de dragul de a face post-uri cat mai multe ...
raspunzi si tu pe mess emporio?
emporio si cozo de negasit ... sper sa joc etapele astea pana saptamana viitoare pentru ca o sa plec vreo 10 zile sau mai mult ...