FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12345620»
EMPORiO17.07.2008 08:59

cer amanare in contul meu in meciul cu klaus ...

pda17.07.2008 09:56

klaus_e89 nu mi-a raspuns la nicio solicitare de a juca etapa, desi era on.

marianb17.07.2008 14:36

aman meciul cu Mihai

mihai141117.07.2008 15:15

Etapa 6

 

mihai1411 v marianbolohan 1-1

 

Jo1n717.07.2008 18:34
blind1ro v fifa_emporio 0 - 2 astept cu larg interes si altceva inafara de degajari si sprint

tu nu esti normal :))

cu mine ca de ce dau pase si cu el ca de ce baga sprint :)))

c altcva poti face la un joc de fotbal ? eu din cate stiu pasele sunt mijlocul pentru a-ti atinge

scopul si anume GOLUL.

ronaldo_020117.07.2008 21:41

ionut sa ne lasi ceva etape daca pleci.....ms

Paradise_Lost17.07.2008 23:55

Nu am dat de ady_adinho, ce sa fac? :noexpression:

 

Aman in contul meu, asta e

DoctorLov18.07.2008 10:35

Ionut ne anunta ca etape noi vom avea doar pe joia viitoare cand se intoarce de la mare :D

mihai141118.07.2008 10:47

ionut a ramas fara net pana prin august

EMPORiO18.07.2008 21:44

Klaus, jucãm și noi etapa aia ?

DoctorLov18.07.2008 22:41

adinho e in malta sau unde, klaus la mare parca...mai cititi si voi celelalte pagini, ce naiba ?

mihai141119.07.2008 09:57

Etapa 7

 

cozo1983 v mihai1411 4-4 splendid meci :D

 

KOSMYN 66619.07.2008 10:10

Am plekat si eu. Vb peste 2 saptamani.

ronaldo_020121.07.2008 11:32

Etapa 8

 

 

ady_adinho v ronaldo0201 0-1

branica21.07.2008 17:51

vad ca ady adinho nu este in malta, ca astazi a jucat etapa. ... il rog frumos sa posteze si el pe site ora la care doreste sa fiu pe mess pentru a juca etapa din cupa .. dar dupa 18, ca pn atunci sunt la munca :) ms frumos

pda22.07.2008 17:28

Etapa 7: puricele88 v klaus_e89 0-0

klaus_e8922.07.2008 17:30

Etapa 3 : cozo1983 v klaus_e89

Etapa 6 : klaus_e89 v fifa_emporio

Etapa 7 : puricele88 0 - 0 klaus_e89 ... scor alb

Etapa 8 : klaus_e89 v mihainho_86

i0nutz8323.07.2008 17:26

Acum am ajuns acasa. Etape noi ori in seara asta ori maine. Momentan am net doar pe calc lu' sor-mea, nu si fifa. Sper intr-o saptamana, maxim doua, sa rezolv si eu si sa imi joc etapele. Pana atunci, le aman pe toate ;)

 

LE: Etape noi !

blindica24.07.2008 11:11

Etapa 9

 

puricele88 v blind1ro 0 - 0

 

Etapa 10

 

blind1ro v mihainho_86 2 - 1

 

 

Etapa 12

 

blind1ro v f1or_cs 1 - 0

klaus_e8924.07.2008 13:15

eu am venit acasa ... sunt disponibil pentru etape si cupa ... cel putin pentru 1 saptamana

 

mereu gasesc offline cand vin seara acasa ca nu stau pe mess ca sunt mereu plecat ... nu trebuie sa dau nimanui explicatii unde plec si ce fac :) oricum sunt pe mess zilnic incepand cu ora 13-14 pana la ora 21-22 cand de obicei plec si revin dupa ora 1 ... timp de jucat etapele este !

ady_4steaua24.07.2008 14:37

Etapa 10

ady_adinho - puricele88 1-0

klaus_e8924.07.2008 14:59

Etapa 3 : cozo1983 1 - 2 klaus_e89 ... smith :X

Etapa 6 : klaus_e89 0 - 0 fifa_emporio ... meci urat, faze putine

Etapa 8 : klaus_e89 0 - 1 mihainho_86 ... gol de rahat in min 90 dupa o eroare clara de joc x(

Etapa 9 : fifa_for_fun 0 - 2 klaus_e89 ... bafta amice :)

Etapa 10 : klaus_e89 2 - 6 f1or_cs ... mi-a rupt franele :|

Etapa 11 : fallenangell002000 0 - 2 klaus_e89 ... inca 3p

Etapa 12 : marseillais_666 v klaus_e89

Etapa 13 : klaus_e89 2 - 0 danny1ok ... bafta

mihai141124.07.2008 15:51

Etapa 9

 

ronaldo0201 v mihai1411 2-3

 

ronaldo_020124.07.2008 15:52

 

Etapa 9

ronaldo0201 v mihai1411 2-3

DannY_124.07.2008 16:13

Etapa 13

klaus_e89-danny1ok 2-0,asa ceva mai rar.

«12345620»