cer amanare in contul meu in meciul cu klaus ...
cer amanare in contul meu in meciul cu klaus ...
klaus_e89 nu mi-a raspuns la nicio solicitare de a juca etapa, desi era on.
aman meciul cu Mihai
Etapa 6
mihai1411 v marianbolohan 1-1
blind1ro v fifa_emporio 0 - 2 astept cu larg interes si altceva inafara de degajari si sprint
tu nu esti normal ![]()
cu mine ca de ce dau pase si cu el ca de ce baga sprint
)
c altcva poti face la un joc de fotbal ? eu din cate stiu pasele sunt mijlocul pentru a-ti atinge
scopul si anume GOLUL.
ionut sa ne lasi ceva etape daca pleci.....ms
Nu am dat de ady_adinho, ce sa fac? :noexpression:
Aman in contul meu, asta e
Ionut ne anunta ca etape noi vom avea doar pe joia viitoare cand se intoarce de la mare ![]()
ionut a ramas fara net pana prin august
Klaus, jucãm și noi etapa aia ?
adinho e in malta sau unde, klaus la mare parca...mai cititi si voi celelalte pagini, ce naiba ?
Etapa 7
cozo1983 v mihai1411 4-4 splendid meci ![]()
Am plekat si eu. Vb peste 2 saptamani.
Etapa 8
ady_adinho v ronaldo0201 0-1
vad ca ady adinho nu este in malta, ca astazi a jucat etapa. ... il rog frumos sa posteze si el pe site ora la care doreste sa fiu pe mess pentru a juca etapa din cupa .. dar dupa 18, ca pn atunci sunt la munca
ms frumos
Etapa 7: puricele88 v klaus_e89 0-0
Etapa 3 : cozo1983 v klaus_e89
Etapa 6 : klaus_e89 v fifa_emporio
Etapa 7 : puricele88 0 - 0 klaus_e89 ... scor alb
Etapa 8 : klaus_e89 v mihainho_86
Acum am ajuns acasa. Etape noi ori in seara asta ori maine. Momentan am net doar pe calc lu' sor-mea, nu si fifa. Sper intr-o saptamana, maxim doua, sa rezolv si eu si sa imi joc etapele. Pana atunci, le aman pe toate ![]()
LE: Etape noi !
Etapa 9
puricele88 v blind1ro 0 - 0
Etapa 10
blind1ro v mihainho_86 2 - 1
Etapa 12
blind1ro v f1or_cs 1 - 0
eu am venit acasa ... sunt disponibil pentru etape si cupa ... cel putin pentru 1 saptamana
mereu gasesc offline cand vin seara acasa ca nu stau pe mess ca sunt mereu plecat ... nu trebuie sa dau nimanui explicatii unde plec si ce fac
oricum sunt pe mess zilnic incepand cu ora 13-14 pana la ora 21-22 cand de obicei plec si revin dupa ora 1 ... timp de jucat etapele este !
Etapa 10
ady_adinho - puricele88 1-0
Etapa 3 : cozo1983 1 - 2 klaus_e89 ... smith :X
Etapa 6 : klaus_e89 0 - 0 fifa_emporio ... meci urat, faze putine
Etapa 8 : klaus_e89 0 - 1 mihainho_86 ... gol de rahat in min 90 dupa o eroare clara de joc x(
Etapa 9 : fifa_for_fun 0 - 2 klaus_e89 ... bafta amice ![]()
Etapa 10 : klaus_e89 2 - 6 f1or_cs ... mi-a rupt franele ![]()
Etapa 11 : fallenangell002000 0 - 2 klaus_e89 ... inca 3p
Etapa 12 : marseillais_666 v klaus_e89
Etapa 13 : klaus_e89 2 - 0 danny1ok ... bafta
Etapa 9
ronaldo0201 v mihai1411 2-3
Etapa 9
ronaldo0201 v mihai1411 2-3
Etapa 13
klaus_e89-danny1ok 2-0,asa ceva mai rar.