FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«123420»
mihai141108.07.2008 15:02

Etapa 1

 

 

mihai1411 v blind1ro 4-0 si incepe showul ;))

 

mihainho8608.07.2008 16:01

Etapa 1

ronaldo0201 v mihainho_86 0-2

 

ronaldo_020108.07.2008 16:19

Etapa 2

 

fifa_for_fun ronaldo0201 1-0

 

 

meci ratat!!!

F1oRinho08.07.2008 19:59

Etapa 1

 

cozo1983 v f1or_cs 1-4

EMPORiO08.07.2008 20:25

etapa 4

 

emporio vs fior 0-1

Paradise_Lost09.07.2008 12:48

Etapa 1: laurentiu_state v fifa_for_fun 0 - 1 (nu am avut niciun shut pe poarta, ce pretentii sa am :D)

Etapa 2: f1or_cs v laurentiu_state 0 - 1

Etapa 5: laurentiu_state v danny1ok 2 - 1

laurentiu scoate ignore sa jucam etapa ...

 

Klaus tata, de cate ori sa-ti mai spun ca nu ai fost niciodata la Ignore?

hai ca esti online, ia-ti inima-n dintzi si hai sa jucam

DoctorLov09.07.2008 14:36

Etapa 3

 

laurentiu_state 0 v 2 fallenangell002000

mihai141109.07.2008 15:14

Etapa 2

 

ady_adinho v mihai1411 1-3,meci f strans,sincer cel mai tare adversar intalnit in campionat pana acum,ocazii de ambele parti f multe,atacantii au decis scorul,respect Adi

 

EMPORiO09.07.2008 20:48

etapa 2

 

emporio vs mihainho 1-1

 

meritam victoria ... :|

 

etapa 5

 

emporio vs fallenangel 2-2

mihai141110.07.2008 05:33

 

Etapa 3

 

mihai1411 v marseillais_666 6-4,cam suspecti portarii

 

Etapa 5

 

 

bezmetiqu_alex v mihai1411 1-4

 

ady_4steaua10.07.2008 09:40

Etapa 3 alex_tzuppy-ady_adinho 1-3

alexxx_tzupy10.07.2008 18:27

et 2 blind1ro v alexxx_tzupy 2-6

et 1 alexxx_tzupy v danny1ok 3-2

mihai141110.07.2008 19:20

Etapa 4

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 2-1,frumos meci,respect adversarului

 

5/5,ce ziceai danny :P?

 

EMPORiO10.07.2008 20:42

etapa 1

 

emporio vs puricele 0-0

branica11.07.2008 21:15

Salut frate emporio ... vad ca ai avut timp sa joci ceva etape din cele cinci afisate .... dak nu ai timpul necesar sa imi raspunzi la mesajele offline pe care ti le`am lasat pe messenger , poate lasi si tu un mesaj aici pe site cu ora la care esti disponibil sa joci .... vad ca dupa ora 22 esti disponibil, dar nu stiu cum se face de eu nu te gasesc ( ce`i drept, nu am fost dupa ora 22 in fiecare zi ) ... asadar si prin urmare dak tot nu vrei tu sa imi raspunzi pe messenger la mesaje, lasa aici un mesaj te rog frumos ... Mersi ! Salut ...

blindica12.07.2008 08:20

etapa 5: cozo1983 v blind1ro 1 - 0

EMPORiO12.07.2008 20:25

@branica: ...maine pana la ora 16 sunt acasa !

klaus_e8913.07.2008 01:25

pana acum nu prea m-am sincronizat cu bezmeticu si cu cozo ... daca nu reusim sa jucam cerem amanari ...

branica13.07.2008 08:34

11:26 ... pana la ora 16 sunt online ....

EMPORiO13.07.2008 10:37

etapa 3

 

fifa_for_fun vs emporio 0-3

 

 

branica13.07.2008 10:37

etapa 1

laurentiu_state v fifa_for_fun 0-2

 

etapa 2

fifa_for_fun v ronaldo0201 1-0

 

etapa 3

fifa_emporio v fifa_for_fun 3-0 .. dak asta trebuia sa fie scoru` , eu ma las de fifa :|

 

etapa 4

fifa_for_fun v puricele88 1-3

 

etapa 5

mihainho_86 v fifa_for_fun 0-1

Jo1n713.07.2008 15:21

et4 bezmetiq - adynho 2 1

ady_4steaua13.07.2008 15:36

maine plec in malta..o sa vin duminica ..va rog sa imi amanati etapele pana atunci

DannY_113.07.2008 20:51

cozo solicita amanarea etapei cu klaus ;).

klaus_e8913.07.2008 22:39

klaus apreciaza solicitarea lui cozo

«123420»