Etapa 1
mihai1411 v blind1ro 4-0 si incepe showul
)
Etapa 1
mihai1411 v blind1ro 4-0 si incepe showul
)
Etapa 1
ronaldo0201 v mihainho_86 0-2
Etapa 2
fifa_for_fun ronaldo0201 1-0
meci ratat!!!
Etapa 1
cozo1983 v f1or_cs 1-4
etapa 4
emporio vs fior 0-1
Etapa 1: laurentiu_state v fifa_for_fun 0 - 1 (nu am avut niciun shut pe poarta, ce pretentii sa am
)
Etapa 2: f1or_cs v laurentiu_state 0 - 1
Etapa 5: laurentiu_state v danny1ok 2 - 1
laurentiu scoate ignore sa jucam etapa ...
Klaus tata, de cate ori sa-ti mai spun ca nu ai fost niciodata la Ignore?
hai ca esti online, ia-ti inima-n dintzi si hai sa jucam
Etapa 3
laurentiu_state 0 v 2 fallenangell002000
Etapa 2
ady_adinho v mihai1411 1-3,meci f strans,sincer cel mai tare adversar intalnit in campionat pana acum,ocazii de ambele parti f multe,atacantii au decis scorul,respect Adi
etapa 2
emporio vs mihainho 1-1
meritam victoria ... ![]()
etapa 5
emporio vs fallenangel 2-2
Etapa 3
mihai1411 v marseillais_666 6-4,cam suspecti portarii
Etapa 5
bezmetiqu_alex v mihai1411 1-4
Etapa 3 alex_tzuppy-ady_adinho 1-3
et 2 blind1ro v alexxx_tzupy 2-6
et 1 alexxx_tzupy v danny1ok 3-2
Etapa 4
mihai1411 v alexxx_tzupy 2-1,frumos meci,respect adversarului
5/5,ce ziceai danny
?
etapa 1
emporio vs puricele 0-0
Salut frate emporio ... vad ca ai avut timp sa joci ceva etape din cele cinci afisate .... dak nu ai timpul necesar sa imi raspunzi la mesajele offline pe care ti le`am lasat pe messenger , poate lasi si tu un mesaj aici pe site cu ora la care esti disponibil sa joci .... vad ca dupa ora 22 esti disponibil, dar nu stiu cum se face de eu nu te gasesc ( ce`i drept, nu am fost dupa ora 22 in fiecare zi ) ... asadar si prin urmare dak tot nu vrei tu sa imi raspunzi pe messenger la mesaje, lasa aici un mesaj te rog frumos ... Mersi ! Salut ...
etapa 5: cozo1983 v blind1ro 1 - 0
@branica: ...maine pana la ora 16 sunt acasa !
pana acum nu prea m-am sincronizat cu bezmeticu si cu cozo ... daca nu reusim sa jucam cerem amanari ...
11:26 ... pana la ora 16 sunt online ....
etapa 3
fifa_for_fun vs emporio 0-3
etapa 1
laurentiu_state v fifa_for_fun 0-2
etapa 2
fifa_for_fun v ronaldo0201 1-0
etapa 3
fifa_emporio v fifa_for_fun 3-0 .. dak asta trebuia sa fie scoru` , eu ma las de fifa ![]()
etapa 4
fifa_for_fun v puricele88 1-3
etapa 5
mihainho_86 v fifa_for_fun 0-1
et4 bezmetiq - adynho 2 1
maine plec in malta..o sa vin duminica ..va rog sa imi amanati etapele pana atunci
cozo solicita amanarea etapei cu klaus
.
klaus apreciaza solicitarea lui cozo