FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«14567820»
EMPORiO26.07.2008 21:01
raspunzi si tu pe mess emporio?

 

 

sunt disponibil pt etape dupa ora 22 ...

 

 

 

etapa 6 - restanta

 

klaus_e89 v fifa_emporio 0-0

klaus_e8926.07.2008 21:25

cu mine emporio a facut progrese ... a incercat un singur cu+w in min 90 cand a vazut ca nu ii iese nimic ... esti pe drumul cel bun amice :)

EMPORiO26.07.2008 21:42

nici tie nu ti-a iesit nimic :)

klaus_e8927.07.2008 03:42

faptul ca esti limitat reiese intr-un mod mai mult decat evident din concluziile tale pripite ... scopul postului meu era sa informeze "poporul" ca te-ai straduit sa joci frumos, nu ca nu ti-a iesit nimic ... la sfarsitul campionatului trecut imi aduc bine aminte ca faceam parte din tabara care te contesta si te ataca din cauza stilului tau "barbar" de joc care macelareste ce a mai ramas frumos in fifa ... sincer imi pare rau si promit ca pe viitor sa nu mai fac greseala sa incerc sa iti iau apararea ... numai bine

mihai141127.07.2008 10:22

Etapa 13

 

fifa_for_fun v mihai1411 2-7

branica27.07.2008 10:23

etapa 9

fifa_for_fun v klaus_e89 0-2

 

etapa 10

danny1ok v fifa_for_fun 4-2

 

etapa 11

fifa_for_fun v blind1ro 1-0

 

etapa 12

ady_adinho v fifa_for_fun 0-3

 

etapa 13

fifa_for_fun v mihai1411 2-7 ... ce sa joci contra la zugravu` asta in 10 oameni contra Barcelonei, portar de 62 ... un vierme ....nu stiam ca si el stie sa injure .... si totusi m`a injurat ... ce sa faci , dak lui ii place sa injure ascuns dupa o tastatura ... oricum am mai aflat ceva...si copii batrani stiu sa injure ;)

mihai141127.07.2008 10:35

se zice contra zugravului solcane;))

branica27.07.2008 10:41

"solcane" .. Mersi mult, asta din Republica Moldova ... te salut ! Sanatate si noroc sa iti dea Dumnezeu, copil batran ;))

mihai141127.07.2008 10:53

ai mancat un i,la un cuvant,asa e cand esti rupt de foame ;))

branica27.07.2008 10:58

cred ca ai nevoie de o pereche de ochi noi ....

mihai141127.07.2008 13:42

e un cuvant unde trebuie mai multi i solcane iti dau si un indiciu; trebuie sa pui i sa iasa numar impar (numarul impar e 7 de exemplu =)) )

branica27.07.2008 14:07

nu stiu frate eu d`astea din Republica Moldova ..... auzi ma, da` vad ca iti doresti mereu sa ai ultimu` cuvant ... hai, dupa postu` asta ... te las pe tine sa dai unu...ala care ti`l doresti .. "replica" d`aia proasta d`a ta .. si promit sa nu mai dau dupa tine ... copil batran ;)

klaus_e8927.07.2008 15:58

cat fight :D

branica27.07.2008 16:07

n`ai cu cine ...

alexxx_tzupy27.07.2008 16:17

eu zic sa ne intalnim undeva sa reglam conflictele astea face 2 face :))

branica27.07.2008 16:18

Nici nu vreau sa ma gandesc ce rafuiala ar iesi ...

ronaldo_020127.07.2008 16:43

Etapa 12

 

marianbolohan v ronaldo0201 0-1

klaus_e8927.07.2008 18:14

io aduc camera sa filmez :)

EMPORiO27.07.2008 20:34
faptul ca esti limitat reiese intr-un mod mai mult decat evident din concluziile tale pripite ... scopul postului meu era sa informeze "poporul" ca te-ai straduit sa joci frumos, nu ca nu ti-a iesit nimic ... la sfarsitul campionatului trecut imi aduc bine aminte ca faceam parte din tabara care te contesta si te ataca din cauza stilului tau "barbar" de joc care macelareste ce a mai ramas frumos in fifa ... sincer imi pare rau si promit ca pe viitor sa nu mai fac greseala sa incerc sa iti iau apararea ... numai bine

 

sincer, n-am nevoie de "apararea" nimanui din acest campionat, dar apreciez asta, si eu am zis-o ironic, dar ma rog, fiecare intelege cum vrea !

klaus_e8927.07.2008 20:54

bine ma singuraticule ...

EMPORiO27.07.2008 21:31

"la naiba"

klaus_e8927.07.2008 21:59

Mircea ... pisi, tu esti ?

EMPORiO28.07.2008 19:31

da, la naiba:| =))

 

 

etapa 13

 

fifa_emporio vs marianbolohan 1-0

 

etapa 10

 

mihai1411 vs fifa_emporio 5-0 . sec

mihai141129.07.2008 20:21

Etapa 10

 

mihai1411 v fifa_emporio 5-0,a jucat frumos dar a sutat putin la poarta,si nu a dat qw,bv

 

klaus_e8929.07.2008 22:02

nu-l mai lauda ma pe emporio sihastru :))

«14567820»