Si ce racoritor e vantul pe sub fustita ![]()
Si ce racoritor e vantul pe sub fustita ![]()
Si ce racoritor e vantul pe sub fustita![]()
De unde sti tu ?Nu porti chiloti ?
nu
)))))))))))))))))))))))))))))))) si nici fustite......
Adica cum,partea de jos nuda?
Formularea lui peste...
Am o frunza ![]()
201. Poti sa dai mwie! ![]()
148.Pentru ca daca e cald si transpiram si in pantaloni scurti macar o vedem pe Dulicutza cu frunza.
201. Poti sa dai mwie!![]()
202. Poti sa dai limbi ![]()
Tie in niciun caz...
Stiti,era abia nr. 149... ![]()
Tie in niciun caz...
Pai ce-am zis eu ca mie?Am dat si eu un motiv ![]()
149.Fiindca nu conteaza cat de vulgar esti!(porcii la putere)
150. indiferent de durata, noi mereu avem orgasm ,ele nu
@duclicutza si voi puteti sa dati limbi
nu numai noi...dar voi nu puteti sa dati mwe pt ca nu aveti asa ceva decat cand luati!
151. pt ca noi putem sa stam fara tricou fara sa holbeze nimeni ochii salivand
152. pt ca noua ni se scoala cand trece o tipa buna...lor li se uda =))))
152. pt ca noua ni se scoala cand trece o tipa buna...lor li se uda =))))
Se poate uda si la noi... ![]()
153. femeile sunt complexate de celulita, noi suntem scutiti de asa ceva
Se poate uda si la noi...![]()
Se uda si la voi,tot timpul,si exista barbati care nu au intotdeauna orgasm ![]()
Se uda si la voi,tot timpul,si exista barbati care nu au intotdeauna orgasm![]()
Chiar tot timpul nu... Dar barbat fara orgasm... nu prea cred...
Cine stie ce impotenti ai intalnit tu...
Se uda si la voi,tot timpul,si exista barbati care nu au intotdeauna orgasm![]()
La noi se uda cerul gurii ca ne ploua. Cat despre faza cu orgasmul, te cred si eu, exista femei care pur si simplu nu te satisfac, plm. Sau esti atat de manga incat te concentrezi ma degraba asupra faptului de a nu bori decat sa stai atent pe treaba.
@yang, a nu se confunda erectia cu orgasmul
153.Pentru ca e destul sa mirosi bine si sa ai personalitate pentru o dezvirginare!
La noi se uda cerul gurii ca ne ploua. Cat despre faza cu orgasmul, te cred si eu, exista femei care pur si simplu nu te satisfac, plm. Sau esti atat de manga incat te concentrezi ma degraba asupra faptului de a nu bori decat sa stai atent pe treaba.@yang, a nu se confunda erectia cu orgasmul
Pai poate la el orice ejaculare inseamna orgasm sau invers,sau cine o sti
))))
154.Pentru ca noi orice spunem despre fete sunt certitudini.Ele doar speculeaza.
Pai poate la el orice ejaculare inseamna orgasm sau invers,sau cine o sti))))
Poate...
Eu zic ca vrei sa afli cam multe despre mine...
Nu ca ejaculezi prea des
))
Pai poate la el orice ejaculare inseamna orgasm sau invers,sau cine o sti))))
pai cica asa s-ar intampla, conform unora mai destepti ca noi si care sunt nu stiu ce oameni de stiinta. barbatul nu poate ejacula daca nu are in prealabil orgasm. intensitatea e altceva.