FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«167891014»
dulcicutza19.07.2009 17:27

Si ce racoritor e vantul pe sub fustita :)

micutZu' Deni19.07.2009 17:42
Si ce racoritor e vantul pe sub fustita :)

 

De unde sti tu ?Nu porti chiloti ?

dulcicutza19.07.2009 20:50

nu :)))))))))))))))))))))))))))))))))) si nici fustite......

D4v1dstelist20.07.2009 10:55

Adica cum,partea de jos nuda? :blink: Formularea lui peste...

dulcicutza20.07.2009 10:58

Am o frunza :))

Marius20.07.2009 11:00

201. Poti sa dai mwie! :thumbsup:

D4v1dstelist20.07.2009 11:00

148.Pentru ca daca e cald si transpiram si in pantaloni scurti macar o vedem pe Dulicutza cu frunza.

dulcicutza20.07.2009 14:02
201. Poti sa dai mwie! :thumbsup:

202. Poti sa dai limbi :))

Marius20.07.2009 14:30

Tie in niciun caz...

 

 

D4v1dstelist20.07.2009 14:34

Stiti,era abia nr. 149... :huh:

dulcicutza20.07.2009 14:38
Tie in niciun caz...

Pai ce-am zis eu ca mie?Am dat si eu un motiv :)

D4v1dstelist20.07.2009 15:09

149.Fiindca nu conteaza cat de vulgar esti!(porcii la putere)

ady_ultras02.08.2009 23:19

150. indiferent de durata, noi mereu avem orgasm ,ele nu

fredysteaua03.08.2009 07:28

@duclicutza si voi puteti sa dati limbi ;) nu numai noi...dar voi nu puteti sa dati mwe pt ca nu aveti asa ceva decat cand luati!

 

151. pt ca noi putem sa stam fara tricou fara sa holbeze nimeni ochii salivand

152. pt ca noua ni se scoala cand trece o tipa buna...lor li se uda =))))

_yang03.08.2009 10:08
152. pt ca noua ni se scoala cand trece o tipa buna...lor li se uda =))))

 

Se poate uda si la noi... :wacko:

ady_ultras03.08.2009 11:36

153. femeile sunt complexate de celulita, noi suntem scutiti de asa ceva

dulcicutza03.08.2009 12:01
Se poate uda si la noi... :wacko:

Se uda si la voi,tot timpul,si exista barbati care nu au intotdeauna orgasm :)

_yang03.08.2009 12:03
Se uda si la voi,tot timpul,si exista barbati care nu au intotdeauna orgasm :)

 

 

Chiar tot timpul nu... Dar barbat fara orgasm... nu prea cred...

 

Cine stie ce impotenti ai intalnit tu...

Stanici03.08.2009 12:07
Se uda si la voi,tot timpul,si exista barbati care nu au intotdeauna orgasm :)

 

La noi se uda cerul gurii ca ne ploua. Cat despre faza cu orgasmul, te cred si eu, exista femei care pur si simplu nu te satisfac, plm. Sau esti atat de manga incat te concentrezi ma degraba asupra faptului de a nu bori decat sa stai atent pe treaba.

@yang, a nu se confunda erectia cu orgasmul

D4v1dstelist03.08.2009 13:37

153.Pentru ca e destul sa mirosi bine si sa ai personalitate pentru o dezvirginare!

dulcicutza03.08.2009 16:38
La noi se uda cerul gurii ca ne ploua. Cat despre faza cu orgasmul, te cred si eu, exista femei care pur si simplu nu te satisfac, plm. Sau esti atat de manga incat te concentrezi ma degraba asupra faptului de a nu bori decat sa stai atent pe treaba.

@yang, a nu se confunda erectia cu orgasmul

Pai poate la el orice ejaculare inseamna orgasm sau invers,sau cine o sti :))))))

D4v1dstelist03.08.2009 17:03

154.Pentru ca noi orice spunem despre fete sunt certitudini.Ele doar speculeaza.

_yang03.08.2009 19:27
Pai poate la el orice ejaculare inseamna orgasm sau invers,sau cine o sti :))))))

 

Poate...

Eu zic ca vrei sa afli cam multe despre mine...

dulcicutza03.08.2009 20:11

Nu ca ejaculezi prea des :))))

Marius03.08.2009 20:20
Pai poate la el orice ejaculare inseamna orgasm sau invers,sau cine o sti :)) ))))

 

pai cica asa s-ar intampla, conform unora mai destepti ca noi si care sunt nu stiu ce oameni de stiinta. barbatul nu poate ejacula daca nu are in prealabil orgasm. intensitatea e altceva.

«167891014»