131. Pentru ca noi nu iubim trecator sau conditionat.![]()
Tu esti baiat?Daca da nu pot sa cred ca ai spus asta
)))))))))))))
131. Pentru ca noi nu iubim trecator sau conditionat.![]()
Tu esti baiat?Daca da nu pot sa cred ca ai spus asta
)))))))))))))
132. Pentru ca putem sa credem ce a scris godsaveultras.
133. Pentru ca fara acest topic dulcicutza si restul companiei de fete nu ar avea pe unde sa mai posteze. ![]()
Da' ma gandeam eu acum la o treaba,cred ca e nasol tare ,ca barbat, sa vrei si sa nu ti se scoale
)))) asta e diferenta majora,ca femeile si la 60 de ani pot in schimb barbatii nu mai au cu ce
))))) trist tare.De aia profa porno sau cum s-o numi aia s-a apucat de prostitutie la 60 de ani
))))
Da' ma gandeam eu acum la o treaba,cred ca e nasol tare ,ca barbat, sa vrei si sa nu ti se scoale))))) asta e diferenta majora,ca femeile si la 60 de ani pot in schimb barbatii nu mai au cu ce
)))))) trist tare.De aia profa porno sau cum s-o numi aia s-a apucat de prostitutie la 60 de ani
)))))
Ahahahhahaha....multe prostii ai scris aici.
1. Degeaba puteti la 60 de ani daca nu aveti cu cine.
2. Mai si puteti la 60 de ani.
3. Noi functionam toata viata.
4. Pentru probleme exista viagra.
5. E vorba despre bunica porno de la marula de la emisiune.
6. E mai naspa sa ti se scoale si sa nu vrei ![]()
De gasit se gaseste cu cine stai tu linistit
))))
Da' ma gandeam eu acum la o treaba,cred ca e nasol tare ,ca barbat, sa vrei si sa nu ti se scoale)))) asta e diferenta majora,ca femeile si la 60 de ani pot in schimb barbatii nu mai au cu ce
))))) trist tare.De aia profa porno sau cum s-o numi aia s-a apucat de prostitutie la 60 de ani
))))
Da, da. Cel mai bine e sa fii fata si sa vezi ca nu ai niciun efect "tonic" asupra handralaului.
134. Cuvantul "curva" nu caracterizeaza niciodata un barbat.
Aici nu ai dreptate. Exemplu: curvele masculine care prefera sa isi vanda sufletul si valorile clubului de dragul unor rezultate efemere.
135. Pentru ca noi, barbatii, suntem exemplul ideal, suprem, de iubire trecatoare si conditionata!
136. Pentru ca noi, barbatii, confundam iubirea cu obsesia!
137. Pentru ca noi, barbatii, ne dam jmekeri dar suntem mult mai sensibili decat femeile! Recunoasteti acum!
138. Pentru ca acum toti o sa sariti sa contraziceti punctul 137, dar stiti ca e adevarat, ca doar a-ti plans ca prostii de atatea ori!
139. Pentru ca ne imbatam ca porcii, ca alt fel nu suntem in stare sa ne distram!
traiasca berea, fratilor!
139. Pentru ca daca n-ar exista femeile, barbatii ar fi niste tristi care s-ar fwte intre ei!
140. Pentru ca barbatii se lauda ca sunt cei mai buni bucatari! Cum, frate, sa te lauzi ca stii sa faci mancare mai buna decat femeile???
Ba, tu ori esti poponar ori muiere.
Cred ca e amandoua mah adica poponar pasiv ![]()
de ce? la care dintre cele enumerate de mine nu am dreptate? vreti sa ziceti ca: dati pe dinafara de iubire pentru femei, ca sunteti fideli si ca nu va "mutati cuibul" la o pisda buna care va acorda atentie si uitati de "nasoala" de acasa care va asteapta cu mancarea calda si va spala sosetele? stiti voi ce e aia iubire? Daca raspunsul la intrebarile astea e da, atunci am o veste proasta pt voi: voi sunteti gay! ce, n-ati plans niciodata? nu va place bautura? v-ar fi placut sa va fwteti intre voi? nu e adevarata faza cu bucataru'? si atunci, unde nu am dreptate? io-s barbat, sunt straight dar le recunosc pe-astea enumerate mai sus, mai ales k sunt ascuns dupa un nick ![]()
si sper ca a mea nu citeste aici sa vada ca avem si noi slabiciunile noastre! =))
Nu conteaza unde e adevarul, conteaza ca tu esti o rusine pentru comunitatea barbatilor! Ne-ai tradat!
sensodyne cred ca ii curva sau gay!!una din astea!te las sa alegi sensodyne!!
dati pe dinafara de iubire pentru femei, ca sunteti fideli si ca nu va "mutati cuibul" la o pisda buna care va acorda atentie si uitati de "nasoala" de acasa care va asteapta cu mancarea calda si va spala sosetele? stiti voi ce e aia iubire?
Ti-a plecat barbatu' de acasa si nu aveai unde sa te plangi decat pe forumul asta? ![]()
:laugh:
N-a inteles nimeni nimic! Ramaneti in lumea voastra si daca cineva zice ceva ce nu va convine, acuzati-l ca e gay, ca e curva, gasiti voi ceva! E mult mai convenabil asa! mai adaugati un motiv la cele 100 si ceva scrise pana acum: Pentru ca indiferent de situatie, barbatii sunt impotriva! Nu conteaza situatia, contextul, personajele, adevarul, ei sunt mereu contra! Si, surpriza! Mereu gresesc!!!
141. pt ca noi cautam gaura ca s-o infundam, nu o cautam ca sa vedem daca e infundata
Pentru ca dulcicutza,fara voia ei, a realizat ca am dreptate la 133 multumita unui anumit user cu 3 postari in acest topic doar intr-o singura zi. ![]()
![]()
Pentru ca cea mai veche meserie din lume este practicata in proportie de 98% de femei. ![]()
offtopic : @sensodyne invata sa scrii si dupa...poate o preferi pe a mea ![]()
135. Pentru ca noi, barbatii, suntem exemplul ideal, suprem, de iubire trecatoare si conditionata!136. Pentru ca noi, barbatii, confundam iubirea cu obsesia!
137. Pentru ca noi, barbatii, ne dam jmekeri dar suntem mult mai sensibili decat femeile! Recunoasteti acum!
138. Pentru ca acum toti o sa sariti sa contraziceti punctul 137, dar stiti ca e adevarat, ca doar a-ti plans ca prostii de atatea ori!
139. Pentru ca ne imbatam ca porcii, ca alt fel nu suntem in stare sa ne distram!
traiasca berea, fratilor!
139. Pentru ca daca n-ar exista femeile, barbatii ar fi niste tristi care s-ar fwte intre ei!
140. Pentru ca barbatii se lauda ca sunt cei mai buni bucatari! Cum, frate, sa te lauzi ca stii sa faci mancare mai buna decat femeile???
UUUUUUUUUUUU tu ai niste probleme existentiale grave
))
142. Pentru ca plange fals doar pentru a-si atinge obiectivul
143. Pentru ca nu are chef sa iasa in oras decat daca vii cu masina;
144. Pentru ca nu ne barfim intre noi precum o fac ele cu celelalte colege de suferinta. ![]()
145.Pentru ca viata noastra nu e terminata daca avem un cos pe bot.(PS.ala cu nume de pasta de dinti ce specie esti?ghei sau femela?)
55.Un barbat prost nu e la fel de penibil ca o femeie proasta!!
Gigi!!!!
146 . Pentru ca femeile mereu isi iau **** in gura cand sunt la volan chiar daca conduc bine ... chiar daca nu au mamaliga pe geam .... tot si-o iau ele in gura ...
147.Pentru ca nu ne flutura racoros vantul pe sub fusta(nu suntem scotieni)