92. Pentru ca n-o sugem.
daca tii nea aparat poti sa dai limbi, ca e cam acelasi lucuru
94. pentru ca chiar si grasi suntem frumosi, burta fiind un accesoiriu "de lux"
92. Pentru ca n-o sugem.
daca tii nea aparat poti sa dai limbi, ca e cam acelasi lucuru
94. pentru ca chiar si grasi suntem frumosi, burta fiind un accesoiriu "de lux"
94. pentru ca chiar si grasi suntem frumosi, burta fiind un accesoiriu "de lux"
Inseamna ca eu sunt un soi de Brad Pitt ![]()
95. 3 perechi de pantofi sunt suficiente.
96. Pentru ca cele mai multe **** nu-s femei ![]()
97. Pentru ca nu trebuie sa ne dam unghiile cu..ce drq isi dau femeile (mai sunt si emolai ..dar deh..nu toti sunt normali)
98. Pentru ca noi aratam bine si la 40-50 de ani...femeile la 40 de ani sunt deja babe.
99. Pentru ca noi la bar cerem bere asa : da si mie o bere...femeile cer asa : o SKOL repede ![]()
100. Pentru ca suntem indeajuns de tolomaci incat sa scornim 100 de motive.
Alooo, Azzido! I-ai ma drepturile astuia de mai sus de a modera si p-aici. Ne inchide toate topicurile pro-barbati!
@axl, nusth dc l-ai inchis, erau 200 de motive ![]()
![]()
![]()
101. Pentru ca nimeni nu l-a banat pe axl. Daca era o fata, era acum out de pe forum.
102 Pentru cei mai multi sunt stelisti , iar acest lucru e cea mai mare mandrie
103.Cu 400 de milioane de spermatozoizi la fiecare "partida", am putea dubla populatia pamintului ... cel putin teoretic. ![]()
104. Pentru ca noi nu trebuie sa ne epilam ca sa aratam bine..Parul de pe picioare si piept este o mandrie (ma rog..mai sunt si emolai..nimeni nui intelege pe astia)
105. Pentru ca s-a dovedit stiintific ca femeile au creierul de trei ori mai mic decat barbatii.
106. pentru ca putem!
107.Cozile la WC sunt cu 80% mai rare ![]()
108. Femeile dau mai multi bani pe farduri decat dam noi pe bautura. ![]()
Pentru ca nu suntem blonzi ![]()
109.Pentru ca nu suntem nevoiti sa purtam pantofi cu 2 numere mai mici pentru a parea ca avem un picior delicat.
Pentru ca putem sa ne bagam ****
si la propriu si la figurat ![]()
112. Pentru ca Marius nu stie sa puna o cifra in stanga. Daca era fata era banat acum.
113. Pentru ca noi putem sa injuram cu Date-n .... sau Fu@#$% mortii m@#$ fara ca acest lucru sa para ciudat....adik voi ce ziceti cand vedeti o femeie k zice Bagamiash #$%@-n mata ? ![]()
@instigator
Pai f***-** mortii m**** oricum e o injuratura ciudata daca o iei mot-a-mot...asa ca asta pica,nu cred ca sunt oameni necrofili pe aici ![]()
114. Pentru ca nu consideram nici o injuratura ciudata (exemplul e mai sus)
manci rahat ...