FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«13456714»
Le reseau pansant16.04.2009 14:28
92. Pentru ca n-o sugem.

daca tii nea aparat poti sa dai limbi, ca e cam acelasi lucuru

 

94. pentru ca chiar si grasi suntem frumosi, burta fiind un accesoiriu "de lux"

 

 

MoWeed16.04.2009 14:29
94. pentru ca chiar si grasi suntem frumosi, burta fiind un accesoiriu "de lux"

Inseamna ca eu sunt un soi de Brad Pitt :D

 

D4v1dstelist16.04.2009 18:21

95. 3 perechi de pantofi sunt suficiente.

korynna16.04.2009 19:32

96. Pentru ca cele mai multe **** nu-s femei :))

iNsTiGaToR21.04.2009 15:18

97. Pentru ca nu trebuie sa ne dam unghiile cu..ce drq isi dau femeile (mai sunt si emolai ..dar deh..nu toti sunt normali)

 

98. Pentru ca noi aratam bine si la 40-50 de ani...femeile la 40 de ani sunt deja babe.

 

99. Pentru ca noi la bar cerem bere asa : da si mie o bere...femeile cer asa : o SKOL repede :))

axl21.04.2009 17:31

100. Pentru ca suntem indeajuns de tolomaci incat sa scornim 100 de motive.

Ronnie21.04.2009 17:35

Alooo, Azzido! I-ai ma drepturile astuia de mai sus de a modera si p-aici. Ne inchide toate topicurile pro-barbati!

Dragoshel21.04.2009 18:40

@axl, nusth dc l-ai inchis, erau 200 de motive :)):bananadance::bananadance:

Ronnie22.04.2009 11:37

101. Pentru ca nimeni nu l-a banat pe axl. Daca era o fata, era acum out de pe forum.

Robinson Rufay Zapata22.04.2009 11:41

102 Pentru cei mai multi sunt stelisti , iar acest lucru e cea mai mare mandrie

D4v1dstelist22.04.2009 12:04

103.Cu 400 de milioane de spermatozoizi la fiecare "partida", am putea dubla populatia pamintului ... cel putin teoretic. :clap:

iNsTiGaToR22.04.2009 12:26

104. Pentru ca noi nu trebuie sa ne epilam ca sa aratam bine..Parul de pe picioare si piept este o mandrie (ma rog..mai sunt si emolai..nimeni nui intelege pe astia)

axl23.04.2009 07:35

105. Pentru ca s-a dovedit stiintific ca femeile au creierul de trei ori mai mic decat barbatii.

darky24.04.2009 13:24

106. pentru ca putem!

D4v1dstelist24.04.2009 18:09

107.Cozile la WC sunt cu 80% mai rare :shifty:

iNsTiGaToR25.04.2009 06:19

108. Femeile dau mai multi bani pe farduri decat dam noi pe bautura. :drunk:

Marius25.04.2009 06:38

Pentru ca nu suntem blonzi :rolleyes:

JDERUL25.04.2009 06:42

109.Pentru ca nu suntem nevoiti sa purtam pantofi cu 2 numere mai mici pentru a parea ca avem un picior delicat.

Marius25.04.2009 06:43

Pentru ca putem sa ne bagam ****

 

si la propriu si la figurat :shifty:

Ronnie25.04.2009 06:44

112. Pentru ca Marius nu stie sa puna o cifra in stanga. Daca era fata era banat acum.

iNsTiGaToR26.04.2009 10:09

113. Pentru ca noi putem sa injuram cu Date-n .... sau Fu@#$% mortii m@#$ fara ca acest lucru sa para ciudat....adik voi ce ziceti cand vedeti o femeie k zice Bagamiash #$%@-n mata ? :))

korynna27.04.2009 16:35

@instigator

 

Pai f***-** mortii m**** oricum e o injuratura ciudata daca o iei mot-a-mot...asa ca asta pica,nu cred ca sunt oameni necrofili pe aici :P

_yang27.04.2009 18:08

 

 

114. Pentru ca nu consideram nici o injuratura ciudata (exemplul e mai sus)

Ronnie27.04.2009 18:09

@_yang

 

Exceptia care confirma regula o ai aici

gio_stgloria27.04.2009 18:59

manci rahat ...

«13456714»