51.Pentru ca pana si fetele ne recunosc calitatile! :tongue: ![]()
51.Pentru ca pana si fetele ne recunosc calitatile! :tongue: ![]()
52. Pentru ca pentru noi ne-ntalnim la fara 10 inseamna ca ne-ntalnim la fara 10 si 5 minute inseamna 5 minute.
off-topic: propun ca ronie sa centralizeze motivele. ![]()
53. (Dedicatie pentru Novac)
Pentru ca noi putem sa ne pisham in chiuveta ![]()
![]()
54.Daca nu iubim o persoana nu inseamna ca nu putem sa ne culcam cu ea
55.Un barbat prost nu e la fel de penibil ca o femeie proasta!!
56.Pentru ca o scuturam nu o stergem !
57) pentru ca putem sa ne bagam p... si la propriu si la figurat
58.Pentru ca:
cineva: are 4-3 hanescu
cineva:
altcineva: am vazut
cineva: cu thomas berdych
altcineva: si monica a avut
altcineva: 4-1
cineva:
cineva: las-o ba ca e femeie
cineva: femeile isi stapanesc mai greu emotiile
59. Pentru BERE... ![]()
![]()
60) Pentru ca majoritatea) iubim Steaua .
61) Pentru ca noi nu plangem la filme in momentele emotionante.
62. Pentru ca la o nunta, ne alegem imediat costumu
63.) pentru ca putem sa ne scapam de tricou atunci cand vrem
64) Pentru ca in fiecare dintre noi se ascunde un negru (sub unghie).
65) Avem ce scutura
66) Nu facem bani cu gura ci cu p...~!!
67) Costumul de baie e constituit dintr-un singur accesoriu.
1. Pentru ca putem sa stam jos pe o bordura fara sa racim la ovare
2.Pentru ca putem sa facem sex in fiecare zi a lunii
3.Stam 15 minute sa facem un dush,sa ne imbracam,sa ne incaltam,sa ne frezam,si sa ne barbierim.
4.Pentru ca berea nu ne inseala niciodata
5.Pentru ca daca am fi fost femei, uram fotbalul .
6. Pentru ca suntem porci.
7.Nu suntem violati
8.Ne fluera cineva doar cand mergem in deplasare
9.Nu plangem de la o palma
10.nu facem cancer uterin
nu folosim tampoane ![]()
69) Pentru ca avem ce baga ![]()
70. pentru ca nu trebuie sa ne machiem pentru a arata cat de cat bine ![]()
71. pt ca si-o trag de cate ori vor fara sa ramana gravizi
Ai auzit vreodata de glume? Daca te vei uita vei vedea ca suntem la "Coltul vesel" ![]()
Pentru ca exista Iancu Dragosh care sa lupte pentru ele.