FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«1234514»
DelPiero1024.06.2008 16:30

51.Pentru ca pana si fetele ne recunosc calitatile! :tongue: :thumbsup:

axl24.06.2008 17:36

52. Pentru ca pentru noi ne-ntalnim la fara 10 inseamna ca ne-ntalnim la fara 10 si 5 minute inseamna 5 minute.

bodanelu24.06.2008 17:53

off-topic: propun ca ronie sa centralizeze motivele. :D

Fane_casieru'25.06.2008 07:45

53. (Dedicatie pentru Novac)

Pentru ca noi putem sa ne pisham in chiuveta :yeahh::yeahh:

MoWeed25.06.2008 07:57

54.Daca nu iubim o persoana nu inseamna ca nu putem sa ne culcam cu ea

David_Steaua200725.06.2008 10:15

55.Un barbat prost nu e la fel de penibil ca o femeie proasta!!

bubutza25.06.2008 14:11

56.Pentru ca o scuturam nu o stergem !

bijoux_bz25.06.2008 15:01

57) pentru ca putem sa ne bagam p... si la propriu si la figurat

c.ronaldo1725.06.2008 18:36

58.Pentru ca:

 

cineva: are 4-3 hanescu

cineva:

altcineva: am vazut

cineva: cu thomas berdych

altcineva: si monica a avut

altcineva: 4-1

cineva:

cineva: las-o ba ca e femeie

cineva: femeile isi stapanesc mai greu emotiile

 

_yang26.06.2008 23:04

59. Pentru BERE... :drunk::beer2:

micutZu' Deni28.06.2008 20:10

60) Pentru ca majoritatea) iubim Steaua .

steaua_gloria28.06.2008 21:35

61) Pentru ca noi nu plangem la filme in momentele emotionante.

Catalyn0728.06.2008 21:47

62. Pentru ca la o nunta, ne alegem imediat costumu

RaMs3s04.08.2008 20:53

63.) pentru ca putem sa ne scapam de tricou atunci cand vrem

fedora04.08.2008 21:00

64) Pentru ca in fiecare dintre noi se ascunde un negru (sub unghie).

micutZu' Deni10.08.2008 08:16

65) Avem ce scutura

 

 

IONUTZ-CIPRIAN10.08.2008 09:40

66) Nu facem bani cu gura ci cu p...~!!

1on10.08.2008 09:44

67) Costumul de baie e constituit dintr-un singur accesoriu.

CatalinBerceni14.08.2008 09:22

1. Pentru ca putem sa stam jos pe o bordura fara sa racim la ovare

2.Pentru ca putem sa facem sex in fiecare zi a lunii

3.Stam 15 minute sa facem un dush,sa ne imbracam,sa ne incaltam,sa ne frezam,si sa ne barbierim.

4.Pentru ca berea nu ne inseala niciodata

5.Pentru ca daca am fi fost femei, uram fotbalul .

6. Pentru ca suntem porci.

7.Nu suntem violati

8.Ne fluera cineva doar cand mergem in deplasare

9.Nu plangem de la o palma

10.nu facem cancer uterin

 

razvan_stelist200713.09.2008 18:07

nu folosim tampoane :clap:

Blackzie23.10.2008 18:30

69) Pentru ca avem ce baga :yes:

razvan beica23.10.2008 19:11

70. pentru ca nu trebuie sa ne machiem pentru a arata cat de cat bine :naughty:

bugaboo19.11.2008 17:02

71. pt ca si-o trag de cate ori vor fara sa ramana gravizi

MoWeed19.11.2008 17:30

Ai auzit vreodata de glume? Daca te vei uita vei vedea ca suntem la "Coltul vesel" :ce_oameni:

Stanici19.11.2008 17:32

Pentru ca exista Iancu Dragosh care sa lupte pentru ele.

«1234514»