Ideea topicului este ca fiecare dintre noi sa scrie cate un motiv in care sa spuna de ce plm e mai bine sa fi barbat decat femeie. ![]()
Lets beginning!
1.Nu se ia nimeni de mine ca am scris mai sus "plm". ![]()
Ideea topicului este ca fiecare dintre noi sa scrie cate un motiv in care sa spuna de ce plm e mai bine sa fi barbat decat femeie. ![]()
Lets beginning!
1.Nu se ia nimeni de mine ca am scris mai sus "plm". ![]()
2.Pentru ca noi avem tupeu,adica ****! ![]()
3. Pentru ca putem urina din picioare
4. nu suntem nevoiti sa ne epilam pe picioare (teoretic. practic sunt multi nebuni pe lumea asta...) ![]()
5. Nu ne curge sange lunar . ![]()
5. Nu ne curge sange lunar .![]()
Numai cand sunt derbiuri! ![]()
6.Ne uitam la un meci de fotbal fara sa ne punem intrebarea daca Villa(un exemplu)e casatorit sau nu...
7. Stam mai mereu deasupra. ![]()
8. Pentru ca ni se serveste berea la fotoliu cand ne uitam la un meci . ![]()
9. Nu ne fluiera lumea pe strada.
10.Intelegem regula offside-ului
11. Putem f*** femei!
12 Putem sa ragaim si sa basim in voie fara sa ne pese ![]()
13 putem sa f**** mai multe femei fara sa fim catalogati curve
14 Nu avem nenumarate bagaje cand plecam undeva...
15....Putem sa pornim razboaie ![]()
16. Pentru ca nu ne va trimite nimeni la cratita,vom merge intodeauna singuri!![]()
17 facem burta decat de la bautura si de la mersu cu masina ![]()
18. Nu ne trebuie minim 20 de manevre pentru a parca masina
19. Putem sa stam in pielea goala pe canicula
20.Putem purta un tricou ud fara sa atragem priviri mai mult sau mai putin suspecte
21. Avem ****.
22.Poti sa te scarpini intre picioare la orice ora din zi.
23. s-a demonstrat stiintific: Barbatul este mai inteligent decat femeia.
21. Avem ****.
Asta am zis si eu!
24.Suntem mai buni soferi(daca s-a mai zis,scuze,imi e lene sa ma mai uit in urma...
Pantofii nostri nu au tocuri ,,cui" si nu avem de ce sa ne temem de pierderea echilibrului in mers.