FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«12314»
c.ronaldo1722.06.2008 19:53

Ideea topicului este ca fiecare dintre noi sa scrie cate un motiv in care sa spuna de ce plm e mai bine sa fi barbat decat femeie. :naughty:

 

Lets beginning!

 

1.Nu se ia nimeni de mine ca am scris mai sus "plm". :thumbup:

DelPiero1022.06.2008 19:58

2.Pentru ca noi avem tupeu,adica ****! :yes:

MoWeed22.06.2008 20:07

3. Pentru ca putem urina din picioare

Azzido22.06.2008 20:16

4. nu suntem nevoiti sa ne epilam pe picioare (teoretic. practic sunt multi nebuni pe lumea asta...) :look:

metzzz22.06.2008 20:21

5. Nu ne curge sange lunar . :naughty:

DelPiero1022.06.2008 20:43
5. Nu ne curge sange lunar . :naughty:

Numai cand sunt derbiuri! :unsure:

6.Ne uitam la un meci de fotbal fara sa ne punem intrebarea daca Villa(un exemplu)e casatorit sau nu...

Joga Bonito22.06.2008 20:57

7. Stam mai mereu deasupra. :D

metzzz22.06.2008 21:05

8. Pentru ca ni se serveste berea la fotoliu cand ne uitam la un meci . :drunk:

f234567k22.06.2008 21:08

9. Nu ne fluiera lumea pe strada.

MoWeed22.06.2008 22:13

10.Intelegem regula offside-ului

AdrianUltras2523.06.2008 08:38

11. Putem f*** femei!

Fane_casieru'23.06.2008 09:03

12 Putem sa ragaim si sa basim in voie fara sa ne pese :thumbsup:

bodanelu23.06.2008 09:39

13 putem sa f**** mai multe femei fara sa fim catalogati curve

MoWeed23.06.2008 09:43

14 Nu avem nenumarate bagaje cand plecam undeva...

AdrianUltras2523.06.2008 09:46

15....Putem sa pornim razboaie :D

baraJa23.06.2008 10:55

16. Pentru ca nu ne va trimite nimeni la cratita,vom merge intodeauna singuri!:))

benzina23.06.2008 11:06

17 facem burta decat de la bautura si de la mersu cu masina :D

MoWeed23.06.2008 11:10

18. Nu ne trebuie minim 20 de manevre pentru a parca masina

Marius23.06.2008 11:40

19. Putem sa stam in pielea goala pe canicula

MoWeed23.06.2008 11:59

20.Putem purta un tricou ud fara sa atragem priviri mai mult sau mai putin suspecte

axl23.06.2008 14:08

21. Avem ****.

zoint23.06.2008 14:16

22.Poti sa te scarpini intre picioare la orice ora din zi.

 

c.ronaldo1723.06.2008 15:18

23. s-a demonstrat stiintific: Barbatul este mai inteligent decat femeia.

DelPiero1023.06.2008 15:24
21. Avem ****.

Asta am zis si eu! :rolleyes: 24.Suntem mai buni soferi(daca s-a mai zis,scuze,imi e lene sa ma mai uit in urma...

JDERUL23.06.2008 16:56

Pantofii nostri nu au tocuri ,,cui" si nu avem de ce sa ne temem de pierderea echilibrului in mers.

«12314»