FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«123414»
Marius23.06.2008 18:44

Avem erectie!

bodanelu23.06.2008 19:06

pentru ca nu racim jos.

danimarcu23.06.2008 19:09

28. Pt ca noi avem intotdeauna ultimul cuvant de spus: "am intzeles!" :whistle:

axl23.06.2008 19:18

29. Pentru ca atunci cand spunem NU inseamna NU.

Stanici23.06.2008 20:12

30) Pentru ca noi preferam sexul din considerente de atractie fizica si nu din motive materiale.

Stanici23.06.2008 20:46

31) Pentru ca nu tre' sa fim frumosi ca sa reusim.

MoWeed23.06.2008 20:55

32. Pentru ca nu pierdem cate o ora la telefon discutand toate prostiile

AdrianUltras2524.06.2008 08:24

33. Pt ca noi nu avem burta, avem batatura... :biggrin:

steaua_gloria24.06.2008 08:32

34. Pentru ca nu petrecem ore intregi in fatza oglinzii.

metzzz24.06.2008 08:57

35. Pentru ca nu stam in magazine ( Unirea ) o zi intreaga sa cumparam o pereche de chiloti.

AdiM24.06.2008 09:27

Pentru ca nu exista bancuri cu blonzi.

1on24.06.2008 09:48

37. Pentru cã nu ni se desface breteaua de la sutien.

Stanici24.06.2008 10:33

38)Pentru ca ne place fotbalul.

bodanelu24.06.2008 11:15

39) pentru ca nu plangem cand ni se rupe o unchie, si nu plagem iarasi cand le taiem pe celelate.

c.ronaldo1724.06.2008 11:21

40. Pentru ca nu dam milioane cand ne facem parul. (bine, mai sunt si emo`gay in lumea asta).

MoWeed24.06.2008 11:26

41. Pentru ca nu trebuie sa ne machiem (gay-lorzii nu se pot numi barbati)

Dragoshel24.06.2008 11:55

42. Nu ne chinuim sa mergem pe tocuri cat mai inalte sa facem impresie buna...

Fane_casieru'24.06.2008 11:59

43.Nu trebuie sa umblam cu genti d`alea cat geamantanu`doar sa fim cool.

Dragoshel24.06.2008 12:08

44. Noroc cu machiajele si rujurile ca ramaneati nemaritate...

 

 

(salut FANE :))) )

JDERUL24.06.2008 13:52

Putem sa ne f.... ori de cate ori avem chef fara grija ca vom ramane gravizi!

AdrianUltras2524.06.2008 14:00

46. Nu-si baga nimeni p*** in noi!

1on24.06.2008 14:27

47. N-avem nevoie de cutie de viteze automatã și senzori de parcare.

ultrash24.06.2008 14:53

48. Pt ca barbatii nu nasc si scapa astfel de durerile alea enorme ale facerii :thumbsup:

cristian01424.06.2008 15:31

49. Poti rationaliza orice fraza cu un simplu "da-o-n p... mea". :clap:

 

PS : nu se mobilizeaza forumistele sa combata threadul in cauza ? Power to the people.

korynna24.06.2008 16:24

50. Pentru ca nu stati sa despicati firul in 4 la fiecare chichita si nu va plangeti incontinuu. :clap:

«123414»