Avem erectie!
Avem erectie!
pentru ca nu racim jos.
28. Pt ca noi avem intotdeauna ultimul cuvant de spus: "am intzeles!" ![]()
29. Pentru ca atunci cand spunem NU inseamna NU.
30) Pentru ca noi preferam sexul din considerente de atractie fizica si nu din motive materiale.
31) Pentru ca nu tre' sa fim frumosi ca sa reusim.
32. Pentru ca nu pierdem cate o ora la telefon discutand toate prostiile
33. Pt ca noi nu avem burta, avem batatura... :biggrin:
34. Pentru ca nu petrecem ore intregi in fatza oglinzii.
35. Pentru ca nu stam in magazine ( Unirea ) o zi intreaga sa cumparam o pereche de chiloti.
Pentru ca nu exista bancuri cu blonzi.
37. Pentru cã nu ni se desface breteaua de la sutien.
38)Pentru ca ne place fotbalul.
39) pentru ca nu plangem cand ni se rupe o unchie, si nu plagem iarasi cand le taiem pe celelate.
40. Pentru ca nu dam milioane cand ne facem parul. (bine, mai sunt si emo`gay in lumea asta).
41. Pentru ca nu trebuie sa ne machiem (gay-lorzii nu se pot numi barbati)
42. Nu ne chinuim sa mergem pe tocuri cat mai inalte sa facem impresie buna...
43.Nu trebuie sa umblam cu genti d`alea cat geamantanu`doar sa fim cool.
44. Noroc cu machiajele si rujurile ca ramaneati nemaritate...
(salut FANE
) )
Putem sa ne f.... ori de cate ori avem chef fara grija ca vom ramane gravizi!
46. Nu-si baga nimeni p*** in noi!
47. N-avem nevoie de cutie de viteze automatã și senzori de parcare.
48. Pt ca barbatii nu nasc si scapa astfel de durerile alea enorme ale facerii ![]()
49. Poti rationaliza orice fraza cu un simplu "da-o-n p... mea". ![]()
PS : nu se mobilizeaza forumistele sa combata threadul in cauza ? Power to the people.
50. Pentru ca nu stati sa despicati firul in 4 la fiecare chichita si nu va plangeti incontinuu. ![]()