FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«12345614»
steaua_gloria19.11.2008 19:44

Pentru ca noi nu ne inoim vestimentatia cu ocazia fiecarei petreceri.

fredysteaua23.11.2008 13:47

74. pentru ca putem striga "Sa va iau mor** in p***" din peluza fara sa se uite toata lumea la noi"

Catalyn0723.11.2008 14:36

75) Pentru ca nu coboram dintr-un Q7 daca ne loveste cineva si strigam: tu stii cat am su*t yo pu** pentru masina asta

 

=))

patko25.11.2008 13:12

76)Pentru ca putem sa f...m cat vrem fara sa urle cineva dupa noi ca suntem c...ve.

Le reseau pansant08.01.2009 19:31

77. pt ca doar barbatii sunt medici ginecologi

micutZu' Deni09.01.2009 10:58

78) Pentru ca puteam sa stam oriunde cracanati faza sa zica nimeni nimic

 

79) Pentru ca curu nostru nu e subiect de barfa

 

80)Burta e un subiect de mandrie

 

81) Nu trebuie sa mergem pe tocuri ca sa aratam mai bine

RobYnho12.03.2009 19:33

82) pentru ca nu nastem..

godsaveultras13.03.2009 09:05

83) pentru ca noi chiar gandim :yeahh:

vlad13.03.2009 10:14

84) Pentru ca noua nu ni se lasa țîțele! Sau pentru ca noi nu alaptam copii.

85) Pentru ca noi avem o singura gaura si nu ne trage curentul.Femeile au probleme cu ,curentul din cauza gaurilor!

maye14.03.2009 02:38

86.Pentru ca noua ne cresc toate maselele mintii!

D4v1dstelist15.03.2009 11:40

87.Putem sa ne dam jos tricoul cand e prea cald.

mirceaor11.04.2009 10:34

88. Noi terminam de s**t la un an si nu ne apucam la 14 :clap:

D4v1dstelist12.04.2009 12:40

89.Nu trebuie sa iti schmbi look-ul zilnic

godsaveultras13.04.2009 19:29

pt ca nu purtam geanta pe antebrat si nu stam cu mana in "erectie" :bananadance:

4_ever_steaua15.04.2009 08:24

@micutZu' Deni

curul vostru nu e subiect de barfa?nici nu stii cat adoram sa ne uitam dupa cururile voastre si sa le comentam!(eu in special :oops: )

Fane15.04.2009 08:27

@4_ever_steaua

 

Deni mai are de copilarit putin...inca nu stie :confused:

4_ever_steaua15.04.2009 08:30

are timp...o sa vorbim noi peste vreo 2 ani sa vad daca mai spune asta..curul comentat la un tip e ca o bere la un meci!

Dragoshel15.04.2009 08:32

bine...poate peste 2 ani nu esti pe topicul asta sa vorbim..

4_ever_steaua15.04.2009 08:34

sunt sunt..nu scapati asa usor de mine!trebuie sa lamurim treaba cu curul..e interesanta

Ronnie15.04.2009 17:49

@4_ever_steaua

 

ASL? pls!

micutZu' Deni15.04.2009 18:03
@micutZu' Deni

curul vostru nu e subiect de barfa?nici nu stii cat adoram sa ne uitam dupa cururile voastre si sa le comentam!(eu in special :oops: )

 

Tot nu barfiti despre cururi mai mult ca barbati ... deci tot io am dreptate ..... noi barbati cand mergem pe strada si cand trece o femeie mai calumea tot zicem ceva de curu lor ... da voi nu >:) ...

 

 

Nu cred ca voi va uitati pe tube8 sa vedeti cururi de femeie ... deci victorie :clap:

4_ever_steaua16.04.2009 07:13

@micutZu' Deni

barfim,barfim..nu spunem nimic pe strada cand trece un tip bun?wrong! nici nu iti imaginezi cate spunem(eu ma refer strict la cur,unele la tot)deja intram in off`topic si parca vad cum ne iau oamenii astia la injuraturi...te-am pupat si intr-o zi o sa-ti barfesc curul!promit :notangel:

Kekea16.04.2009 08:21

91. Fara noi n-ar avea copii

Stanici16.04.2009 08:36

92. Pentru ca n-o sugem.

D4v1dstelist16.04.2009 11:50

93.Prietenii tai sunt de incredere: nu te vor suprinde niciodata cu o intrebare de genul "Observi ceva diferit la mine azi?"

«12345614»