FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«14567814»
korynna27.04.2009 19:04

115 Pentru ca nu deranjeaza sa f*** nici morti.(exemplul de mai sus @ yang) :laugh:

daca e s-o luam asa...

_yang27.04.2009 19:29

:ce_oameni:

 

116. Pentru ca realizam ca o injuratura ramane de cele mai multe ori doar atat...

korynna27.04.2009 20:15
113. Pentru ca noi putem sa injuram cu Date-n .... sau Fu@#$% mortii m@#$ fara ca acest lucru sa para ciudat....adik voi ce ziceti cand vedeti o femeie k zice Bagamiash #$%@-n mata ? :))

 

 

:ce_oameni:

 

116. Pentru ca realizam ca o injuratura ramane de cele mai multe ori doar atat...

 

Adevarat... :)

godsaveultras29.04.2009 20:12

117. pentru ca desi trebuia sa nu mai avem o coasta...chiar avem una in plus dar ceva mai jos :D

Catalyn0729.04.2009 20:36

118. Pentru ca noi nu facem jurnale de sport topless :punk:

_yang29.04.2009 21:00
118. Pentru ca noi nu facem jurnale de sport topless :punk:

 

 

119. Pentru ca chiar daca am face-o nu ar fi indecente...

iNsTiGaToR02.05.2009 08:56

120. Pentru ca noi putem sa ne pisam langa un copac fara ca lumea sa ne fluiere :)))

D4v1dstelist04.05.2009 09:38

121.Poti sa te asezi cu picioarele desfacute, si ce daca! :laugh:

godsaveultras05.05.2009 06:11

122. pentru ca noi nu avem toane in functie de sindromul pre sau post menstrual. :oops:

EuroSTELIST06.05.2009 17:52

123. Pentru ca avem totdeauna argumente la ceea ce spunem, spre deosebire de consoarte care sunt la polul opus, si mai mult, in culmea frustrarii ca nu sunt intelese.

 

Colegii de suferinta (cu catusa pe inelaru' mainii stangi) stiu de ce.

godsaveultras19.06.2009 08:10

124. Pentru ca nu noi vrem sa fim egali cu ele ci ele vor sa fie pe aceeasi treapta cu noi.

_yang19.06.2009 10:08
124. Pentru ca nu noi vrem sa fim egali cu ele ci ele vor sa fie pe aceeasi treapta cu noi.

 

125. Vor egalitate caci nu vor sa cresti...

dulcicutza19.06.2009 10:42
pentru ca nu racim jos.

Ba raciti la oo

 

77. pt ca doar barbatii sunt medici ginecologi

Si femeile ce sunt?

V-ati frecat oleaca neuronii (aia de jos)ca sa scoateti toate nebuniile de mai sus :)))

"Lumea e condusa de barbati...Iar barbatii de femeile din umbra "

Marius19.06.2009 11:43

Pentru ca putem sa ne bagam p..a-n toate femeile care contesta vreun motiv enumerat aici

 

:D:bananadance::crazy:

dulcicutza19.06.2009 13:37

si limba in acelasi timp :)))))))))

_yang19.06.2009 13:43
Pentru ca putem sa ne bagam p..a-n toate femeile care contesta vreun motiv enumerat aici

 

:D:bananadance::crazy:

 

 

si limba in acelasi timp :)))))))))

 

 

Cum ?

 

axl19.06.2009 14:10
Ba raciti la oo

Eu nu racesc la oo.

godsaveultras19.06.2009 14:44

127. Pentru ca putem sa ne bagam p..a, limba si un deget in acelasi timp,in 3 "locatii" diferite. :bananadance:

dulcicutza19.06.2009 18:21
Cum ?

Chestie de dexteritate......

_yang19.06.2009 18:47

de la R.A.C.L.A. ???

Dragoshel20.06.2009 07:21

bai vrem motive, nu explicatii!

valentin2day21.06.2009 18:31

pentru ca am fost pe Luna, iar fetele sangereaza odata pe luna

SS Lazio21.06.2009 19:08

Pentru ca putem debita 6 pagini, neglijand ca descriptionul si prima postare a topicului sunt marcate de o flagranta greseala de scriere a conjunctivului.

 

Fight sexism:)))

JDERUL22.06.2009 08:22

Pentru ca cea mai buna vopsea pentru oua este rujul de buze.

godsaveultras22.06.2009 10:49

131. Pentru ca noi nu iubim trecator sau conditionat. :innocent:

«14567814»