FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«191011121314»
David27.09.2009 09:12

168.Pentru ca barbatii sunt mult mai relaxati,oprinisti si putin stresati decat femeile! :thumbup:

AG27.09.2009 09:45

169: Pentru ca femeile sunt o bomba cu ceas

WeHateBecali27.09.2009 16:15

170. pentru ca daca am fi femei ne-ar placea Banel Nicolita! :thumbdown:

David29.09.2009 13:15
170. pentru ca daca am fi femei ne-ar placea Banel Nicolita! :thumbdown:

 

Mi-e mila de fetele pe care le cunosti tu.

WeHateBecali30.09.2009 14:47
Mi-e mila de fetele pe care le cunosti tu.

 

si mie :)):hypocrite: nu pe bune acu..stiu multe fete nebune dupa Banel...

RaMs3s30.09.2009 14:54

sa le zica cineva ca Banel nu e negru...e doar tigan :))

AG30.09.2009 15:27

Banel era un copil ca toti ceilalti, la fel de alb ca noi ,doar k intr-o zi cand mama sa, bucatareasa , a topit niste ciocolata pentru ai da o alta forma, iar Banel pofticios.. s-a scaldat in ciocolata fierbinte care s-a impregnat in pielea sa, ca un tatuaj, el nu este tigan, el este Banel copilul de ciocolata

WeHateBecali30.09.2009 16:06
Banel era un copil ca toti ceilalti, la fel de alb ca noi ,doar k intr-o zi cand mama sa, bucatareasa , a topit niste ciocolata pentru ai da o alta forma, iar Banel pofticios.. s-a scaldat in ciocolata fierbinte care s-a impregnat in pielea sa, ca un tatuaj, el nu este tigan, el este Banel copilul de ciocolata

 

da...si avem Banel copilul de ciocolata si autogolurile de zahar ars sau cum?:))

MoWeed30.09.2009 16:09
Banel era un copil ca toti ceilalti, la fel de alb ca noi ,doar k intr-o zi cand mama sa, bucatareasa , a topit niste ciocolata pentru ai da o alta forma, iar Banel pofticios.. s-a scaldat in ciocolata fierbinte care s-a impregnat in pielea sa, ca un tatuaj, el nu este tigan, el este Banel copilul de ciocolata

Mai degraba a cazut in vreo buda, ca si-asa jocul lui e de tot cacatul

Ronnie30.09.2009 16:16

Bai, vorbeste frumos ca te banez!

WeHateBecali30.09.2009 16:30

macar din off-uri tinem tinem topicul asta deschis...daca inspiratie nu mai avem niciunul :))

Catalyn0730.09.2009 17:20

171. Pentru ca noi continuam topicul si fara motive

AG30.09.2009 17:36

172. PENTRU CA NOUA NE PLACE BEREA :x

David02.10.2009 19:31

173.Pentru ca putem scrie acelasi motiv de 100 de ori pentru a avea 200.

AG02.10.2009 22:25

173. pentru ca sunt mai mult de 200 de motive pentru care este mai bine sa fii barbat

174. pentru ca barbatii pot tranti usile rotative :))

David03.10.2009 07:23

175.Pentru ca exista 1001 de lucruri ilogice pe care noi le putem face.

godsaveultras03.10.2009 08:00

176.Pentru ca regii coltului vesel sunt barbati.

AG03.10.2009 08:32

178. Pentru ca le dominam, am facut-o pe Dee sa plece :))

Catalyn0703.10.2009 09:23

179. Pentru ca mai putem sa gandim si dupa pragul de 100 de motive

David03.10.2009 10:13

180.Fiindca suntem aproape de al 200-lea iar noi inca aberam.

_yang03.10.2009 11:42

188. Pentru ca putem sari de la 180 la 188 fara ca femeile sa poata face vreoceva.

AG03.10.2009 12:20

189 . pentru ca le punem in 69 si pe alea din 68

AG05.10.2009 20:38

190 . pentru ca femeile fac ce face Gigi http://www.youtube.com/watch?v=peYQypP0o70

David13.10.2009 14:12

184.Pentru ca noi nu sugem ****

dulcicutza13.10.2009 16:13
184.Pentru ca noi nu sugem ****

185.Pt ca voi bagati botul cat mai adanc :))))))))))

186.Pt ca nu stiti nici sa numarati si sariti de la 180 la 188 si de la 190 la 183

«191011121314»