FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«111121314»
David14.10.2009 18:11

Dulcicutza,felicitari!Inca un topic de calitate care ti l-ai bagat in pizd@!!!!!

dulcicutza14.10.2009 19:41

Baga botu´ si scoate-l.muahahahaha ce am putut sa zic =))

axl14.10.2009 19:58

Ba scoate-ti ba topicu din piculina!

bossy14.10.2009 21:11
probabil o fi asa, cert este k noi avem si noi ne dam drumu, voi doar mimati :ras:

 

 

Si esti mandru ca tu iti dai drumu' de fiecare data si ea doar mimeaza?

Eu zic sa te mai uiti odata la ce ai scris,pentru ca mie imi suna a ipocrizie.

Poate ca ea mimeaza ca tu sa nu te simti prost ca ea nu e satisfacuta..........te-ai intrebat asta vreodata?

 

Viata fara femeie nu ar avea nici un sens.ar fi seaca!

 

 

PS: @dulcicutza......... eu cred ca ai dat viata acestui topic, si ai dat dovada de caracter mare prin tot ceea ce ai postat. Jos palaria!!

dulcicutza14.10.2009 21:18
Viata fara femeie nu ar avea nici un sens.ar fi seaca!

Bahhhh restu de gay ,puneti in rama fraza asta sa n-o uitati vreodata :) e valabil si vice-versa.

 

P.s: fara laude ca mi se urca la cap

bossy14.10.2009 21:29

Scuze ca nu te-am inteles dar eu inteleg doua variante din ce ai zis tu.

 

1 M-ai facut pe mine gay...

2 Esti de acord cu ce am zis... care e?

 

Si nu te laud,dar stiu sa apreciez o persoana cu bun simt.

dulcicutza14.10.2009 21:31
Scuze ca nu te-am inteles dar eu inteleg doua variante din ce ai zis tu.

 

1 M-ai facut pe mine gay...

2 Esti de acord cu ce am zis... care e?

 

Si nu te laud,dar stiu sa apreciez o persoana cu bun simt.

Pai nu te-am facut pe tine,tu nu erai printre gay,se stiu ei care sunt :)))))) sunt de acord cu ce ai zis de viata fara femei.

john_8614.10.2009 21:46
puneti in rama fraza asta sa n-o uitati vreodata :) e valabil si vice-versa.

Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.

bossy14.10.2009 22:01
Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.

 

:unsure: :unsure: :unsure::blink: :blink: :blink:

axl14.10.2009 22:43

Viata fara femee e laba trista.

godsaveultras15.10.2009 06:55

203.Pentru ca atunci cand o femeie isi baga topicul in piz.da totul devine serios,mult prea serios.

 

@dulcicutza

te-ai gandit sa mai deschizi un topic pt fete?de data asta insa ceva mai serios cu discutii despre "treburi femeiesti",nu gluma!nu ca m-ar pasiona dar din ce am observat "coltul fetelor" a fost inchis.si-o fi bagat Jiji coada si pe acolo. :ce_oameni::)) )))

dulcicutza15.10.2009 08:19
Viata fara femee e laba trista.

Vezi????Ai zis si tu ceva intelept .

AG15.10.2009 08:47
Vezi????Ai zis si tu ceva intelept .

dar tu nu esti femei mai :))

dulcicutza15.10.2009 09:10

Nu mei,is barbat sub acoperire :)))

noname15.10.2009 10:35
Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.

 

Corect... dar daca ar fi toate in lanturi, ar fi mult mai zemoasa decat este acum.

AG15.10.2009 11:19
Nu mei,is barbat sub acoperire :)))

esti hermafrodita .. te fu.ti singura :))

dulcicutza15.10.2009 12:46

Sau asa :)))

RaMs3s15.10.2009 12:54

gen Lady gaga :))

valentin2day15.10.2009 13:14

204. Pentru ca poponarii ar fi vrut sa se nasca femei!

dulcicutza15.10.2009 13:21
204. Pentru ca poponarii ar fi vrut sa se nasca femei!

Iti dai seama.D-aia axl si Stanici tot fac scandal pe aici :)))))))))))))

David15.10.2009 13:59
Baga botu´ si scoate-l.muahahahaha ce am putut sa zic =))

:shit:

Trist...

RaMs3s15.10.2009 14:06

205. Pentru ca piz.de rimeaza cu materialiste

vlad15.10.2009 14:20
Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.

Ar fi moarta.

 

Motivul nr 206

Pentru ca ii sta tare urat femeii cu mustata. CÎHHHHHH...

 

Si parca suna mai bine Mercedes decat Mercedesa..... (207 ?)

David15.10.2009 15:26

208.Un barbat care fumeaza,tatuat,etc e cul.O femeie care face dinastea e scarboasa.

bossy15.10.2009 16:19

Cu ce crezi ca areti tu mai bine tatuat decat o femeie?

Eu zic......cu nimik,ba mai mult areti ca un zid murdar dat cu graffitii.........ce frumos...charming!!!!

In schimb la femeie tatuajul in anumite zone arata super sexy(dar sa nu fie exagerat de multe ca atunci e valabila treaba cu graffitii).

Si la barbati la fel daca esti tatuat cu masura arata "cool",dar cand esti pictat ca un pom de craciun atunci deja....esti ca un fel de bufon!

 

Fara suparare!!

Nu am facut atac la persoana ta,spun in general!

«111121314»