Dulcicutza,felicitari!Inca un topic de calitate care ti l-ai bagat in pizd@!!!!!
Dulcicutza,felicitari!Inca un topic de calitate care ti l-ai bagat in pizd@!!!!!
Baga botu´ si scoate-l.muahahahaha ce am putut sa zic =))
Ba scoate-ti ba topicu din piculina!
probabil o fi asa, cert este k noi avem si noi ne dam drumu, voi doar mimati![]()
Si esti mandru ca tu iti dai drumu' de fiecare data si ea doar mimeaza?
Eu zic sa te mai uiti odata la ce ai scris,pentru ca mie imi suna a ipocrizie.
Poate ca ea mimeaza ca tu sa nu te simti prost ca ea nu e satisfacuta..........te-ai intrebat asta vreodata?
Viata fara femeie nu ar avea nici un sens.ar fi seaca!
PS: @dulcicutza......... eu cred ca ai dat viata acestui topic, si ai dat dovada de caracter mare prin tot ceea ce ai postat. Jos palaria!!
Viata fara femeie nu ar avea nici un sens.ar fi seaca!
Bahhhh restu de gay ,puneti in rama fraza asta sa n-o uitati vreodata
e valabil si vice-versa.
P.s: fara laude ca mi se urca la cap
Scuze ca nu te-am inteles dar eu inteleg doua variante din ce ai zis tu.
1 M-ai facut pe mine gay...
2 Esti de acord cu ce am zis... care e?
Si nu te laud,dar stiu sa apreciez o persoana cu bun simt.
Scuze ca nu te-am inteles dar eu inteleg doua variante din ce ai zis tu.
1 M-ai facut pe mine gay...
2 Esti de acord cu ce am zis... care e?
Si nu te laud,dar stiu sa apreciez o persoana cu bun simt.
Pai nu te-am facut pe tine,tu nu erai printre gay,se stiu ei care sunt
)))) sunt de acord cu ce ai zis de viata fara femei.
puneti in rama fraza asta sa n-o uitati vreodatae valabil si vice-versa.
Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.
Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.
:unsure: ![]()
:blink: ![]()
Viata fara femee e laba trista.
203.Pentru ca atunci cand o femeie isi baga topicul in piz.da totul devine serios,mult prea serios.
@dulcicutza
te-ai gandit sa mai deschizi un topic pt fete?de data asta insa ceva mai serios cu discutii despre "treburi femeiesti",nu gluma!nu ca m-ar pasiona dar din ce am observat "coltul fetelor" a fost inchis.si-o fi bagat Jiji coada si pe acolo. ![]()
)))
Viata fara femee e laba trista.
Vezi????Ai zis si tu ceva intelept .
Vezi????Ai zis si tu ceva intelept .
dar tu nu esti femei mai ![]()
Nu mei,is barbat sub acoperire
)
Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.
Corect... dar daca ar fi toate in lanturi, ar fi mult mai zemoasa decat este acum.
Nu mei,is barbat sub acoperire)
esti hermafrodita .. te fu.ti singura ![]()
Sau asa
)
gen Lady gaga ![]()
204. Pentru ca poponarii ar fi vrut sa se nasca femei!
204. Pentru ca poponarii ar fi vrut sa se nasca femei!
Iti dai seama.D-aia axl si Stanici tot fac scandal pe aici
)))))))))))
Baga botu´ si scoate-l.muahahahaha ce am putut sa zic =))
![]()
Trist...
205. Pentru ca piz.de rimeaza cu materialiste
Femeia fara viata nu ar avea niciun sens. Ar fi seaca.
Ar fi moarta.
Motivul nr 206
Pentru ca ii sta tare urat femeii cu mustata. CÎHHHHHH...
Si parca suna mai bine Mercedes decat Mercedesa..... (207 ?)
208.Un barbat care fumeaza,tatuat,etc e cul.O femeie care face dinastea e scarboasa.
Cu ce crezi ca areti tu mai bine tatuat decat o femeie?
Eu zic......cu nimik,ba mai mult areti ca un zid murdar dat cu graffitii.........ce frumos...charming!!!!
In schimb la femeie tatuajul in anumite zone arata super sexy(dar sa nu fie exagerat de multe ca atunci e valabila treaba cu graffitii).
Si la barbati la fel daca esti tatuat cu masura arata "cool",dar cand esti pictat ca un pom de craciun atunci deja....esti ca un fel de bufon!
Fara suparare!!
Nu am facut atac la persoana ta,spun in general!