FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

200 De Motive

«11011121314»
Stanici13.10.2009 17:20

187. Pentru ca putem sa ii dam ban lu' Dulcicutza.

dulcicutza13.10.2009 17:43

188.Sau altceva . :))))

Ronnie13.10.2009 17:45

gang-bang?

dulcicutza14.10.2009 09:42

189. Pt ca muriti de foame daca nu e o femeie pe langa voi :)))

gio_stgloria14.10.2009 10:24

aici are oleaca de dreptate...da nu murim, supravietuim noi. :thumbsup:

AG14.10.2009 11:09
189. Pt ca muriti de foame daca nu e o femeie pe langa voi :)))

190. pentru k noi nu ne bagam salamu in piszda

dulcicutza14.10.2009 12:55

191.Pt ca voi va bagati salamul in cur :)))))

192.Pt ca daca ma chinui mai agsesc inca 200 de motive :)))

godsaveultras14.10.2009 13:03

193.Pentru ca din lipsa de altceva femeile posteaza la un topic al barbatilor.

dulcicutza14.10.2009 13:06

194.Pt ca din lipsa de altceva barbatii si-o tin in mana si posteaza pe forum :))))))

godsaveultras14.10.2009 13:15

195.Pentru ca pana si plua e tot la feminin. :bananadance:

dulcicutza14.10.2009 13:17

196.Pt ca "cuc" e la masculin :))) la fel si "cur"

noname14.10.2009 13:31
196.Pt ca "cuc" e la masculin :))) la fel si "cur"

 

197. pt ca femeile nu stiu gramatica (de altfel, barbatii au o capacitate de absorbtie a informatiei mai mare)

 

"cur" e la masculin, fatuca? un cur, doi curi? doar daca esti ungur...

dulcicutza14.10.2009 13:39

E neutru dar incepe cu masculin deci tot la masculin se pune .

 

198.Pt ca in spania toti barbatii draguti sunt gay.

godsaveultras14.10.2009 13:54

199.Pentru ca multumita naivitatii unei femei am ajuns la 200 de motive. :ce_oameni:

dulcicutza14.10.2009 13:55
200.Pt ca tot o femeie a zis si al 200-lea motiv :))))
godsaveultras14.10.2009 14:18

201.Pentru ca barbatii au intotdeauna dreptate.vezi 199...

dulcicutza14.10.2009 17:03

202.Pt ca e nevoie de o femeie ca sa va dea dreptate

axl14.10.2009 17:06
E neutru dar incepe cu masculin deci tot la masculin se pune .

Vai de plm. Nu te mai tuf.

 

198.Pt ca in spania toti barbatii draguti sunt gay.

Faci Spania frecvent?

dulcicutza14.10.2009 17:08

Am fete la produs :))) bah n-am vazut asa ceva,un rahat de gluma nu poti sa mai faci pe forumu asta ca sar toti doctorii in gramatica .....

uratule!

axl14.10.2009 17:09

Ba, tu esti cel mai urat om de pe forumul asta. Om, nu fata. Mai urata ca Stanel esti.

dulcicutza14.10.2009 17:10

Si tu cel mai antipatic nevertebrat.Mai porc decat Stanel :))))))))

axl14.10.2009 17:10

Buzato, plec pe mare o luna. Trimite-mi niste poze sexy.

dulcicutza14.10.2009 17:13

Pai daca ai zis ca-s urata la ce vrei poze?:))Ce sa faci pe mare?

axl14.10.2009 17:14

Sa ma labai.

dulcicutza14.10.2009 17:20

Da-ti ban ca esti offtopic :)))

«11011121314»