187. Pentru ca putem sa ii dam ban lu' Dulcicutza.
187. Pentru ca putem sa ii dam ban lu' Dulcicutza.
188.Sau altceva .
))
gang-bang?
189. Pt ca muriti de foame daca nu e o femeie pe langa voi
)
aici are oleaca de dreptate...da nu murim, supravietuim noi. ![]()
189. Pt ca muriti de foame daca nu e o femeie pe langa voi)
190. pentru k noi nu ne bagam salamu in piszda
191.Pt ca voi va bagati salamul in cur
)))
192.Pt ca daca ma chinui mai agsesc inca 200 de motive
)
193.Pentru ca din lipsa de altceva femeile posteaza la un topic al barbatilor.
194.Pt ca din lipsa de altceva barbatii si-o tin in mana si posteaza pe forum
))))
195.Pentru ca pana si plua e tot la feminin. ![]()
196.Pt ca "cuc" e la masculin
) la fel si "cur"
196.Pt ca "cuc" e la masculin) la fel si "cur"
197. pt ca femeile nu stiu gramatica (de altfel, barbatii au o capacitate de absorbtie a informatiei mai mare)
"cur" e la masculin, fatuca? un cur, doi curi? doar daca esti ungur...
E neutru dar incepe cu masculin deci tot la masculin se pune .
198.Pt ca in spania toti barbatii draguti sunt gay.
199.Pentru ca multumita naivitatii unei femei am ajuns la 200 de motive. ![]()
201.Pentru ca barbatii au intotdeauna dreptate.vezi 199...
202.Pt ca e nevoie de o femeie ca sa va dea dreptate
E neutru dar incepe cu masculin deci tot la masculin se pune .
Vai de plm. Nu te mai tuf.
198.Pt ca in spania toti barbatii draguti sunt gay.
Faci Spania frecvent?
Am fete la produs
) bah n-am vazut asa ceva,un rahat de gluma nu poti sa mai faci pe forumu asta ca sar toti doctorii in gramatica .....
uratule!
Ba, tu esti cel mai urat om de pe forumul asta. Om, nu fata. Mai urata ca Stanel esti.
Si tu cel mai antipatic nevertebrat.Mai porc decat Stanel
))))))
Buzato, plec pe mare o luna. Trimite-mi niste poze sexy.
Pai daca ai zis ca-s urata la ce vrei poze?
)Ce sa faci pe mare?
Sa ma labai.
Da-ti ban ca esti offtopic
)