Opera 8.5
Opera 9
IE 5.5
Firefox 1.5
right clic/save target(link) as / => merge ca popa in toate browserele
bafta
Opera 8.5
Opera 9
IE 5.5
Firefox 1.5
right clic/save target(link) as / => merge ca popa in toate browserele
bafta
Cred ca ar trebui lasat un loc liber unde cei de pe forum sa poata adauga o poza.Ar fi bine sa si vedem cu cine stam de vorba.Sa fie optional , ca sa nu se supere nimeni , si acele persoane carora nu le este frica sa-si dezvaluie identitatea sa poata afisa o poza.
:evil: >>>Eu mi-as pune-o la avatar dar as iesi din tipar!!>>> :twisted:
Chiar daca dupa cum imi spunea un prieten este ceva relativ clasamentul de pe trafic.ro atunci cand o echipa are meci, vreau sa remarc faptul ca (si datorita schimbarilor care au dus la imbunatatirea site-ului fcsteaua.ro) am depasit inca o data site-ul dusmanului de moarte! FELICITARI FCSTEAUA.RO!
Da! Multumim insa noi la layot suntem debia la inceput! Debia acum incepem sa adaugam chestiile noi (banerele noi, jocuri, si toate celelalte) !
Nu cred ca ar fii nimic de imbunatatit la acest site.E super tare si asa. :wink:
Uite ca intru si eu pe fcsteaua.ro dupa cateva zile si nu-mi vine sa cred ce vad. Super tare designul, imi place ca e centrat si fix, dar cel mai mult imi place meniul. E facut doar din css?
S-au lansat avaturile FCSTEAUA.RO puteti sa le accesati intrand pe profile dumneavoastra si va duceti la Select Avatar from gallery
Speram ca va place!
am vazut,imi plac avantarele. :lol:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...hlight=stelisti
Cand citesti post-ul cuiva de aici, ai impresia ca nivelul site-ului incepe sa coboare (usor-usor). Trist e ca am mai vazut asemenea exprimari, dar nu le mai caut.
Mi se pare mie, sau topicul ala e la cosul de gunoi?
Usor usor zici ?
E normal, Cristi. Si omenirea dispare...usor-usor, nu? Poate din aceleasi cauze !!!
ma perind prin acesta adunatura de nebuni de vreo 5 ani de zile (give or take)si acum 5 ani cand am venit eu paici (adik in galerie)se canta, se urla, se striga, ca si acum de altfel; singura diferenta este ca atunci parca aveam cantece si nu ooo-uri sau eeee-uri
eu propun sa faci un mic locsor pe acest site in care lumea sa puna diferite cantece ce s-au cantat de-a lungul timpului si s-au pierdut odata cu el
ne vom aminti de ele si le vom canta cu siguranta si daca vor fi versurile scrise aici poate nu vom mai avea parte de strigate de genul:"cine sare armatra ultra"
parerea mea.......
M-am gandit ca acestui site ii lipseste un toolbar.De aceea am inceput sa fac unul.Linkul pentru al downloada este:
Daca renunit la partea de tip troian/spyware toolbarul ar fi relativ util. Asa...
Esti sigur|?
Eu nu am curajul sa testez.
Say it and we'll do the rest!
Eu l-am testat... Si chestia e clara... Oricum, desi nu este grozav, ca idee merge... Ma asteptam insa la mai mult si mai ales, fara diverse tipuri de "malware" incluse!
Si eu mi l-am pus dar a trebuit sa renunt la cel cu Yahoo... Oricum, asta merita mai mult!
@Motanul D
Cand il downloadezi scrie undeva "Este gratiut, nu contine spyware sau virusi, nu deschide ferestre cu reclama, nu preia controlul cautarilor tale si nici o data personala nu este necesara."
Asa ca nu va faceti griji ca nu are spyware sau altfel de virusi.Si Adrian PACURAR l-a incercat si e multumit de el
@Motanul D
Cand il downloadezi scrie undeva "Este gratiut, nu contine spyware sau virusi, nu deschide ferestre cu reclama, nu preia controlul cautarilor tale si nici o data personala nu este necesara."
Asa ca nu va faceti griji ca nu are spyware sau altfel de virusi.Si Adrian PACURAR l-a incercat si e multumit de el
Poate sa scrie si ca iti ofera pe loc 1 mil. $, ca tot aia e... Adica 3 produse diferite anti-spyware spun acelasi lucru si tu-mi sugerezi sa citesc niste povesti ... :?: :!:
Poate o fi fost vreo problema cand l-am tras eu ! Dar sincer, ma indoiesc !
Tolbarul nu are nimic.Poate tu ai spyware in calculator si s-o fii infectat .
si...daca va e frica sa il testati atunci...ce sa mai zic?...
Am primit un mail de la admin care arata cam asa:
Stimate utilizator KAMM
Comentariul dumneavoastra pentru articolul "Rapid - Steaua", cu titlul
"Uite ce zice un rrapidist pe site-ul lor", a fost sters de unul din
administratorii siteului. Motivul:
'Invata sa fii decent!'.
Daca nu considerati justa decizia, va puteti adresa unui administrator
sau publicati plangerea dumneavoastra la adresa:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewforum.php?f=2
Distractie placuta in continuare pe siteul suporterilor Stelei.
Eu am mari probleme cu limba romana! Nu vad ce a fost indecent in ce am postat! Rugamintea mea este sa imi explicati si mie! Parca vad acum ca, in urma acestui comentariu, voi fi sters din baza de date a utilizatorilor dar stiti ceva? Nu trebuie sa fiu membru pe site ca sa iubesc Steaua in continuare! Astept cu nerabdare explicatia Dumneavoastra!
Nu cred ca vre-unul din posturile mele a avut ceva nici pe departe jignitor pentru nimeni! Daca totusi e asa argumentati!
multa stima,
KAMM
FORZA Steaua!
Cred ca la sectiunea Lotul Stelei,se afla topicuri despre Jiji sau Meme,normal ar trebui sa fie si unul cu [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]...
Astept cu nerabdare explicatia Dumneavoastra!Nu cred ca vre-unul din posturile mele a avut ceva nici pe departe jignitor pentru nimeni! Daca totusi e asa argumentati!
multa stima,
KAMM
FORZA Steaua!
Ai dreptate, motivu pentru care ti-a fost sters mesajul a fost gresit, probabi administratorul s-a grabit, nu a citit cu atentie titlul, si vazand cuvintele "aurolaci" etc, a sters mesajul crezand ca tu esti autoru cuvintelor respective.
Motivul corect ar fi fost ca nu are rost sa citam toate prostiile scrise de frustratii de la rapid.
Imi cer scuze in numele echipei fcsteaua.ro insa cer indulgenta pentru ca va asigur ca in aceasta perioada a fost extrem de multa munca la moderarea (cat de cat) a valului de reactii de dupa tragerea la sorti.
va propun ca dupa fiecare meci al Stelei fiecare user sa aibe posibilitatea sa dea note fiecarui jucator.Asta daca nu exista aceasta sectiune pt ca eu nu am gasit-o.
Cu aceasta ocazie vom vedea o nota generala acordata de fani echipei dar si fiecarui jucator si nu ne vom mai certa atat intre noi,care jucator a jucat bine sau care nu.
daca se poate
merci