03.03.2017 19:21
Ca sa citam din Adrian, ideologul talpanistilor:
QuoteSe pare ca suntem singuri impotriva tuturor.Noi, nu giulestenii sau cainii.Noi!Succesele Stelei au starnit multe invidii.Pe langa asta, din pacate, dusmanii lui Gigi(si sunt multi) au devenit si dusmanii Stelei.Suntem singuri.Noi , 62% din romani impotriva restului.
