Nu-i o idee rea... :idea:
Nu-i o idee rea... :idea:
nu-i rea ideea dar e grea... :lol:
As vrea,daca se poate, sa se stearga din dreptul nick-ului meu calificativul de ¨stelist infocat¨ deoarece nu este adevarat(fara nici o rea intentie),eu fiind suporter al altei echipe,multumesc
acum se rezolva! seful ti-l schimb acum!
:evil:>>>> Ma dispera ca de 2 zile nu mi se corecteaza ora si ziua,pe forum data este de 2 zile(azi suntem 9,si datele arata 7)cand intru sa postez vad ca sunt postate mesaje care nu apar ca fiind ultimile.Este de la voi sau a luat-o razna calc.meu?MERSI!!>>> :twisted:
iar eu asta din azerbaidjan nu prea am putut sa il accesez acum 1-2 zile... ![]()
dar se mai intampla...
Tu nu ai cum sa nu ai probleme....Esti online 24/24!!!
:evil:
dar sa stii ca am si scoala de la 6 la 15 ora Romaniei nu ma vezi pe site... :lol: :lol: :lol:
multumesc!numa bine!traiasca sefu´!
:evil: >>>DA mi sa remediat acum e ca inainte!!!!Dar tot merge k naiba si nustiu de ce...e de la server...sau de la ce?>>>>:twisted:
@pala_ionut002
iti apare butonul edit in dreptul mesajelor postate de tine??? :evil:
vad ca a disparut ecranul careprezenta jurnale de sport de ce pot sa intreb??? ![]()
![]()
Ne cerem scuze dar din cauza unor probleme tehnice intre 8.01.06 si 15.01.06 sectiunea videonews va lua o binemeritata pauza...
Multumim anticipat!
Stirea a fost anuntata aici:
La unele fisiere video dureaza 0:00 ex:Steaua-halmstads,Jiul-Steaua de ce :?: ![]()
![]()
![]()
Adica?fisierul video este gol?
Da detalii,care fisiere sunt corupte,sa remediem situatia..avem nevoie de sprijinul vostru in a depista defectiunile..
Saptamana aceasta vor avea loc modificari majore(noul server va intra in functiune,se vor transfera datele pe el)..e posibil ca defectiunile sa apara si din cauza acestui aspect!
Ultimile meciuri din campionat Steaua-hertha, Steaua-halmstds,Steaua-sampdoria,Steaua-sportul(rep.a doua)Jiul-Steaua,Steaua-Vaslui,Steaua-gloria,Steaua-cfrcluj.Nu stiu ce se intampla cand ii dau sa vad rezumatul pur si simplu dupa ce se termina bufferingul incepe si se blocheaza iar acolo scrie ca tot rezumatul este 0:00. :? :? :?
ai incercat sa le downloadezi?folosesti Mozila,IE sau Opera?
Nu folosesc mozila sau alte dastea pur si simplu cand dau download si bag rezumatul la astea nu vrea. Scrie ca tot rezumatul dureaza 0:00. :? :? :?
Ce-ati spune de niste interviuri si dezvaluiri inedite cu fosti mari jucatori stelisti?
Dar despre modificarea grafica a site-ului si sistematizarea acestuia dupa criterii de cautare mai logice?..
cat despre interviuri,ne-ai dezvaluit urmatoarele proiecte..veti avea surprize placute cat de curand!!
in legatura cu celalalt aspect,va vor lamuri cei care se ocupa de el!
@laca_7
mie imi functioneaza perfect,am testat rezumatul Steaua-Vaslui,downloadat,deschis cu bsplayer..Merge perfect!!!
Eu folosesc windows media player insa doar la rezumate face asa ex:Oli la heerenveen imi merge si mie sau alte dastea.Inseamna ca problema e la mine si nu la site.
De acum daca vreti schimbarea statului pe forum sau schimbarea numelui va rugam intrati pe topicul special oferit pentru discutii cu moderatorii aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2372
Insa o sa las deschis acest topic deoarece aici va puteti prezenta nemultumirile fata de probleme technice ale siteului care nu are nici o treaba cu moderarea forumului...
eu nu pot sa downloadez decat putine din filmuletele de pe site ex: 10 ani titan boys,spuer montaj Peluza Nord Steaua, atm de la Steaua-halmstad, etc....numai la imaginile de arhiva nu am probleme de download nu am probleme, cele puse de otopeanu!!
ce browser folosesti???...
Da ex anume cu link ce fisier nu se poate downloada si am sa iti spun daca e problema de la tine sau nu!