FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«12345659»
zarboss13.10.2005 19:59

ce sa trimitem mesaje private... eu va felicit pe toti aici...felicitari.. si tineti-o tot asa ...

SteauaToronto13.10.2005 23:21

Toata lumea de pe site! Dupa cum stiti noi o sa facem live text la fiecare meci! Vream sa evoluam si sa facem live video!

 

Acum daca stie cineva cum se face streaming dupa TV Tunerul meu pe site? Am auzit de o firma 3 D Media Creation dar nu stiu sigur! Va rog sa va interesati si sa-mi trimiteti un mp!

Captain RedBlue14.10.2005 04:01
ce sa trimitem mesaje private... eu va felicit pe toti aici...felicitari.. si tineti-o tot asa ...

Da! Mai bine asa! Felicitari tuturor celor care, prin munca depusa, isi daruiesc cu pasiune din timp si viata, pentru realizarea acestui site, de care ne bucuram in fiecare zi noi ceilalti suporteri ai Stelei!

sorin_77717.10.2005 12:09

Super noua structurare pe topicuri... imi place, asa da curatenie!!!

zarboss17.10.2005 18:05

da e bine structurat acum forumul... da ce repede v-ati miscat .. am lipsit si eu 2 ore si le-ati aranjat...

:lol:

SteauaToronto17.10.2005 22:24

Asa e seful(George) se misca repede si perfect!

 

Voi nu ati vazut ce a crescut siteul +2000 LA UTILIZATORI!

 

 

 

 

 

 

O SA CREDETI CA SUNT NEBUN DAR PENTRU A 1000 oara FELICITARI George!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cristianotopeanu18.10.2005 17:35
Asa e seful(George) se misca repede si perfect!  

 

O SA CREDETI CA SUNT NEBUN DAR PENTRU A 1000 oara FELICITARI George!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Se cuvine sa il felicitam si pe SteauaToronto pentru perseverenta cu care isi lauda seful :)

zarboss19.10.2005 05:37

felicitari :D:D:D

I.N.Money21.10.2005 02:14

Baieti puteti sa puneti filmuletul cum se bucurau la goluri baietii?? ca azi la meciu cu Lens au avut un mod original...gen Real Madrid parca...

Virgil21.10.2005 05:48

Manifestarea bucuriei la gol a fost marca Steaua.Originalul ne apartine in Romania.

SteauaToronto22.10.2005 12:32

De acum toate video dupa site vor fi in formatul VLC PLAYER!

 

Acesta va fi playerul official al siteului(cum are UEFA Real Player)!

 

Decizia asta este luata pentru ca CALITATEA ESTE HIGH!

 

Stiu ca vi se pare mult 30 de mega cum a fost la meciul cu Lens rezumatul dar atunci a fost o ocazie speciala! De acum toate video vor fi in 10 mega cel mult!

bodanelu23.10.2005 04:31

am si eu o rugaminte...

legat se sectiunea arhiva fisiere, se poate pune nr de pagini astfel incat fiecare sa se duca la ce pagina doreste?

spun asta pt ca de 2 zile, in timpul liber incerc sa downloadez toate fisierele, si mereu e mai greu sa ajung de unde am ramas.

astept un raspuns

SteauaToronto23.10.2005 10:01

Se va face ordine acolo in cateva zile si toate video, audio vor fi aranjate dupa sezoane, data, etc ca accesarea sa fie mai usoara!

sorin_77702.11.2005 06:03

se poate face un sondaj pe pagina de start a site-ului cu intrebarea:

 

Pe cine ati sustine?

 

 

Steaua lui Gigi Becali

 

Steaua care va renaste

 

 

?????

Virgil02.11.2005 08:48

Cred ca acest chestionar ar fi de prisos.

Lumea Stelista va tine fara ezitare cu acea Stea nascuta in 1947.Cu Steaua care detine acel impresionant palmares si acea superba istorie.

Steaua e una singura,intr-un cuvant e UNICA.

Gaby02.11.2005 08:51

De ce nu se mai pot scrie topic-uri noi ?

Din cauza erorii de azi-dimineata ? :lol:

George Stan02.11.2005 10:56

Din cate stiu se pot scrie topicuri si posturi. Azi dimineata a fost o problema cu baza de date, mai precis cu o tabela care "c'est foutou" vorba Escai. A fost una din problemele aparute in urma instalarii ultimei versiuni de phpbb. A fost rezolvata repede, spre deosebire de marea problema cu "attachments mod" care nu mai functioneaza, astfel pierzandu-se ceva informatie in unele locuri. Vom incerca sa rezolvam si asta. In cazul in care nu vom reusi, ii rog pe cei care vor sa-si reposteze imaginile de la seciunea "coregrafii" si "stadioane" folosind metoda clasica . Imaginile nu s-au pierdut, ele sunt aici: www.fcsteaua.ro/forum/files insa trebuie repostate.

 

Multumiri si scuze de deranj.

 

La subiect: este posibil sa se faca, candva, daca va fi cazul un astfel de sondaj. Personal, in momentul asta nu stiu cat ar fi de oportun. Sunt atatea de discutat, atatea variabile, atatea implicatii incat, sincer, efectiv ma simt tensiunea in stomac !LA PROPRIU! numai cand ma gandesc. Vom vedea curand.

 

 

[later edit]

cred ca mi-am dat seama ce vrei sa zici prin "nu se mai pot scrie topicuri noi". Mai greu dar mi-am dat pana la urma.

Asa e. Nu se pot scrie topicuri noi in sectiunile "meciurile Stelei" si "lotul Stelei" decat de catre moderatori. Ce nu ai observat tu insa, este ca regula asta este aplicata de cateva saptamani. Motivele mi se par evidente (aceste sectiuni au niste subiecte clare, nu este loc de devieri). Se poate posta foarte liber in subiectele create de moderatori.

[/later edit]

sorin_77702.11.2005 15:16
Cred ca acest chestionar ar fi de prisos.

Lumea Stelista va tine fara ezitare cu acea Stea nascuta in 1947.Cu Steaua  care detine acel impresionant palmares si acea superba istorie.

Steaua e una singura,intr-un cuvant e UNICA.

 

Este foarte adevarat dar macar aratam si noi ziaristilor batuti in cap cine e adevarata Steaua... Mai sunt specimenene care ar scrie la un ziar cu titlul "BecaliNews"

zarboss03.11.2005 19:40

vad ca s-a depasit bariera de 6000 de utilizatori inregistrati.. We have 6007 registered users

Felicitari si tot asa

cristianotopeanu04.11.2005 04:19
vad ca s-a depasit bariera de 6000 de utilizatori inregistrati.. We have 6007 registered users

Felicitari si tot asa

 

Da, si inca un aspect: am depasit site-ul oficial al lui Dinamo, atat la sectiunea sport, cat si la "general".

Motanu D04.11.2005 08:03
Da, si inca un aspect: am depasit site-ul oficial al lui Dinamo, atat la sectiunea sport, cat si la "general".

 

In fine, s-a facut dreptate si pe net...

SteauaToronto06.11.2005 01:12

Noua chestie cu acest concurs (MULTUMIRI LUI Marcel TUT) ii rupem pe dinamoprostia! :D

Grinch06.11.2005 17:04

La sectiunea video sincer nu ii rupem deloc .

Motanu D06.11.2005 17:12
La sectiunea video sincer nu ii rupem deloc .

Inca... :twisted:

zarboss06.11.2005 17:23
[Da, si inca un aspect: am depasit site-ul oficial al lui Dinamo, atat la sectiunea sport, cat si la "general".

unde putem vedea si noi aceste topuri ??? clasamente ???

«12345659»