Oricum deviem de la discutie. Chiar nu mai exista propuneri referitoare la sectiuni noi, chestii noi la site? Mai e o luna si incepe noul sezon. Ne prinde 23-ul fara chestii noi la site!
Din cand in cand se fac diferite sondaje pentru a se afla parerea suporterilor stelisti in diferite chestiuni.
Dar sondajele nu sunt urmate de aflarea rezulatelor finale.
Poate ar trebui ca, dupa o saptamana (sa zicem), sa se incheie votarea, si sa se faca publice rezultatele sondajului, si eventual, sa se poata comenta aceste rezultate.
De exemplu, chiar acum este un sondaj despre parerea pe care o au suporterii stelisti despre Jiji beeecali. Ar fi interesant de aflat la final care au fost opiniile celor care au votat in acel sondaj despre cioban.
