FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1234559»
redbluestar27.08.2005 12:46
foarte bine, iar despre meciuri... ar fi bine, ca de cand au inceput sa transmita si aia de la Telesport din div A, dak nu ajungem pe stadion si-l dau ei, ne zgariem pe fata de ciuda (asa o sa fac eu, spre exemplu maine  :( )

 

Eu prind TeleSportul dar trebuie sa dau de George astazi poate reusim pana maine ceva!

 

in toronto se prinde telesportul? :) sau faza cu toronto e doar asa o gluma? tot respectul pt tine, esti un suporter adev, nu ca muuuulti de pe-aici

SteauaToronto27.08.2005 13:13

Am satelit care prinde programe romanesti! Prind TVR I, Telesport, B1, Prima, Pro TV International!

redbluestar27.08.2005 13:23

ca, da' am o intrebare, ca ma tot uit de ceva minute, :?: cine e in avataru' tau?

SteauaToronto27.08.2005 13:35

Este Dica! :wink:

SteauaToronto28.08.2005 00:12

Ce-ati spune daca facem o sectie sa invitam suporterii echipelor din UEFA si sa vorbim desigur in engleza cu ei!

reddog30.08.2005 14:42

Suporterii caror echipe din UEFA? Sunt cam multe...

Allen30.08.2005 15:25

Pai echipa cu care tii tu pica din start. :P

Captain RedBlue30.08.2005 15:29

Ar fi mai distractiv sa ramana! Pana ii scoatem noi! :twisted:

cristianotopeanu31.08.2005 14:58
felicitari pentru articolele video adaugate in arhiva... tot asa

 

Din pacate si arhiva mea are o limita, totusi mai dureaza pana o ating :D .

iancu dragosh02.09.2005 15:23

Nu inteleg de ce imi este blocat accesul pe forum. Am vazut ca nu sunt trecut la rubrica avertismente si eliminari si totusi ip meu este blocat pe acest site. Acum am intrat de pe dial-up si de aceea pot sa scriu. An trimis si un mesaj pe mail la admin. si nu nmi s-a raspuns. Va rog sa rezolvati aceasta problema cat mai reprede posibil

Merci Iancu Dragosh.

George Stan05.09.2005 07:07

Nu se poate. Nu este restrictionat nici un ip iar numele tau nu e in lista de restrictii.

SteauaToronto05.09.2005 10:01

Ba da George s-ar putea sa se intample! Cineva a intrat pe Dial-Up si a primit ban iar cand Iancu a accesat internetul ip-ul i-a revenit lui! Cred ca asta ar fi singura explicatie!

George Stan05.09.2005 10:58

Nope, citeste mai bine! Omul a intrat prin dial-up CA SA SCAPE DE BAN. Plus ca nu e nici un ban pus pe nici un ip, asa ca.. case closed. Oricum, iancule, daca vrei sa mai vb despre asta, cauta-ma pe privat.

Captain RedBlue06.09.2005 03:18

E posibil sa apara acelasi IP in cazul accesului din retele cu acces la net prin proxy server sau router. E un caz foarte des intalnit in Ro. unde un abonament individual la net pe cablu full acces e destul de scump si atunci inventivi cum suntem noi, am facut retele de bloc in varianta de mai sus. Si eu fac parte dintr-o asemenea retea si este posibil sa apara utilizatori ai site-ului dv. sub acelasi IP, dar logati cu nume diferite sau pur si simplu neinregistrati. De aceea trebuie evitata restrictionarea dupa IP, pentru ca sub acelasi IP este posibil sa apara componentii unei asemenea retele. Am mai vazut o discutie pe forum despre acest lucru, accesul sub acelasi IP dar cu nume diferite, despre Zama, sud_vacarm, etc.... Luati in calcul si varianta asta...

George Stan06.09.2005 08:56

Credeam ca s-a incheiat discutia asta :) Daca va spun ca nu e nici un ip restrictionat va trebui pana la urma sa ma credeti. Poate fi el in cea mai mare LAN, cu ip comun de net, tot nu are cum sa fie restrictionat.

misha09.09.2005 05:41

de ce la comentariile de la articole imi da edit la niste comentarii pe care nu le-am scris eu :roll: :roll:

screenshot0018cf.th.png

 

screenshot0021xx.th.png

George Stan09.09.2005 06:18

E un bug, stim de el, va fi rezolvat in revizia viitoare. Tine cont insa ca NU POTI SA EDITEZI decat mesajele tale, chiar daca apare acel buton.

misha09.09.2005 06:20
E un bug, stim de el, va fi rezolvat in revizia viitoare. Tine cont insa ca NU POTI SA EDITEZI decat mesajele tale, chiar daca apare acel buton.

 

am vazut ca nu pot sa editez :lol: :lol:

Captain RedBlue29.09.2005 04:36

Sunt probleme tehnice cu site-ul? E ceva in neregula...Nu pot accesa pagina direct pe adresa ei, ci doar din mesajele de atentionare de pe mail, nu pot accesa unele topicuri sau articole, nu pot trimite mesaje private, nu pot posta mesaje pe anumite topicuri sau articole, iar cand se intampla aceste lucruri primesc mesaje de eroare de pe site...Am incercat si de pe alte PC-uri si se intampla la fel... :?

Captain RedBlue29.09.2005 04:40

Si mesajele sunt postate de mai multe ori ca in cazul de fata... :?

SteauaToronto09.10.2005 12:53

FELICITARI George!

 

Siteul nostru creste creste pe clasament am ajuns pe locul 6 la sport! In ultimile Luni siteul a inceput sa creasca mult asta datorita si lui Cristian Otopeanu care ne-a ajutat cu fisierele VIDEO DE ARHIVA!

 

DECI PROPUN FIECARE DINTRE NOI SA-I TRIMITEM UN MESAJ PRIVAT LUI George SI SA-L FELICITAM PENTRU ACEST SITE! FELICITARI INCA O DATA George!

SSK10.10.2005 15:37

Sunt de acord ! Inundati-l cu mesaje pe George :lol:

SteauaToronto11.10.2005 21:21

In curand George pune si chestia aia in flash exact cum are UEFA! Cand o sa intrati in site un video o sa mearga automat! Eu o sa ma ocup sa pun video noi in fiecare zi cuprinzand declaratii!

 

[admin edit]

Nu conteaza cine a facut siteul, important e sa ne bucuram de el si sa-l facem si mai bun.

[/admin edit]

Virgil12.10.2005 14:32

Ba e foarte important!Lasa modestia la o parte.Toti meritati felicitari incepand cu George,tatal natural al acestui site,si continuand cu Greco,Pacurar,Toronto,Otopeanu si multi altii care nu se vad,dar a caror munca se simte.

Eu personal le multumesc tuturor.

cristianotopeanu13.10.2005 03:17
FELICITARI George!

 

Siteul nostru creste creste pe clasament am ajuns pe locul 6 la sport! In ultimile Luni siteul a inceput sa creasca mult asta datorita si lui Cristian Otopeanu care ne-a ajutat cu fisierele VIDEO DE ARHIVA!  

 

DECI PROPUN FIECARE DINTRE NOI SA-I TRIMITEM UN MESAJ PRIVAT LUI George SI SA-L FELICITAM PENTRU ACEST SITE! FELICITARI INCA O DATA George!

 

 

 

DA, TRIMITETI-I MESAJE LUI George, DAR SI LUI STEAUATORONTO, PENTRU INITIATIVA SA LAUDABILA. FELICITARI INCA O DATA STEAUATORONTO!!!!! :)))

«1234559»