foarte bine, iar despre meciuri... ar fi bine, ca de cand au inceput sa transmita si aia de la Telesport din div A, dak nu ajungem pe stadion si-l dau ei, ne zgariem pe fata de ciuda (asa o sa fac eu, spre exemplu maine)
Eu prind TeleSportul dar trebuie sa dau de George astazi poate reusim pana maine ceva!
in toronto se prinde telesportul?
sau faza cu toronto e doar asa o gluma? tot respectul pt tine, esti un suporter adev, nu ca muuuulti de pe-aici


